Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

Len tak na okraj, podla mna je to pravidlo o necitovani predchadzajuceho prispevku blbe, pretoze v case ked pises reakciu na predchadzajuci prispevok uz tam mohli vlozit prispevok ini diskutujucuci a potom nemusi byt zrejme na koho autor reaguje. Mna citacie v rozumnej miere obtazuju urcite menej ako napr. automaticke podpisy s vlozenymi fotografiami alebo inzerciou na pol obrazovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, někdy je to problém, např. v tématech, kde je hodně velká frekvence příspěvků, ale to tohle není, takže když odpovídáte na poslední příspěvek, je citace zbytečná, u těch předním samozřejmě ne, ale to zakázané není.

Nicméně souhlasím, že někdy mohou vzniknout nedorozumění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak nakonec po hledání jiných vozů jsem po domluvě s polským prodejcem přistoupil na nabídku 1,8 TSI se slevou. Finální cena tedy za Octavii 1,8 TSI v Eleganci + metalíza + ovládání rádia na volantu je při mém kurzu zlotého 356.538 bez DPH. Dodání auta v červnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, sem tu novy. Uz par dni sleduji veskerou diskuzi ohledne Octavie,abych si vybral ten spravny motor a seznamil se s jeho neduhy. A mam vybrano 1,4TSI ,ale k veci, chtel bych od vas poradit (bude to me prvni new car) jakou nasadit taktiku pri nakupu? Kdo poradi kde v Pardubicich a okoli zacit? Zatim sem byl pouze na predvadeci jizde na Dukle pan prodejce byl ochotny,aniz bych si neco predem domlouval vse ukazal a nechal projet.Vsem kdo poradi predem velke DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, sem tu novy. Uz par dni sleduji veskerou diskuzi ohledne Octavie,abych si vybral ten spravny motor a seznamil se s jeho neduhy. A mam vybrano 1,4TSI ,ale k veci, chtel bych od vas poradit (bude to me prvni new car) jakou nasadit taktiku pri nakupu? Kdo poradi kde v Pardubicich a okoli zacit? Zatim sem byl pouze na predvadeci jizde na Dukle pan prodejce byl ochotny,aniz bych si neco predem domlouval vse ukazal a nechal projet.Vsem kdo poradi predem velke DIK

1,4 TSI je určitě dobrá volba. Jak se ti zamlouvala předváděcí jízda? Šlapalo to auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych doporučoval dobře prohlídnout tu OII za 150 T. Vzhledem ke krizi může někdo potřebovat rychle peníze a tak může být ta cena takováto. Dneska a včera jsm byl služebně ve dvouch větších firmách a co jsem tam slyšel o prouštění a ekonomice to fakt bylo hrůzostrašné. Takže se dají očekávat i zajímavé koupě v budoucnu.

Znáte tu fotku z 30 let z Ameriky jak stojí majitel u velké limuzíny a má v ruce ceduli ,,Prodám za 100 USD ihned" ?

Editováno: , autor: wolfspitz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Všeho tu je dost napsáno, každé sekci něco. Admini zamykají nově vytvořené vlákna z důvodu, že o tom nebo tom bylo psané jinde a že se má hledat. Jenže je už toho všude hodně, v každé sekci něco. Mnohdy je toho třeba pročíst až moc na to abych zjistil to, co chci vědět a mnohdy se k tomu ani nedočtu nebo to nenajdu, což platí u mě. A já prostě na to nemám čas to všechno proštudovat. Svojí staru octu sem prodal že si koupím něco diesloveho. Přemýšlel jsem, že pod rok 2004 už moc nechci, Ol 96kw by se mě hodně líbila, už jen k vůli ceně a shánění ND, cca vím jaké chybky se při těchto autech vyskytují, naopak mi ale zas nesedí interiér, přiliž málo místa, čili Ol bych bral jen kvůli toho, že je finančně výhodnější, takže padla asi volba na OII, jenže 77kW je podle mě málo a od 103ky každý odrazuje.

Takže sem na vážkách koupit Oll 77kW a chipnout si ji, nebo se spokojit třeba s Ol 96kou? Anebo ty 103ky nejsou zas tak špatné jak každý píše?

Teď lidi poraďte,

Do Ol lze všecko sehnat starší a za pakatel, maxiDOT, tempomat, MF volant, udělat si vyhřev sedaček, xeny, park senzory, dešťák, climatronic, čili třeba s ochuzené octy udělat nabouchanou loďku, viz NEZNALEK jak je to s Oll?

Xeny, tempomat, park senz., maxidot jde ale jak to je s klimou, lze s ní udělat dual? popř. dodělat výhřevy sedaček? A jak nákladné nebo obtížné to je, (stačilo by napsat nevyplatí se to, nebo že to je hračka)????

Na co je jednotka BSG nebo jak se to píše? Pochopil sem to co sem tu tak nějak pročítal že to je nějaký druh komfortky. Co sem se taky dočet tak na tempomat je třeba takovou a když chci ještě MF volant zas jinou.

Co by mě ale zajímalo nejvíc jsou ty motory, co se na těch dvoulitrech kazí, proč je kolem nich takový humbuk. Sekce motory tu je jenže než já bych se pročet k tomu co potřebuju tak vyjde OIII ;)

Proto bych potřeboval zhrnute info co se na těhle autech kazí a jak se to třeba projevuje, jak bych to mohl při koupi poznat. Konkrétně s tím 103kW motorem. Nechtěl bych to mít furt jenom v servisu anebo shánět pořád jen díly.

A adminy bych prosil, aby mi to hned nezamykali. Když bych se už rozhodnul a bylo by tohle vlákno k ničemu, tak bych poprosil o smazáni sám. Děkuju všem kteří by byli ochotni zodpovědět mi těch pár dotazu a omlouvám se všem těm kterým připadne tenhle dotaz jako totální blbost.

:(

post-2770-1243891892_thumb.jpg

post-2770-1243891900_thumb.jpg

post-2770-1243892021_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dolezite je tiez povedat kolko do toho ces vrazit penazi...myslim do kupy auta.podla ceny auta sa odvija MR...ak budes vediet ake stare auto ces kupit tak ludia na fore ti vedia povedat co kolko bude stat...

ad motory...tak isto to zavisi na MR...ja mam dvojliter..103kw MR08 a zatial setko v pohode..u starsich neviem do ktoreho roku problemy boli...

vravim dolezite je vediet kolko do toho ces vrazit...ake stare auto ces...a podla toho ti tuto ludia povedia co kolko bude aspon orientacne stat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě to co člověk nikdy neví, já přemyšlel že tak max tych 230 tis ale za tuhle částku slušnou Oll neseženu. Ale to se spíš odvíjí od toho jaká bude nabídka. Vždycky je lepší si pak připlatit kdyby se naskytlo něco lepšího. mě tady vrtaj ty motory. co se prostě kazí na těch dvoulitrech, vím o turbu a praskajicích hlav, jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...