Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

černý auto bych si už nikdy nekoupil - je to neskutečná sauna a ještě že alespoň mám i zadní okna v elektrice abych mohl první kilometry větrat všema 4 oknama do přijatelna než začne působit klima.... Když svítí... přijdeš k autu, pootvíráš všechny dveře a větráš... to se nedá.... měl jsem modrou O1 a je to rozdíl obrovský...... máš černou a tak víš o čem mluvím....

Xenony jsou fajn, ale je to nejkradenější díl octavií.....

sportpaket, sportovní podvozek a 17 je fajn, ale není to pro každého - je to dobrý kostitřas a nulový komfort a velký valivý hluk od kol....... nesmíš mít moc plomby v zubech jinak o ně přijdeš.... O mnoho drsnější než VRS.....

asi budeš to 1,9 čipovat, ale svez se s.... :t uvidíš že celkový jízdní dojem je úplně jinde a žádný čip nemůže zachránit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BMW je v tvé situaci nesmysl..... ceny všech dílů a pojistek jsou naprosto astronomické.... v rv 2002? To už je z každého auta tak akorát vrak...

Francouze určitě ne! Mám kámoše co kupovali NOVÉ 307 a Megane a sami tvrdí že to byl nejhorší kup jejich života....

Octa dobrý, ale pokud tě tlačí finance a máš limit snažil bych se za ty peníze o co nejmladší ročník - takže Fokus combi ale v benzínu.... Nafta/benzín se vyrovnává někde kolem 30 000 a pokud se to má VYPLATIT musíš najet alespon 50 000.... Pokud na naftě ročně ušetřím ročně 10 000kč nepovažuji to za adekvátní riziku závažných poruch typu vstřiky, čerpadlo, turbo.... U 1,6 benzínu nic takového nehrozí..... Navíc cena bude opět díky naftománii zase o 20-30 nižší, nebo zase o rok novější auto....

Navíc mladý ročník tě ochrání před dalšími investicemi danými časem - výfuk rezne, baterka stárne.... gumy na podvozku puchří a stárnou...

Klima automatická/manuální - jaký je v tom rozdíl... akorát si otočím kolečkem, ale automatické v octách se kradou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doplnit jsem si doplnil :-D Jinak černé auto doma mám tak jak říkáš, teda měl jsem, teď jsem ho dal manželce a jezdím obyčejnou půjčenou fábkou :-D Černá je taky náročná na údržbu, ale je to nejkrásnější barva, nemůžu si pomoct. Manželka má na FRS 17" OZ s profilem 40 takže plomby již nevlastním. No uvidíme, už se docela těším na nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy. Koupil jsem tedy dnes O2. Je z bazaru, nafta, na budících 150k, rok 2006 (9tý měsíc, takže už skoro 2007). Za 240k i se zimníma kolama. Bílá barva mi nevadí, jen když bude auto jezdit dobře, takže snad OK. Sice jsem hned při první jízdě narazil na problém, že se mi někdy při řazení jakoby zastavil spojkový pedál ve chvíli, kdy jsem jej zašlápl k podlaze a zůstal tam asi sekundu, ale musím kouknout, jestli to není třeba kobereček, nebo nějaká taková blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo máme stejný vkus..... -_- jako by té mojí z oka vypadla... samo černá je prostě 1A barva a pořádný kola k tomu... Ten sportpaket.... sedadla... to si blahořečím kdykoliv do toho sednu... Jenom ty xenony - svítí skvěle, ale pražáci si prostě některé věci dovolit nemůžou..xenony, amundsena... a ještě je ty kreténi neodpojí ale uštípnou kabelový svazek.... :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy. Koupil jsem tedy dnes O2. Je z bazaru, nafta, na budících 150k, rok 2006 (9tý měsíc, takže už skoro 2007). Za 240k i se zimníma kolama. Bílá barva mi nevadí, jen když bude auto jezdit dobře, takže snad OK. Sice jsem hned při první jízdě narazil na problém, že se mi někdy při řazení jakoby zastavil spojkový pedál ve chvíli, kdy jsem jej zašlápl k podlaze a zůstal tam asi sekundu, ale musím kouknout, jestli to není třeba kobereček, nebo nějaká taková blbost.

Zdravim...gratuluju a ať Ti OII dobře slouží a přeji ať najezdíš ještě spoustu km bez poruchy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy. Koupil jsem tedy dnes O2. Je z bazaru, nafta, na budících 150k, rok 2006 (9tý měsíc, takže už skoro 2007). Za 240k i se zimníma kolama. Bílá barva mi nevadí, jen když bude auto jezdit dobře, takže snad OK. Sice jsem hned při první jízdě narazil na problém, že se mi někdy při řazení jakoby zastavil spojkový pedál ve chvíli, kdy jsem jej zašlápl k podlaze a zůstal tam asi sekundu, ale musím kouknout, jestli to není třeba kobereček, nebo nějaká taková blbost.

nech si auto protuknout ve skodovce podle VIN ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...