Přejít na obsah

Zimní pneu


Aidolon

Doporučené příspěvky

mám zimáky Pirreli, spokojenost....

letní jsou Ceat, hrůza... :disgust:

Co mas konkretne za Pirelli? uvazuju o nich...

kouknu se zítra do sklepa a dám info.... -_-

takže ty zimáky mám Pirelli 190 Snowsport... ;)

Vcera jsem koupil novy, ty samy Pirellky akorat R16 a H-210tky, tak sem na nej zvedavej, kdyz o nich kazdej rika ze jsou to drapaky ;)

Me se vic zdaji http://www.epneu.cz/images/pneu/osobni/pi_...r_sottozero.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera mi z http://pneunet.cz dorazily pneu GY UG 7 195/65/15 T a vse probehlo v poradku, trvalo to mene nez 5 dni. Jen je nejak pro me necitelny dot - je tam neco jako BHR2T nebo tak neco, nevim jak se z tohoto pozna vyroba. Na letnakach jsem to mel jasny, posl. 4 cisla tyden a rok vyroby napr. 4905... Zna to nekdo? :huh::huh:

pneunet muzu doporucit jako odskouseny a v pohode, cenofka vice nez super! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.pneunet.cz/index.php?sekce=pneu_info&ID=7667&m

ten dojezd je fakt luxusní ... teď jestli je to reálné ?  ;)

tady je to o něco míň ale také slušné

http://pneunet.cz/index.php?sekce=pneu_info&ID=7669&m

já beru ty Dunlopy WS 3D

1. Odkaz je kravina, nekdo si delal prdel, protoze toto jmeno je na serveru v hodnoceni pouzito u mnoho typu gum uplne v jinych rozmerech a u kazdy je nejaka takovato nadhodnocena hovadina.

http://www.pneunet.cz/index.php?sekce=zkus...elu&idpneu=7667

Nevim, ja tomu neverim!

Treba mu vydrzely 40000, ale zapomnel, ze je na leto sundal a pocital do toho i letni, kort jak uvadi agresivni styl jizdy. Pokud agresivni styl jizdy, jsem max. na 20000. ;) Jinak dobre gumy!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zimáky Pirreli, spokojenost....

letní jsou Ceat, hrůza... :disgust:

Co mas konkretne za Pirelli? uvazuju o nich...

kouknu se zítra do sklepa a dám info.... -_-

takže ty zimáky mám Pirelli 190 Snowsport... ;)

Vcera jsem koupil novy, ty samy Pirellky akorat R16 a H-210tky, tak sem na nej zvedavej, kdyz o nich kazdej rika ze jsou to drapaky ;)

Me se vic zdaji http://www.epneu.cz/images/pneu/osobni/pi_...r_sottozero.jpg

Jasny, maj novejsi dezen, ale ja mel ty SnowSport za :specool: cenu, takze nebylo co resit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná mě ukecáte k UG-7

Nenech se ukecat k takovejm shitum! :D:D

Doted jsem tak pokukoval po Octavkach, zda maji klubovou samolepku ci ne, hledal, zkoumal, ale tuto zimu je to jiste. Budu koukat jen na gumy. Pokud to budou UG 7 nebo Dunlop WS 3D tak je to jasny... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska dopoledne mi přišly UG7 - 195/65/15 - T

v pátek sem je objednal na Pneunet.cz, a dneska to přišlo, měli je prej na skladě, tak už jen obout na plechy, čekat na sníh nebo nižší teploty a šup s nima na auto

pak se zase budu bavit tim, jak lidi stojeji ve frontách u pneuservisů a bědujou, že jim to rvá tak dlouho :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska dopoledne mi přišly UG7 - 195/65/15 - T

v pátek sem je objednal na Pneunet.cz, a dneska to přišlo, měli je prej na skladě, tak už jen obout na plechy, čekat na sníh nebo nižší teploty a šup s nima na auto

pak se zase budu bavit tim, jak lidi stojeji ve frontách u pneuservisů a bědujou, že jim to rvá tak dlouho :t

A k tomu se ještě budeš bavit tím jak budeš na sněhu nechávat všechny za sebou, když oni nevyjedou a ty jo!!! :smich::smich::smich:

UG :palec2::worthy:rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska dopoledne mi přišly UG7 - 195/65/15 - T

v pátek sem je objednal na Pneunet.cz, a dneska to přišlo, měli je prej na skladě, tak už jen obout na plechy, čekat na sníh nebo nižší teploty a šup s nima na auto

pak se zase budu bavit tim, jak lidi stojeji ve frontách u pneuservisů a bědujou, že jim to rvá tak dlouho :t

A k tomu se ještě budeš bavit tím jak budeš na sněhu nechávat všechny za sebou, když oni nevyjedou a ty jo!!! :smich::smich::smich:

UG :palec2::worthy:rock:

zimáky sou hold zimáky, a bezpečná jízda především, někam projet je až to druhý v řadě...

znám pár lidí, co kupujou zimáky jenom na předek - u předohrabů, sou to většinou lidi co moc nejezději, takovej když potom jede po ujetym sněhu, trošku zatáčka, šloupne na brzdy a hups je v pankejtu zadkem v původním směru cesty - a to když to dobře dopadne

jel sem s takovým uatem párkrát, když sem bral auto známejmm domu, a je to celkem drsnej zážitek, - ostrá guma na předku - hadice na zadku - zatáčka a nutnost brzdit (kolikrát se ani brzdit nemusí...) vytvořeji zajímavou situaci i pro lidi co trošku jezděj a maji volant trošku v ruce fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UG7 su vraj spica ale trosku mi vadi ze nemaju pozdlzne drazky na odvod vody a vraj je zvysene riziko aquaplaningu, do mesta vraj niesu tak dobre ako na hory. Tak zvazujem este Dunlop SP Wintersport M3

Dunlop M3:

dunlopspwintersportm3.jpg

UG7:

goodyearug7.jpg

inak mozem mat Dunlopy za 2450,- SK a UG7 za 2620,- SK ceny su pre 195/65/15 pneu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eagle F1 GS-D2 patří spolu Eagle GS-D3 k absolutní špičce mezi pneumatikami a využívá nejmodernějších technologí, které jsou pro vývoj a výzkum používány. Díky agresivnímu dezénu a směsi běhounu, která je odvozena pro závodní pneumatiky Goodyear pro monoposty F1, poskytuje pozoruhodnou ovladatelnost na mokré vozovce a odolnost vůči aqaplaningu. Směrový dezén a tvar drážek zajišťují přirozené proudění vody, směs obsahující siliku mimořádnou přilnavost, navinutá aramidová vrchní vrstva dokonalou stabilitu a bloky dezénu s optimalizovaným odstupem a čtyřmi úhly záběru snížení vzniku frekvenčních vibrací. Celkově je tak Eagle GS-D2 pneumatika, jež dokáže vytěžit maximum z nejrychlejších automobilů světa a její dezén a konstrukce zůstává stále nepřekonána.

post-27-1159437134.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...