Přejít na obsah

Bodový systém


O.v.i.

Doporučené příspěvky

pánové, nemoralizujte! 200 na dálnici není nic špatného.

Jo to neni, ale ne v CR! ;)

Dá se i v ČR se dá jet 200.kolem 170 se dá jet skoro pořád, když není zácpa

Podle mě myslel, že ne legálně. Což třeba v Německu ano. ;)

samozřejmě že nelegálně. V německu tam je to legální, ale zase takových co jedou těch 200 tam moc není. Akorát my když jsme tam tak zkoušíme co to dá.

Stav dálnic u nás a v Německu uplně o něčem jiném

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Hoblik:Myslím si,že plynulost provozu je lepší kvuli prazdninám....

Jo muze to byt taky timdle ale pochybuju ze by todle bylo jedinym faktorem ktery by ovlivnil plynulost, hlavne na dalnici, stejne jak mnoho lidi jelo na dovcu z republiky tak nekdo muze projizdet nebo travit dovcu v cechach...

Co se tyce problematickych ridicu co jezdi radeji tak aby se nepriblizili povolene rychlosti, videl bych to jedine tak ze rozcilovani neni na miste, jak nektere ty typy vidim jak drzi ten volant jak svinu za ocas tak radeji pockam a objedu ho velkym obloukem, resil bych to asi tak ze kdo jede pomaleji a ocividne blokuje provoz svou pomalou jizdou, dostal by razem bodik.)

Novy system ma urcite dost much ale povedlo se muj jedno a to donutit cechy aby se necemu podrobili.Ja osobne nedodrzuju striktne predpisy jedu podle situace ale tak abych byl v toleranci do 20 km/h prekrocene rychlosti. B)

Kazdopadne pokud by se system nezmenil a pokracovalo by to u nas tak jako doposud tak s panom bohom.......a ted muzete kritizovat -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Hoblik:Myslím si,že plynulost provozu je lepší kvuli prazdninám....

Jo muze to byt taky timdle ale pochybuju ze by todle bylo jedinym faktorem ktery by ovlivnil plynulost, hlavne na dalnici, stejne jak mnoho lidi jelo na dovcu z republiky tak nekdo muze projizdet nebo travit dovcu v cechach...

Co se tyce problematickych ridicu co jezdi radeji tak aby se nepriblizili povolene rychlosti, videl bych to jedine tak ze rozcilovani neni na miste, jak nektere ty typy vidim jak drzi ten volant jak svinu za ocas tak radeji pockam a objedu ho velkym obloukem, resil bych to asi tak ze kdo jede pomaleji a ocividne blokuje provoz svou pomalou jizdou, dostal by razem bodik.)

Novy system ma urcite dost much ale povedlo se muj jedno a to donutit cechy aby se necemu podrobili.Ja osobne nedodrzuju striktne predpisy jedu podle situace ale tak abych byl v toleranci do 20 km/h prekrocene rychlosti. B)

Kazdopadne pokud by se system nezmenil a pokracovalo by to u nas tak jako doposud tak s panom bohom.......a ted muzete kritizovat -_-

Pokdle me se u nas nejezdi/lo vic agresivne nez jinde, a ze nekdo sedne za volant po par pivech v hospode, nebo si frajirek puci papinkovo bmw a nekoho nedejboze pri agresivni jizde zabiji na tom nic bodovej sistem nezmeni ...akorat podpori korupci ..a leckteri slusni ridici prijdou o papiry kvuli spatnemu zakonu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim ze takovi papinci s bmw se nezmeni a porad budou machrovat, a ze nekdo chlasta a seda za volant to nekomentuju nechcu byt sprosty.

Je pravda ze v kazdem systemu je jistota ze se to dotkne nekoho kdo se stane exemplarnim prikladem a osoli mu to vic nez ostatnim, asi bych mluvil jinak kdybych ja byl ten exepmlarni priklad, ale muj nazor je nezmenen, jezdi se mi o moc lip -_-

P.s nejsem zadny svatousek ani moralista, taky to rad osolim, a pred mnoha lety jsem taky holky ohromoval jizdou, ktere se slousnou nemela nic spolecneho, ale kazdy je mlady a chce se vyblbnout ;) az si rozbije rypak a nedejboze nekomu jinemu tak pak at mu to osoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim ze takovi papinci s bmw se nezmeni a porad budou machrovat, a ze nekdo chlasta a seda za volant to nekomentuju nechcu byt sprosty.

