Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

u nás prodáno:

12x krátkých Fabii - z toho až na dvě jsou jenom Style, motory 2x 1.0MPI 55kW, 1x 1.4TDI 77kW, 6x 1.2TSI 66kW, 3x 1.2TSI 81kW. Vše jenom s manuálem. 

4x combi - vše Style s 1.2TSI 81kW

 

Většina lidí u nové Fabie si dopřává bohatou výbavu.

Nebo se na to dívají jako já. Nesmysl připlácet od ničeho a vzít "vše".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžný postup, znám ho moc dobře. Vedle práce mám jednoho dealera ŠA. Nastartovat a hned plnej plyn, na parkovišti nemusíš jet moc rychle.

To syrovému motoru tedy moc neprospěje,nejduležitější pro motor při současné přesnosti je prvních pár kilometrů,anebo z cizího krev neteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad šedou metal jsem taky hoodně uvažoval, v šeru vypadá fakt dobře (byla na Fabii, která byla vystavená na Designbloku), ale na světle mi přišla taková "vyšisovaná". Nakonec to u mého Combi vyhrála Bílá Candy, tak jsem zvědavý co z toho vyleze. Dnes jsem viděl další Combi v modré Denim se střešníma nosičema a tam už vypadaly celkem pěkně, ale u bílé mi fakt přijdou jako pěst na oko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad šedou metal jsem taky hoodně uvažoval, v šeru vypadá fakt dobře (byla na Fabii, která byla vystavená na Designbloku), ale na světle mi přišla taková "vyšisovaná". Nakonec to u mého Combi vyhrála Bílá Candy, tak jsem zvědavý co z toho vyleze. Dnes jsem viděl další Combi v modré Denim se střešníma nosičema a tam už vypadaly celkem pěkně, ale u bílé mi fakt přijdou jako pěst na oko.

Tak je nech někde přelepit folií a nebo rovnou láknout do "hliníku". Otázkou je náchylnost na poškození.

 

post-55309-0-40175400-1421869468_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z předaných krátkých. Denim blue s colorkonceptem. Foto opět mobilem, prosím o omluvu kvality.

 

attachicon.gifCAM00465.jpg

 

Prohlížel jsem si na salonu krátkou bílou s černou střechou a to vypadalo konečně dobře. K tomu bílé dekory a jako stylovka pro holku supr volba. Tohle k sobě fakt neladí - modrá denim není "sportovní" barva. Žlutá, červená, bílá či stříbrná budou s černou střechou prostě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jsem asi rád, že šedá metal nevyhrála. Pořád je to moc tmavé... Ale to je jen můj názor.

Jinak víte co je opravdu zajímavé? Že jsem v Plzni ještě nepotkal ani krátkou (kromě předváděček).  :kol-32:

 

Veru tieto odtiene nic moc, to auto je ponure, tmave. Nie si sam ja som tiez u nas nevidel okrem predvaduacky ani jednu. Ked sa robili akcie ludia vraj chodili sa vozit, niektori sa stazovali na veci na aute a tak. F3 sa casom rozbehne, len teraz je to novinka a este cena nie je uplne zaujimava ( sorry KubinoPv ). F3 Combi napr. 13 500 eur co je dost a za to sa da zohnat slusny Leon a to je o niecom inom. Ked bude F3 Combi Style + paket Style 1,2 TSI 81kW za 12 500 eur bude to zaujimave a mozno kupim :-)

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...