Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

jen tak mimochodem, vím, jsou tady toho popsány stránky, ale má někdo zapsány v techničáku 17" na FÁBII? Některé Octávky to tady mají, ale nenašel jsem nikoho, kdy by měl zapsané 17" na Fábce. Třeba rozměry 7x17" 7,5x17" nebo 8x17"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to nekdo..ma - myslim ze jo,ale jen pres znameho...A jinak na Fabii 17 do TP zapsat nelze....Leda tak u sousedu (in Germany)

A co typovy list to ti nic nerika ..? Muzes takto zapsat 17" na fabii, ale pouze od vyrobcu, kteri u nas ten typovy list poskytuji (maji atest 8sd). Jsou to AEZ, RONAL, Alessio, CMS, SMC, MAM ... mozna jsou jeste nejaky, ale o techto vim tutove, ze se na ne poskytuje typovy list.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že mám kola Milemiglia (italské) ale mají pokličky MAM. Tak kdyby to někdo měl, a měl i typový list, tak by to snad nějak šlo. Jinak o typovým listě vím. Něco už mám nachystané, ale není to ono. Chce to razítko a další detaily. Pak jedině nějak přes známého, ale to se uvidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MiM maji typove listy v priprave pro CR, staci sledovat www.elektrony.cz, mozna by ses mohl informovat u nich ...... jinak by ti melo stacit razitko na technicky, ze to mas spravne namontovany, a kdyz mas toto tak zajit na dopravak a tam ti to za 50Kc docvakaj do TP a to je vse a nepotrebujes ani znamyho

Editováno: , autor: gh0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MiM maji typove listy v priprave pro CR, staci sledovat www.elektrony.cz, mozna by ses mohl informovat u nich ...... jinak by ti melo stacit razitko na technicky, ze to mas spravne namontovany, a kdyz mas toto tak zajit na dopravak a tam ti to za 50Kc docvakaj do TP a to je vse a nepotrebujes ani znamyho

Díky za tyhle rady, určitě se na net mrknu a pokud by se mi to podařilo zapsat, tak jsem dám určitě návod, jak na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to nekdo..ma - myslim ze jo,ale jen pres znameho...A jinak na Fabii 17 do TP zapsat nelze....Leda tak u sousedu (in Germany)

A co typovy list to ti nic nerika ..? Muzes takto zapsat 17" na fabii, ale pouze od vyrobcu, kteri u nas ten typovy list poskytuji (maji atest 8sd). Jsou to AEZ, RONAL, Alessio, CMS, SMC, MAM ... mozna jsou jeste nejaky, ale o techto vim tutove, ze se na ne poskytuje typovy list.

Ano vim...slysel jsem o tom a take jsem to i videl...,ale bohuzel kola,ktera se mi libi,tak ty zapsat nelze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...