Přejít na obsah

Žárovky do fabie


DEZENT

Doporučené příspěvky

Jen tak mezi řečí, nejde udělat do xenonů na fábii bi-xenon ? Vždiť je to prý jen taková elektromagnetická pohyblivá clonka na výbojce. Je to součást už tý výbojky ? Jestli jo tak by šla jen vyměnit a zapojit kablýk od dálek na aktivaci tý clonky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde na slovensku zohnat cez online-shop H7 Osram Silverstar ? nemozem nic najst :angry:

nasiel som toto: ZIAROVKA 12V H7 100W White Spectrum Blue 472,32 bez DPH co to je zac ?

PH12972VP ZIAROVKA 12V H7 55W+50% Vision Plus 673,79 bez DPH

Ktora je lepsia? Mate s nimi skusenosti ? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde na slovensku zohnat cez online-shop H7 Osram Silverstar ? nemozem nic najst :angry:

nasiel som toto: ZIAROVKA 12V H7 100W White Spectrum Blue 472,32 bez DPH co to je zac ?

PH12972VP ZIAROVKA 12V H7 55W+50% Vision Plus 673,79 bez DPH

Ktora je lepsia? Mate s nimi skusenosti ? :unsure:

nemaš pobliž hornbach? ja som SilverStar kupil tam.

maju tam taku tabulu OSRAM a tam su povešane aj ine druhy -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že, nic jednoduchýho co, asi to ani nepůjde, ty moduly ze Superba jsou určitě jiný <_< . Ale bylo by to super ne ;)

nemusi to byť tak ťažke urobiť :D

treba pozrieť či superb ma väčšiu šošovku a ak nie, hlbšie to asi nebude pretože ta parabola musi byť v tej istej vzdialenosti od šošovky ako je aj na fabi.

inak vo fabi xenonoch je dosť miesta vnutri...takže si myslim že by sa dalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tento. Je v cechach, ale pisou ze posilaj i do zahranici, ovsem je otazka jestli se to vyplati :)

Silverstar H7 maji za 180 Kc vc DPH.

Ja tam kupoval neco jineho a dobry.

http://www.e-light.cz/

Docela zajímavá cena, co já vím, tak v obchodech jedna žárovka vyjde na zhruba 280,- Kč. Nějak se mi to nezdá.

Ver, ze tomu tak je. Ja tam nakupoval (sice jen normalni H7) a nebyl jsem sam. Nikdo si nestezoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že, nic jednoduchýho co, asi to ani nepůjde, ty moduly ze Superba jsou určitě jiný  <_<  .  Ale bylo by to super ne  ;)

nemusi to byť tak ťažke urobiť :D

treba pozrieť či superb ma väčšiu šošovku a ak nie, hlbšie to asi nebude pretože ta parabola musi byť v tej istej vzdialenosti od šošovky ako je aj na fabi.

inak vo fabi xenonoch je dosť miesta vnutri...takže si myslim že by sa dalo :)

Moc nenaváděj :D jestli žena zjistí, že chci rozebrat xenony, tak mě zabije :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulej týden jsem koupil Osram Silverstar + odporové vedení. Zatím najeto 600 km za šera, dne a deště (na Škoda sraz Praha - Přerov - Praha). Tak zatím nemůžu nějak posuzovat, ale doufám, že budou OK. Cena byla asi 450,- za pár + asi 120,- za pár odporového vedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že, nic jednoduchýho co, asi to ani nepůjde, ty moduly ze Superba jsou určitě jiný   <_<  .  Ale bylo by to super ne  ;)

nemusi to byť tak ťažke urobiť :D

treba pozrieť či superb ma väčšiu šošovku a ak nie, hlbšie to asi nebude pretože ta parabola musi byť v tej istej vzdialenosti od šošovky ako je aj na fabi.

inak vo fabi xenonoch je dosť miesta vnutri...takže si myslim že by sa dalo :)

Moc nenaváděj :D jestli žena zjistí, že chci rozebrat xenony, tak mě zabije :D

ok nebudem už...

dnes som prave menil plexi na normalnych svetlach, chlapi dovi-dopo...

nikdy viac :angry:

dostat to lepidlo preč z toho a potom dať nove... ach.

necham pekne svoje xenoniky take ake su :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Začiatkom roka (v zime) som menil žiarovky ako na bežiacom páse, ukludnilo sa to až po montáži odporových káblov. Odvtedy mám "noname" žiarovky a fachčia. Táto zima bola krutá, žiarovky mi odchádzali ráno, ale odporové káble to zlepšili.

Teda odporové káble! cca 320,-Sk / 2 ks -_-

Potom sa vrhnite na drahšie žiarovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tento. Je v cechach, ale pisou ze posilaj i do zahranici, ovsem je otazka jestli se to vyplati :)

Silverstar H7 maji za 180 Kc vc DPH.

Ja tam kupoval neco jineho a dobry.

http://www.e-light.cz/

Docela zajímavá cena, co já vím, tak v obchodech jedna žárovka vyjde na zhruba 280,- Kč. Nějak se mi to nezdá.

Ver, ze tomu tak je. Ja tam nakupoval (sice jen normalni H7) a nebyl jsem sam. Nikdo si nestezoval.

Nakupoval jsem tam několikrát a vždy bez problému.Právě ty Osramy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusal uz niekto Philips SilverVision? vraj maju lepsiu zivotnost ako Osram SS

Inak co myslite pod tymi odporovimy kablami pred ziarovkou?

oficiálne to volajú Vedení odporové (kód 6Y0941855), a vytiahneš konektor z H7 a na jednom konci drátu je samica na H7 a na druhom samec. Celková dĺžka káblu je cca 10-15 cm. Celý sa zmestí pod kryt svetlometu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusal uz niekto Philips SilverVision? vraj maju lepsiu zivotnost ako Osram SS

Inak co myslite pod tymi odporovimy kablami pred ziarovkou?

oficiálne to volajú Vedení odporové (kód 6Y0941855), a vytiahneš konektor z H7 a na jednom konci drátu je samica na H7 a na druhom samec. Celková dĺžka káblu je cca 10-15 cm. Celý sa zmestí pod kryt svetlometu.

Podle zkušenosti s montáží na 1.9 TDI, kde je prabídně málo místa jsem vše spojil venku (přívod+odporák+žárovku) a pomocí těch drátků to šlo líp namontovat B) .

Pak přišla na řadu ta "závlačka" na žárovku kterou jsem zacvakl přes odpor. dráty (v místě, kde jí prstem odcvaknu, tak dráty procházej volně pod ní) a tím se dráty usměrnily ve vnitřnostech světlometu a vpohodě se to dalo zavřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Cafte. Potrebujem vediet cisto teoreticky co sa moze stat pri pouzity 100W halogeniek. Je kabelaz vo fabke stavana na teketo prudove zatazenie? Ja mam samozrejme klasicka 55W xenon blue ale kamos si tam dal 100W a nevie co moze od toho cakat. Samozrejme svieti to o dost lepsie takze to tam planuje nechat dlhodobo. Ak ma niekto nejake skusenosti tak dajte vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...