Přejít na obsah

Bodový systém


O.v.i.

Doporučené příspěvky

No že Měšťáci jsou zmdi vo tom žádná, ale moc nevěřím, že to hrotí při 51km/h, protože i takový gumy jako oni ví, že jejich radary mají 3% nepřesnost a mají to údajně tak nastavené. Plno lidí blábolí nesmysly aby byli zajímavý, ale 51 fakt asi ne. Ale jestli se pletu tak se stěhuju z této země  :huh:

Obcas se tu objevi nazor, ze radary maji jistou toleranci, rika se 3%, tachometr ma pry do plusu 5%. S tim uz by se dalo lehke, nechtene prekroceni uhadat. Odkud ale mate tyhle informace o tolerancich, cim potom argumentovat, kde se to pise? Jak potom mohli nekoho zaflastrovat za 51 nebo 52?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou 51km/hod je to těžký, ale je fakt, že každý tachometr ukazuje víc takže když jel 51 tak mu tachometr ukazoval 57km/hod nebo 60. Bodový systém je potřeba, ale je fakt, že ten náš je tak odfláknutý a nedomyšlený, že kdyby takovýto projekt někdo přinesl v nějaké firmě tak dostane padáka. Bodový systém funguje v mnoha zemí nechápu, že se naši nepoučili jinde. Tady některé nedostatky: http://www.skodaoctavia.cz/zajimavosti/NovaPravidla2.htm .

Já bych udělal nějakou taxu za km, který překročíš aby to bylo spravedlivé. Třeba 200kč za, každý překročený km. Takže čím víc ji překročíš tím víc zaplatíš a bylo by to spravedlivější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No že Měšťáci jsou zmdi vo tom žádná, ale moc nevěřím, že to hrotí při 51km/h, protože i takový gumy jako oni ví, že jejich radary mají 3% nepřesnost a mají to údajně tak nastavené. Plno lidí blábolí nesmysly aby byli zajímavý, ale 51 fakt asi ne. Ale jestli se pletu tak se stěhuju z této země  :huh:

Obcas se tu objevi nazor, ze radary maji jistou toleranci, rika se 3%, tachometr ma pry do plusu 5%. S tim uz by se dalo lehke, nechtene prekroceni uhadat. Odkud ale mate tyhle informace o tolerancich, cim potom argumentovat, kde se to pise? Jak potom mohli nekoho zaflastrovat za 51 nebo 52?

Stránky výrobce:

http://www.rametchm.cz/index.php?typ=RMA&showid=14&fla=1

Ale nevím co je to ta položka "přesnost měření nf části" protože tam už je max odchylka jen +-1km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dětenice 64km/h, státní policie, 1000CZK blokově na místě plus -2body. Naštěstí ne moje  :p .

TO MĚŘEJ V TAKOVEJ PRDELI?

Hoši, kdybyste tušili....chystají se radary zabudované do patníků, apod. (nedělám si legraci!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si delas kozy ne? radar v patniku... :ph34r:

No, fakt, jsem u známýho koukal na takový katalog. Normál automatický radar zabudovaný do toho plastového patníku. Takže jeden den měří tam, druhý zase tamhle, docela sviňárna, co.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me si jednou zastavili ve Zdetine pobliz Benatek nad Jizerou a svistel jsem si to tak 70, ale nemerili a ukecal jsem to, ze se mu to asi zdalo a kdesi cosi a ze sem predjizdel, tak ze ten predemnou brzdil a jak bylo vsude po zime bordel, ze bych to neubrzdil.........proste hafo kecu......tak rekl radsi jedte......zakroutil hlavou a mavnul...... :D a to jsem jeste mel modry parkovacky, to taky prehlidnul...... :D

jinak jestli budou v patnikach, na zakazku je zkosim..... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se přiznám ,jednou jsem spěchal pro dceru do školy ,měl jsem to jen tak tak ,jel jsem po městě 110km/h ,předjížděl jsem přes plnou nákladák a najednou proti mě v autě policie ČR .mávnul na mě rukou ,jako at zastavim .No a já zastavil počkal jsem až se otočej a přijedou ke mě .A pak jsem čuměl .Pane řidiči kolik jste jel ? Někam spěcháte ? Já mu řek že jedu pro dceru a on řekl ,tak opatrně choděj tu lidi . To jsem nechápal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me si jednou zastavili ve Zdetine pobliz Benatek nad Jizerou a svistel jsem si to tak 70, ale nemerili a ukecal jsem to, ze se mu to asi zdalo a kdesi cosi a ze sem predjizdel, tak ze ten predemnou brzdil a jak bylo vsude po zime bordel, ze bych to neubrzdil.........proste hafo kecu......tak rekl radsi jedte......zakroutil hlavou a mavnul...... :D a to jsem jeste mel modry parkovacky, to taky prehlidnul...... :D

