Přejít na obsah

Palubní počítač - problémy, nastavení


jameson01

Doporučené příspěvky

Dobry den,

neustale mi blika na pocitadle kilometru INSP....Vse v poradku-olej,garancni prohlidka atd atd. Ve znackovym servisu SKODA si s tim nevedi radi rady, ani pri vynulovani vsech hodnot a pripojeni na pocitac to nejde vyradit,furt blika....Ja uz si sice zvykl, ale nevite nekdo co stim?

dik

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to to ten servis nijak dál neřeší? prostě řeknou, že neví a pošlou tě domu? pohodáři

Ano je to tak, sebehli se na to 4...mechanici a rekli ze nevedi co s tim....Neumite nekdo poradit?Jde o OCTAVII 1.9 Tdi r.v.2000.

dik

Zkus forum na Octavii I, tam mozna budou mit vetsi zkusenosti nez tady na Octu II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

čaues, chci se zeptat jestli se vám taky nepřepíná okamžitá spotřeba na palubáku z l/100 km na l/h když vyřadíte kvalt a skoro nestojíte. Mně se to totiž nepřepíná a najednou to začne okamžitou spotřebu zvyšovat. Všimnul jsme si toho při dojezdech na křižovatkách. Když jsem zkoušel jet z kopce s vyřazenou rychlostí, dostal jsem se s okamžitou spotřebou na 99,9 l/100km. Jakmile ale zastavím, přepne se to na l/h a ukazuje to OK. U VW i Audi to při vyřazení kvaltu okamžitě přepne na l/h ať je rychlost auta jakákoliv. Jinak MR 08, 1.6 MPI Ambiente. Když by to bylo dáno motorem či výbavou, že chybí nějaký snímač zařazené rychlosti nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj pokud je rychlost do 5km/h tak to jede prave na ty litry za hodinu. Jen je blby ze pak kdyz tam vylitnou tyhle blbosti ve spotrebe na neutral, tak ze pak to docela pak ustreluje pri ukazovani prumerne spotreby. No skoda ze to ma skodovka resene takto nestastne oproti ostatnim z koncernu, ale co uz. Jsou tu i horsi veci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj pokud je rychlost do 5km/h tak to jede prave na ty litry za hodinu. Jen je blby ze pak kdyz tam vylitnou tyhle blbosti ve spotrebe na neutral, tak ze pak to docela pak ustreluje pri ukazovani prumerne spotreby. No skoda ze to ma skodovka resene takto nestastne oproti ostatnim z koncernu, ale co uz. Jsou tu i horsi veci :)

Hm neviem, ale mne to vyhovuje presne tak ako to ma skoda. Proste ked sa pohybujem chcem vidiet spotrebu v litroch na 100km a je jedno ci mam neutral alebo rychlost. (vypovedacia schopnost hodnoty l/h za jazdy na neutral t. j. ako to maju ini v koncerne je prakticky nulova). A ked stojim tak spotrebu v litroch za hodinu.

A to ako ti to ukazuje na PC absolutne nema vplyv na priemernu spotrebu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já si myslím, že spotřeba v l/100km je v poho. A to, že se při neutrálu a zpomalování zvedá, je v pořádku. Je přece rozdíl, jestli jedeš na cca 800 ot. 120km/h (pak je spotřeba mizivá), nebo 10km/h (musí být logicky vyšší).

Editováno: , autor: famfulin76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tiež mám O II family 2010 a mám aj tempomat.Moja otázka je či mi stačí len vymeniť páčku s ovládaním Pal.počítača,alebo aj podvolantovú jednotku.Ako zistím či tá podvolantová-tempomatová jednotka čo tam mám zvláda aj pal.počítač? A ešte jedna maličkosť je tam plnohodnotný maxidot?(V hornej tretine zobrazuje hodiny,v strede vonkajšiu teplotu a v dolnej denné km a celkové km.Celkové km sa dajú prehodiť na zobrazenie druhej rýchlosti v mílach)

Ďakujem.

post-918-1273515462,7504_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jojo.b
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...