Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Nestrašte, jak jsem psal já, mám objednávku z 19.12.2014 a prodejce mi minulý týden volal, že začátkem tohoto týdne jde do výroby. Tak snad to neposunou. Tak snad už se dnes nebo zítra začne dělat!

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bude rozdíl mezi krátkou a kombíkem. Kubino, ty o tom určitě víš hodně, napiš nám toho víc :-). Jo a taky jsem se dozvěděl, že ještě můžu měnit konfiguraci a já už doufal, že to možné nebude. Zajímalo by mě, o kolik % se auta tímhle přihazováním průměrně prodraží, protože třeba já už tak dávám za auto asi o třicet tísíc víc než jsem chtěl, jenže díky této salámové metodě se mi začíná třepat ruka, že přihodím paket Dynamic. Asi to celý zruším, budu jezdit busem a prachy si nechám :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Sorry, ale vobec nevies odkial fuka vietor a je vidiet, ze si TSI moc nesoferoval. Pri predvadzacke som si urobil srandu s tlaciaceho sa HTP ked som nechal 5-ku a plny plyn zo 60km/h hore do tych 70km/h sa drzal ale uz od 75km/h bol v ......a utekal som mu uplne s prehladom. Chod sa povozit na HTP a hned na TSI a napis co si zistil ( najskor chod na tom HTP, lebo si budes mysliet, ze to je pokazene a odpadol ti motor)

Zas to nepřeháněj.

 

Ostatně video od Vorlajze to celkem ukazuje, čekal jsem větší odvaz odspoda vzhledem k tomu jak z toho někteří dělají letadlo, je vidět že ty Nm prostě velký nejsou a chce to podřazovat, ta trojka jede hezky, stejně jak moje 1,4 tdi s čipem, která je o 250? kg těžší. Ostatně ona hmotnost, která u prázdného dost pomáhá, bude nejspíš dost znát při naložení třeba 400 kg, u mé fabky vzroste hmotnost o 30%, u FIII o 40%.

Jede to hezky, ale zbytečně silný, malá RSka apod. slova jsou skoro úsměvná, 1,4 103kW by tomu jako vrchol nabídky slušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bude rozdíl mezi krátkou a kombíkem. Kubino, ty o tom určitě víš hodně, napiš nám toho víc :-). Jo a taky jsem se dozvěděl, že ještě můžu měnit konfiguraci a já už doufal, že to možné nebude. Zajímalo by mě, o kolik % se auta tímhle přihazováním průměrně prodraží, protože třeba já už tak dávám za auto asi o třicet tísíc víc než jsem chtěl, jenže díky této salámové metodě se mi začíná třepat ruka, že přihodím paket Dynamic. Asi to celý zruším, budu jezdit busem a prachy si nechám :D.

Dokud není komise v "bid-blocku", tak jde korigovat, ovšem jak už ji bloknou, tak smůla. Tvoje "místo" na lince je jen pro Tebe a tomu odpovídají i výbavové prvky jako kola, potahy, nachystaná děravá  střecha na auto s panoramou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejde paušalizovat. U Paketu snad mají nějaké to sedadlo navíc, vcelku se objednávají z důvodu minimálního příplatku. Pro klientku jsem v pátek měnil na autě na sklad barvu a vyhazoval naopak věci, které nechtěli a pohyb nenastal. Rapid bude za 4 týdny u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystám sa už dobré 3 týždne do salónu ale stále mi do toho niečo príde. Tak skúsim sa opýtať tu. Ako je to s priestorom na zadných sedadlách v porovnaní napr.s octaviou 1? Je to plus mínus rovnaké? Práve na O1 mám najviac najazdené(300tis+) a tam to bolo s priestorom v zadu fakt úplne minimum čo som schopný tolerovať. Napr. v takej O2 si už vobec.nemám.na čo sťažovať ale som tak trochu realista O2 vs Fabia trošku iná trieda. Tiež ma viac láka Rapid v 1.6 tdi ale za tu cenu? To by som bol samovrahom, predsa len oproti F3 combi 1.2 tsi + 5000eur...A dalšia otázočka financovanie 1% - nikde som sa o tom nedočítal viac. Skutočne to.to funguje ako napr.v Kii kde sme brali na 1/4 a preplatili skutočne iba manipulačný poplatok(+Havarine ale to mam na každom aute)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...