Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

OndroRS máš to nějak snižovaný??? Asi origo viď?? Taky o nich přemýšlím,člověk tím nepodtrhne originalitu RS,protože to vlastně kola z RS jsou,i když oktavia :palec2: :palec2:

Já myslím, že to trochu níž je, prosvítaj tam nějaký žlutý pružiny... :) takže to šlo určo dolů, kola nádherný...

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty spidery jsou fakt bomba chci si je dávat na mojí fabku ale nwm jak to bude vypadat na normální :) možná by to chtělo aspon Rs přední nárazník co myslíte ?

možná když poshledáš na foru, tak se najde někdo, kdo je bude mít na normální.. taky by mě to zajímalo, jsou moc pěkný, ale na RSo úpně sednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To 0001krtek0001, kola jsou nádherný, jak to že jsem je neviděl, ty už jsi měl asi přezuto na zimu, že? No luxus jako.. začínám si připadat s těmy svýma loukoťáčema špatně, asi budu muset na jaře udělat upgrade..

Děkuji!!!Já už měl přezuto ale není všem dnum konec na jaře se určitě uvidíme :kol-77:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...