Je pravda ze v kazdem systemu je jistota ze se to dotkne nekoho kdo se stane exemplarnim prikladem a osoli mu to vic nez ostatnim, asi bych mluvil jinak kdybych ja byl ten exepmlarni priklad, ale muj nazor je nezmenen, jezdi se mi o moc lip -_-

P.s nejsem zadny svatousek ani moralista, taky to rad osolim, a pred mnoha lety jsem taky holky ohromoval jizdou, ktere se slousnou nemela nic spolecneho, ale kazdy je mlady a chce se vyblbnout ;) az si rozbije rypak a nedejboze nekomu jinemu tak pak at mu to osoli

Právě na mladý nevyblbnutý ocasy by měl bejt řemen. Kamarád takhle zabil v 18ti 3 lidi. Z blbosti, z frajeřiny. A takovejch mladejch z mého okolí co už to nerozchodili jsem znam kupu. Taky jsem jako mladý jezdil jako pako, jen jsem měl to štěstí, že se nic nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první proglém ,Dneska mimo bec omezená rychlost na 70 km/h a pan řidič v ve Fábce jel 40 km/h . nejdřív jsem si řikal že přehlédl zvýšení rychlosti na 70km/h a tak jsem ho probliknul .Nešlo předjíždět plná čára .Jelikoš vůbec nereagoval tak jsem najel až k němu ( už jsem ho snad škrtal předním nárazníkem ) a začal jsem troubit .byl snad hluchej ,Málem jsem ho na semaforu zatlouk do země .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první proglém ,Dneska mimo bec omezená rychlost na 70 km/h a pan řidič v ve Fábce jel 40 km/h . nejdřív jsem si řikal že přehlédl zvýšení rychlosti na 70km/h a tak jsem ho probliknul .Nešlo předjíždět plná čára .Jelikoš vůbec nereagoval tak jsem najel až k němu ( už jsem ho snad škrtal předním nárazníkem ) a začal jsem troubit .byl snad hluchej ,Málem jsem ho na semaforu zatlouk do země .

:huh: co na to říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první proglém ,Dneska mimo bec omezená rychlost  na 70 km/h  a pan řidič  v ve Fábce jel 40 km/h  . nejdřív jsem si řikal že přehlédl zvýšení rychlosti na 70km/h a tak jsem ho probliknul .Nešlo předjíždět plná čára .Jelikoš vůbec nereagoval tak jsem najel až k němu ( už jsem ho snad škrtal  předním nárazníkem ) a začal jsem troubit .byl snad hluchej ,Málem jsem ho na semaforu zatlouk do země .

Máš dojem, že toto se před 1.7. nestávalo? Taky se mohlo stát, že pán měl něco s autem a prostě těch 70 jet nechtěl anebo nemohl. Možná škoda, že ti to pán nezadupnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první proglém ,Dneska mimo bec omezená rychlost na 70 km/h a pan řidič v ve Fábce jel 40 km/h . nejdřív jsem si řikal že přehlédl zvýšení rychlosti na 70km/h a tak jsem ho probliknul .Nešlo předjíždět plná čára .Jelikoš vůbec nereagoval tak jsem najel až k němu ( už jsem ho snad škrtal předním nárazníkem ) a začal jsem troubit .byl snad hluchej ,Málem jsem ho na semaforu zatlouk do země .

A pan se naklonil k pani a rika - to je zavodnik vid. Takovi mladici by vubec nemeli mit pravo ridit! :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pan se naklonil k pani a rika - to je zavodnik vid. Takovi mladici by vubec nemeli mit pravo ridit!  :D  :D

táááák... :smich:

J a kdyz nekdy vidim ty piloty nalepeny na skle, ruce zadesetminutdve, tak mam dojem, ze by meli jezdit akorat s karkou pro drivi nebo s hnojem... Vim, kazdy uceny z nebe nespadl... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta z prace (mezi 2a3 rano) tak 2 hlidky sbiraji prachy a body. 1. hlidka v Praze stoji u Radio baru pred Nuselakem vlevo v rade aut modra nebo zelena Fabia combi, radar s bleskem, je tam 50km/h ale myslim, ze to moc lidi nevi... 2. hlidka Jizni Mesto, opet bila Fabia combi, to same. 1. hlidka to bleskala pres predni okno, 2. pres zadni zatmavene okno. Ja jel pade! :t;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rano řikali v radiu, že někdo jel v obci pade a jeden!, dostal 2000,- + 2 body dolu!!!!!

