Přejít na obsah

Kolo na střechu


Wimpi

Doporučené příspěvky

Poprvé co mám Yetíka, jsem vyrazil s kolem (i Yetíkem) někam mimo domov. Mám příčníky i nosiče na střechu od Thule koupené rovnou s autem.

Dřív jsem kolo nakládal na Oktávku a to bylo v pohodě, ale dost mě překvapilo jak je to na Yetíka vysoko. Když jsem pak kolo nakládal před cestou domů v mírném svahu (totálně promoklý :feve: ), nakládání připomínalo spíš výkon artisty, než pohodovou nakládku. :kuk:

Takže pro ty jež mají tažné zařízení a uvažují o nosiči na kolo, doporučuji nosič na tažné (nemám), nebo na kratší cesty bez zavazadel kolo do kufru..

Pro úplnost: jsem 189cm vysoký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dovedeš si představit nás, co máme tak 178cm? Mám nachystané příčníky, držáky na kola z předešlého auta, ale ještě jsem kolo na střechu nedával. Zatím vždy sklopit zadní sedačky, vytáhnout přední kolo z vidlice, případně i sedlo a šup s tím do auta. O špínu se nebojím, vozím dvě staré deky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stolicka (nějaká pořádná ale) je dobrá věc,jednou jsem viděla,jak pomocí ji nakládali věci do rakve na transporterovi. to už je umění... já měřím 165 cm a kolo dám hodně blbě na megana ... natož na yetika ... proto jsem volila tažné. Příští týden to vyzkouším na dovolenou do Tater :) ...snad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem ho doteď dával do kufru, ale tentokrát se nevešlo. V září jedeme do Maďarska, tak myslím, že si přibalím nějaké štokrdle.. kol11

V tom případě já asi rovnou žebřík.

stolicka (nějaká pořádná ale) je dobrá věc,jednou jsem viděla,jak pomocí ji nakládali věci do rakve na transporterovi. to už je umění... já měřím 165 cm a kolo dám hodně blbě na megana ... natož na yetika ... proto jsem volila tažné. Příští týden to vyzkouším na dovolenou do Tater :) ...snad :)

Také mám od příštího týdne dovolenou, ale já už letos na své poměry utratil sakra moc. Na dovolenou pošlu manželku s dcerou, mě čeká kolo a výlety po okolí, procházky s Robinem… a samozřejmě kupa práce na baráku.

Jéééé, tak mě napadá… ale to je blbost, ty se ze Slovenska budeš vracet přes Brno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...