Přejít na obsah

Koupě ojetého Superba II


Jims Sanders

Doporučené příspěvky

terezka30:

 

Pokud to auto má auto pravidelný servis, navíc jezděné dálky a ještě je po servisu (turbo, tlumiče, brzdy) tak bych se vzhledem k dobré výbavě a slušné ceně jel být tebou na něj nezávázně podívat.

 

Km nejsou všechno. Z fotek vypadá hezky, ale to opravdu nic neznamená.

V inzerci je uvedeno nájezd 240 tis km, ten má po 3-4 letech dost aut (ale bohužel někteří II. majitelé to ani neví).

 

Pokud ten nájezd bude jediná piha na kráse a vše bude v dobrém stavu, funkční,  prokazatelný servis, tak proč ne.
Nebo si přidej 70-100 Kč a kup vybaveného s menšími KM, záleží na tvých finančních možnostech.... ale za ty koruny to nevypadá úplně špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

terezka30:

 

Pokud to auto má auto pravidelný servis, navíc jezděné dálky a ještě je po servisu (turbo, tlumiče, brzdy) tak bych se vzhledem k dobré výbavě a slušné ceně jel být tebou na něj nezávázně podívat.

 

Km nejsou všechno. Z fotek vypadá hezky, ale to opravdu nic neznamená.

V inzerci je uvedeno nájezd 240 tis km, ten má po 3-4 letech dost aut (ale bohužel někteří II. majitelé to ani neví).

 

Pokud ten nájezd bude jediná piha na kráse a vše bude v dobrém stavu, funkční,  prokazatelný servis, tak proč ne.

Nebo si přidej 70-100 Kč a kup vybaveného s menšími KM, záleží na tvých finančních možnostech.... ale za ty koruny to nevypadá úplně špatně.

 

Dik za info, podle vinu vse sedi do posledního km. Ted uz je najeto 260 :( a cena 280kc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Terezka 30:Jen jsem napsal za kolik jsem prodal vcetne tech kilometru.....i kdyby bylo auto rok 2013 v plne vybave a melo najeto 300 tisic km tak treba ja bych to auto nevzal i kdyby melo pravidelny servis.....s takovym najezdem kilometru uz je auto k dalsimu prodeji nerealne podle me ,ale kazdy ma jiny nazor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

popíšu svůj příběh, pro lepší pochopení situace : Měl jsem před tímhle CC ten starší model A protože jsem vůl, tak jsem ho dvakrát zmastil. Jednou to byly takový menší ťukance, ale podruhý to byla pěkná rána na předek. A pak do mě taky nacouvala z boku nějaká telefonující ženská. Suma sumárum, z původních plechů tam zůstaly jen dvoje dveře, dva blatníky a střecha. A protože jsem jezdil na pojistku do autorizáků, bylo všechno zapsáno v servisní historii. Při prodeji to bylo na jednu stranu dobře, protože jsem to nechával protiúčtem v Praze u Klokočků, kde to pozitivně ocenili. Na druhou stranu, kdybych jezdil jinam, nikde by to zapsaný nebylo. Já bych to při svý nátuře stejně kupujícímu přiznal, ale už by tam nebyl ten "telefonní" seznam měněných dílů a astronomická částka za opravy (celkem přes půl mega). Takže co tím chci vůbec říct ? Jen to, že pokud z autem něco bylo a nedělali to v autorizáku Škoda, nedozvíš se tím dotazem vůbec nic.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

v příštím týdnu byl měl koupit z českého autobazaru svého prvního Superba ll (2.0 CR DSG, 03/2010), chtěl jsem se zeptat na pár věcí které mi nesedí.

 

1) Výbava má být ELEGANCE (na samolepce v kufru, kde je rozepsaná výbava je SUPERB CR DPF ELEG 103KW 6AG CFFB LTE

Problém mám s tím že jsou tam jen parkovací senzory vzadu, vpředu nejsou na nárazníku vidět ani auto na ně neraguje

Myslel jsem a hledal v PDF ceníkách od roku 2009 a všude má ELEGANCE parkovací senzory vpředu a vzadu :-/

Na nárazníku je vidět že je stříkaný. V CEBII (http://new.autotracer.cz) kterou jsem si zaplatil jsou evidovány 2 opravy za cca 7 000 Kč a 9 000 Kč

 

Když jsem si dekódoval výbavu je tam akorát: 7X1 = Pomocné parkovací zařízení (to je jen zadní?)

 

Superb je kupovaný V DE. Je možné že jsou tam jen zadní parkovací senzory? nebo je tam spíš třeba "nabastlenej" nárazník z vozu bez senzorů?

 

 

 

2) Po vložení klíčku se protočí ručičky budíků "staging" je to v základu u Sll z továrny nebo to někdo dodělával ručně? Mám se podobných věcí bát?

 

 

 

3) Nesvítěj zpětná sklopná zrcátka pro nastupování a vystupování ale na zrcátkách zespodu jsou nějaké průhledné trojúhleníky kdy tahle funkce funguje (má fungovat) za jakých podmínek a dá se nastavit někde v Maxidotu?

 

Jinak auto vypadá v super stavu, jako nové (nájezd 150k) navigace Amundsen, černá kůže, el. sedadla obě. 

 

Případně na co se ještě zeptat nebo si dát pozor.

 

Děkuji.

 

Cass

Editováno: , autor: casshern
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) 7X1 jsou jen zadní (mám to tak), je možné, že v Německu je výbava jiná - ideální by bylo zkusit najít starší německý ceník

2) Co si pamatuji, tak Superb má "staging" od začátku, ale např. O2 jí měla až od FL.

3) Tyhle věci fungují jen v noci - zkus zakrýt senzor ve zpětném zrcátku nebo se zajdi na auto podívat v noci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Ah, mylsel jsem že v DE mají vše lepší (výhodnější) a nikdy mě nenapadlo že "Elegance" bude mít jen zadní park. senzory :-( 

(DE ceník 2009/2010 jsem na netu nedokázal najít CZ mám a všude je elegance s předním i zadním)

 

2) To by bylo fajn že se v tom nikdo nevrtal, našel jsem tady na fóru že si to dodělávají tak mě zajímalo zda si s tím mohl někdo neodborně hrát

 

3) OK to bude asi v pořádku, auto mám bohužel 200 km daleko, už tam pojedu podruhé až na případný nákup

 

Bohužel ještě řeším v jiném vlákně že to možná nemá BT Handsfree :-( což je pro mě zásadnější problém než ty senzory.

http://forum.skodahome.cz/topic/47569-amundsen/page-23

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že "staging" je z výroby ještě neznamená, že tam někdo v elektrice nebastlil něco jiného. A také to neznamená, že to musel zrovna bastlit špatně.

Já si v O2 nechal dobastlit zrovna to HF. Kluk to dělal přímo na ulici. Měl připravené svazky, věděl kam sáhnout, vyndaval sedačku spolujezdce a odpojoval airbag, vše zapojil, nakódoval, smazal chyby a bylo... Nebyl s tím žádný problém. Ale nikdy nevíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...