Přejít na obsah

Kolik km jste už kdo nalital s naftakem?


Doporučené příspěvky

Dobry, zajímá mě jen, kolik naftové fabie tak celkem vydrží. Nedávno mi bylo řečeno že SDI klidne i ten milion vydrzi a já stále nevím zda investovat do meho auta co ma nalítané 260 000km. Ja osobně mám 1.9sdi 2002 a jezdi nadherne ale..?

Vy byste do tak "stareho" auta investovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je auto v dobrém stavu (kastle apod.), tak bych investoval pouze do běžné údržby, případně ty folie. nějaké záležitosti jako lepší brzdy, tlumiče (zkrátka položky v 10tisících) to už bych nedělal. nemusíme si nic nalhávat, ale 600tkm nenajede každé druhé auto. nejde jen o motor, ale i o karoserii a další věci okolo, které taky "stárnou". jinak k článku s ochcávkou se 600tkm, pochybuji, že nemuseli nic měnit (krom toho termostatu, řadičky a chladiče).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je auto v dobrém stavu (kastle apod.), tak bych investoval pouze do běžné údržby, případně ty folie. nějaké záležitosti jako lepší brzdy, tlumiče (zkrátka položky v 10tisících) to už bych nedělal. nemusíme si nic nalhávat, ale 600tkm nenajede každé druhé auto. nejde jen o motor, ale i o karoserii a další věci okolo, které taky "stárnou". jinak k článku s ochcávkou se 600tkm, pochybuji, že nemuseli nic měnit (krom toho termostatu, řadičky a chladiče).

:palec2::smich:

Auto jazdilo stale len DLHE TRASY -DIALNICA

Je velky rozdiel ked s autom spravis 600 000km na dialnici a 600 000km po meste.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603: to jsem četl, ale pokud víš, jak vypadají dálnice v pl, cz a hu, tak bych se opravdu znovu nad tím podivil.

znám pár lidí, kteří nazývají běžným servisem (resp. údržbou) výměnu turba, spojky, převodovky :palec2:

jurdadavid: když jsem koukal po inzerátech a hledal auto (nejdřív g4, ale to bylo beznadějné - buď zaprasený tuzing nebo 10xkolem zeměkoule a na tachecu 120tkm), tak jsem si všimnul zajímavé věci - při srovnání tdi-sdi, měli vždy tdi ze stejného roku najeto daleko méně, než sdi. zvláštní, když logicky bych si koupil silnější vůz na delší trasy nebo časté jezdění. tdi-čka většinou 130-150, sdi 190-240.

Editováno: , autor: boobika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Moje fabča mĕla při koupi 84000 a teď po 4letech mam 230000 tis.a mĕnil jsem spojku a hlavu a servo jinak bĕžne vĕci brzdy,čepy a tak a když přidám tĕch 140000 které mi stahli co zjistily ve škodovce tak porad jezdi skvĕle.Jo a čipnul jsem ji hned jak jsem ji koupil a nemĕnil bych. F1,9tdi 

pd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...