Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Napíšu to asi takhle...

Na fórum Škodovky jsem se přihlásil z toho důvodu, že jsem si objednal F3 combi a chtěl se dozvědět co je možné se dozvědět a co se dozvědět chci.

Bohužel se tu stále ozývají jedni a ti samý exoti, kteří neustále opakují, jak Huyndai, nebo Kia, Dacia a kdoví co ještě je lepší. OK, je to Váš názor, já se s vámi přít nebudu. Kdybych chtěl být sprostý, tak Vám napíšu, ať jdete do ..... Řešte si své vozidla na svým mateřských fórech a nechte nás laskavě být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

berete taky v potaz to ze kdyz se bude chtit nekdo neco dozvedet tak se dozvi akorat hovno !

 

Proto vase absolutne zcestny kecy to tu vsechno zaserou ! uz kolikrat sem neco hledal a absolutne bez vysledku, najde mi to pojebany slovni spojeni a u toho skoncim,... kdyz ctu dal vzdycky narazim na nejakou stupidni debatu.... jako je treba viz. tady......... 

 

Vystrah a upozorneni zde bylou od Pawouka uz nekolikrat, vim ze je v pohode, takze ho chapu, ale tedka bych to sledoval tak, ze jeste jednou tak ,, cuz " a klidne na furt,... jsou veci v urcite mire, ale urcite ne uz prestrelene !

 

  Laskave se nad tim zamyslete, pokud chcete nekde auta pomlouvat, tak si tahnete na hjundaj a dacia forum a tam to klidne pomlouvejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč je motoru 1.2TSI vyčítáno, že čím je auto víc naložené tak méně jede ? :) vždyť to je tak u všech motorů ( krom asi dieselů ) v tomto segmentu aut :)

 

NE. To platí pro naprosto všechny pohonné jednotky. I 4MW lokomotiva jede jinak když jede sama a jinak, když táhne 30 vagonů s uhlím. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz - Škoda Fabia combi 1,2TSI 81kW, barva modrá Pacifik, interiér černo-šedý, litá kola Carme 15", paket Style plus (SUNSET, ŠKODA Surround se 6 reproduktory, Vyhřívání předních sedadel, Malý kožený paket s multifunkcí), střešní nosič, plnohodnotná rezerva, mobilita plus (prodloužená záruka na 5let).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE. To platí pro naprosto všechny pohonné jednotky. I 4MW lokomotiva jede jinak když jede sama a jinak, když táhne 30 vagonů s uhlím. :-)

 

měl jsem možnost jezdit nějaký čas se Scorpiem 3.0 V6 a tomu bylo jedno jestli tam jede člověk sám, nebo 4. Nepoznal jsi to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz - Škoda Fabia combi 1,2TSI 81kW, barva modrá Pacifik, interiér černo-šedý, litá kola Carme 15", paket Style plus (SUNSET, ŠKODA Surround se 6 reproduktory, Vyhřívání předních sedadel, Malý kožený paket s multifunkcí), střešní nosič, plnohodnotná rezerva, mobilita plus (prodloužená záruka na 5let).

 

super... to je dobrý... myslím, že ta 81 pojede dost dobře... jsem zvědavý na tvoje postřehy... jinak výbava fakt prima ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš pravdu že největší sériový  byl 2,9l - Cosworth. 2,8l byl Cologne. Ale tenhle měl ještě motor krapet překopaný a zvýšený obsah, ale nic co by stálo za řeč. Ono stejně, i ty sériové byly mezi lidma označované za 3,0l  - zaokrouhlení pro zvýšení výkonu  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz - no vzhledem k tomu, že na dálnici já nepotřebuji jet, tak jsem zvažoval i 66kW. Ale jelikož jezdím trasu, kde je to z kopce do kopce, tak bych ten výkon při jízdě do kopce, v případě nutnosti předjíždění uplatnil, tak jsem šel do té silnější varianty. Je pravda, že auto má více komfortních prvků, které bych si osobně dal, ale jelikož mi to vyšlo finančn lépe, než kdybych doplňoval nižší verze, tak je tam mám součástí té vyžší výbavy.

Editováno: , autor: MichalV123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhřívaný volant nemám, sedačky jsem vyhřívané také nechtěl, ale dostal jsem je v součástí balíčku. Jako zvyknu si na ně, ale určitě bych za ně nepřiplácel. Duální klimu taktéž nemám (ani není v možnostech výbavy) a popravdě jsem v tomto konzervativní - stačí jedna, žádné dvou, nebo čtyř zónové.

Jediná věc co mě u Fabii chybí, je možnost 4x4. Je mi jasné, že by se to ale těžko prodávalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...