Už zase se mi chce zvracet :ble

Určitě MP, svině zasraný!!! To je normální buzerace národa, a lidi si zase nechaj srát na hlavu, tohle přece není normální!!! :angry::076

Evidentně plán vlády na snížení počtu smrtelných úrazů na silnicích spočívá v tom, že se polovině národa vezme řidičák, ty voe já mám zase vztek!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze kdyz mï nameri 51 km/h, tak pokutu nevim nevim.......

radar ma povolenou odchylku 3% ne? To pri namereny rychlosti 51 km/h vychazi na 1,53 km/h a kdyz to odectu od 51km/h, tak mi vyjde 49,47 km/h a za to mi pokutu dat nemuze.....

vim, ze takovym hadanim s nim ho muzu leda tak nasrat, ze mi proleze auto sroubek po sroubku, jediny co vim, ze nemam v poradku je lekarnicka... jinak se nemam ceho bat.... ale vzdy je to o tom na koho narazim, kdyz na vola, tak je to tezky a nepomuze mi ani svecena voda..... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jedno vím jistě, já bych v této situaci s přestupkem nesouhlasil a hnal bych to do správního řízení (i za cenu rizika případného vyššího postihu). Ve správním řízení bych požadoval předložení veškeré dokumentace od příslušného radaru. Pokud by jí odmítli předložit, tak bych to velmi pravděpodobně po poradě s právníkem dal k soudu. Je to sice extrémní případ, ale při úrovni a inteligenci příslušníků naší MP (tím myslím napříč celou republikou) není zas tak nereálné aby se to stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátek prázdnin přinesl nebývalé snížení počtu nehod na našich silnicích. Během prvních šesti červencových dnů zemřelo na našich silnicích "pouze" pět osob. Vyplývá to z předběžné statistiky dopravní nehodovosti, kterou v pátek zveřejnilo ministerstvo dopravy. Ve stejném období loňského roku zemřelo na silnicích 28 osob a zdá se, že novela silničního zákona tak přispěla, alespoň ze statistického hlediska, k ušetření 23 lidských životů. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jedno vím jistě, já bych v této situaci s přestupkem nesouhlasil a hnal bych to do správního řízení (i za cenu rizika případného vyššího postihu). Ve správním řízení bych požadoval předložení veškeré dokumentace od příslušného radaru. Pokud by jí odmítli předložit, tak bych to velmi pravděpodobně po poradě s právníkem dal k soudu. Je to sice extrémní případ, ale při úrovni a inteligenci příslušníků naší MP (tím myslím napříč celou republikou) není zas tak nereálné aby se to stalo.

Naprostý a absolutní souhlas s tím co tu výše cituji. Taky by měl dotyčný strážník dostat přednášku o účelu zákona, práva obecně a hlavně o nebezpečnosti jednání pro společnost!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, ze umrelo min lidi je skvely. Myslite, ale ze nekdo zreviduje nesmyslne omezeni rychlosti, jak maximalky, tak padesatky v nekterych castech obci. Jinak dobry, dodrzovani padesatky nam zachrani zivoty chodcu, proc ale pade v mistech kde zadni chodci nemuzou byt. Jezdeni je vlastne mym konickem, vzdycky jsem rikal, ze muzu jet na kraj sveta, ted uz me to ale prestalo bavit. Stala se ze me ovce, sledujici rucicku tacho, nerozhoduju se jestli predjizdet nebo ne, proste jedu ve stadu a tak to ma byt. V noci projizdim padesat liduprazdnymi vesnicemi a zase sleduju tu raficku. Dalnice u nas neni jen D1, ktera je katastrofalni, jsou tu i jine kvalitnejsi, rucicka ukazuje 135, predjizdet toho favorita nebudu, mohli by mi v te chvili zmerit 138. JJ, nova doba. Bude tady nekdo nekdy posuzovat spolecenskou nebezpecnost prestupku. Hovado na silnici se prece pozna. Pejskove nam budou dal srat na chodniky, zlodeji nam dal budou nicit nase auta, ale MP dame radary, takhle to ma byt? Jsem fakt rad jestli to zachrani zivoty. Ale... :ble ,sorry jsem si blinknul no ;)

Jo nevite jeste jakej je rozdil mezi nerozsvicenymi svetly za 1500,- a za 2500,- sem myslel ze svetla bud sviti, nebo nesviti a ono se to da taky posoudit, teda jako, ze ja zapomnel a Franta vodvedle zapomnel min, nebo jak? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No že Měšťáci jsou zmdi vo tom žádná, ale moc nevěřím, že to hrotí při 51km/h, protože i takový gumy jako oni ví, že jejich radary mají 3% nepřesnost a mají to údajně tak nastavené. Plno lidí blábolí nesmysly aby byli zajímavý, ale 51 fakt asi ne. Ale jestli se pletu tak se stěhuju z této země :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...