Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Ve smlouvě mám přesně psáno.... Předpokládaný termín dodání: Dle výrobních možností Škoda Auto a.s. 10 týdnů od objednání vozu.

 

Koukni se pořádně i na ostatní části smlouvy - já mám třeba dodání do 11KT, ale může se u vozů se speciální výbavou protáhnout až o 11KT. Objednal jsem 20. 1., (4KT), takže můžou dodat nejpozději 26KT. Výrobu mám naplánovanou na 21KT, takže to stihnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je ještě nutný říci, jaká A4 to byla. :) Jestli třeba současná generace před FL s 3.0TDI, tak to bude řádný skok dolů. Pokud ale myslíš třeba olítanou A4 Avant z minulého tisíciletí, tak to může být FIIIC naopak značný posun nahoru. :)

 

mp390 omyl. Bola to stvorrocna A4 2,0TDI. Skus si pohladat cim je pohanane olejove cerpadlo - kovovou oskou za par centov. Ta ked sa ti vyderie, tak sa prestane mazat motor a nastane smrt. Toto som este predychal, no minuly rok som riesil stratu vykonu. V servisse vymenili turbo, potom jeden snimac, druhy snimac, treti a potom prisli na to, ze bola pokazena somarina za 50EUR. Na fakturu ale napchali vsetko. Akurat v tom case bola predstavena nova Fabia III. Zatal som sa a povedal, ze do rodiny bude stacit aj ona. 81kw Combi verizia v plnej vybave so 4 rocnou zarukou za 11500EUR nieje co riesit!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mp390 omyl. Bola to stvorrocna A4 2,0TDI. Skus si pohladat cim je pohanane olejove cerpadlo - kovovou oskou za par centov. Ta ked sa ti vyderie, tak sa prestane mazat motor a nastane smrt. Toto som este predychal, no minuly rok som riesil stratu vykonu. V servisse vymenili turbo, potom jeden snimac, druhy snimac, treti a potom prisli na to, ze bola pokazena somarina za 50EUR. Na fakturu ale napchali vsetko. Akurat v tom case bola predstavena nova Fabia III. Zatal som sa a povedal, ze do rodiny bude stacit aj ona. 81kw Combi verizia v plnej vybave so 4 rocnou zarukou za 11500EUR nieje co riesit!!!

 

Tak takový servis bych s tímhle poslal do háje. Když mi na FII pořád pískal řemen na pohon příslušenství, tak i po záruce v servisu hledali, vyměnili, já zaplatil, "vadnou" napínací kladku mi dali kdyby se to opakovalo. Druhý den pískalo znovu, takže znovu hledali, vyměnili vodící kladku a řemen, vrátili moji starou napínací kladku, vrátili peníze za napínací kladku, řemen neúčtovali a vodící kladku taky ne a ještě se omlouvali, že nenašli závadu hned.

 

Jinak k tématu - skok z A4 do FIII bude opravdu skok dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu A4 z roku 2006 bude pořád krapet jinde a to hlavně podvozkově.

 

Že FIII jezdí na třídu opravdu dobře je bez diskuze. To jak zvládá vysoké rychlosti i na ne úplně hladké okresce mě velice příjemně překvapilo, hlavně ve srovnání s FII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani pre mna je tema Audi A4 uzavreta. Prisiel som na Skoda forum, lebo chcem diskutovat o Skode. Nasa Fabia ma cennikovu cenu 14500EUR. Cena aku som napisal je preto taka, lebo som dostal na nu 20% zlavu u predajcu u ktoreho sme ako firma kupovali viacero aut. Inac by ta zlava nebola. Ako som uz pisal pred tym, za takuto cenu kupit auto v plnej vybave, tak nieje co riesit. Skratka Skoda si nas ziskala jednak cenou a jednak peknym dizajnom. Ak by som sa mal bavit o Fabii II, tak tu by som nekupil. No Fabia III je uplne iny level...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...