jinak jestli budou v patnikach, na zakazku je zkosim..... :smich::smich:

budeš si vyztužovat náraznák, nebo to zvládá i tak? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se přiznám ,jednou jsem spěchal pro dceru do školy ,měl jsem to jen tak tak ,jel jsem po městě 110km/h ,předjížděl jsem přes plnou nákladák a najednou proti mě v autě policie ČR .mávnul na mě rukou ,jako at zastavim .No a já zastavil počkal jsem až se otočej a přijedou ke mě .A pak jsem čuměl .Pane řidiči kolik jste jel ? Někam spěcháte ? Já mu řek že jedu pro dceru a on řekl ,tak opatrně choděj tu lidi . To jsem nechápal

už jsem to tu někde psal, jedu takhle večer z práce, furt kilčo poklidná pohodovka, obec ne obec. Za mnou nějaký auto, viděl jsem jen světla, ale jelo za mnou už pěknej kus cesty. V Hořicích jak je ten táhlej kopeček na HK, tak mně tam brzdily ňáky auta, tak jsem to osolil a nahoře už měl 150, dávám nohu z plynu, že dojedu do Milovic samospádem až po tu benzínku, kde je 60ka a často měřej. V tom kopečku je plná a ještě i značka zákaz předjíždění. Koukám, i auto za mnou se vydalo předjíždět, taky ho to asi sralo. HOVNO! Předjíždí i mně a všude nějak moc modrého světla! Tak zastavím, jeden vylezl a doklusal ke mně, pozdravili jsme se, vyslechl jsem si něco o pžedjíždění v tomto místě, bububu a tak a nakonec: jeďte a dávejte na sebe pozor. Kluci rozumný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se přiznám ,jednou jsem spěchal pro dceru do školy ,měl jsem to jen tak tak ,jel jsem po městě 110km/h ,předjížděl jsem přes plnou nákladák a najednou proti mě v autě policie ČR .mávnul na mě rukou  ,jako at zastavim .No a já zastavil počkal jsem až se otočej a přijedou ke mě .A pak jsem čuměl .Pane řidiči kolik jste jel ? Někam spěcháte ? Já mu řek že jedu pro dceru a on řekl ,tak opatrně choděj tu lidi .  To jsem nechápal

už jsem to tu někde psal, jedu takhle večer z práce, furt kilčo poklidná pohodovka, obec ne obec. Za mnou nějaký auto, viděl jsem jen světla, ale jelo za mnou už pěknej kus cesty. V Hořicích jak je ten táhlej kopeček na HK, tak mně tam brzdily ňáky auta, tak jsem to osolil a nahoře už měl 150, dávám nohu z plynu, že dojedu do Milovic samospádem až po tu benzínku, kde je 60ka a často měřej. V tom kopečku je plná a ještě i značka zákaz předjíždění. Koukám, i auto za mnou se vydalo předjíždět, taky ho to asi sralo. HOVNO! Předjíždí i mně a všude nějak moc modrého světla! Tak zastavím, jeden vylezl a doklusal ke mně, pozdravili jsme se, vyslechl jsem si něco o pžedjíždění v tomto místě, bububu a tak a nakonec: jeďte a dávejte na sebe pozor. Kluci rozumný.

tak podobny pribehy mam taky ale skoro vzdy s horsim koncem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me si jednou zastavili ve Zdetine pobliz Benatek nad Jizerou a svistel jsem si to tak 70, ale nemerili a ukecal jsem to, ze se mu to asi zdalo a kdesi cosi a ze sem predjizdel, tak ze ten predemnou brzdil a jak bylo vsude po zime bordel, ze bych to neubrzdil.........proste hafo kecu......tak rekl radsi jedte......zakroutil hlavou a mavnul...... :D a to jsem jeste mel modry parkovacky, to taky prehlidnul...... :D

jinak jestli budou v patnikach, na zakazku je zkosim..... :smich:  :smich:

budeš si vyztužovat náraznák, nebo to zvládá i tak? :D

nahodim ten starej...... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me si jednou zastavili ve Zdetine pobliz Benatek nad Jizerou a svistel jsem si to tak 70, ale nemerili a ukecal jsem to, ze se mu to asi zdalo a kdesi cosi a ze sem predjizdel, tak ze ten predemnou brzdil a jak bylo vsude po zime bordel, ze bych to neubrzdil.........proste hafo kecu......tak rekl radsi jedte......zakroutil hlavou a mavnul...... :D a to jsem jeste mel modry parkovacky, to taky prehlidnul...... :D

jinak jestli budou v patnikach, na zakazku je zkosim..... :smich:  :smich:

budeš si vyztužovat náraznák, nebo to zvládá i tak? :D

nahodim ten starej...... :D

:smich: To bych chtěl vidět.... Hlavně nenápadně..srazíš, zacouváš, srazíš..... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...