Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

Po zkouknutí prvních dvou fotografií jsem se zaměřil na přední lampy a připadá mi špatné slícování levého předního světla (strana řidiče) s nárazníkem. Vypadá to na ránu nebo jen ťukanec. Jinak bych vybíral asi pouze na škoda-plus. 99% Octavií z bazarů je stočených, bohužel. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to problém no sehnat ojetou OII aby byla v dobrém stavu a s nestočenými kilometry. přijde mi že jich je plno, ale málo která má třeba xenony atd... na skodaplus jich je plno a většina nemá ani digitální klimu a základní věci co bych tam chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá pěkně.Ale musím Tě upozornit na jednu věc.Béžový interiér je moc pěkný ale nepraktický.Měl jsem ho také a musel jsem ho každý měsíc čistit.Stačí když otevřeš zadní dveře za deště a steče čistá voda ze střechy na sedačky a je to děsně flekaté.Nebo trochu mokrou bundu a je to tam.Intriér jsem nakonec prodal a dal RS. :)

no ten interier je asi nejvetsi slabina,co jsem cetl recenzi,tak tam meli tento interier a bylo to opravdu desne,kazdy flicek byl videt.

ale to auto se mi tak libi,ze interier pretrpim a pokud dopadne koupe,tak bych ho taky casem strelil a dal jiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to problém no sehnat ojetou OII aby byla v dobrém stavu a s nestočenými kilometry. přijde mi že jich je plno, ale málo která má třeba xenony atd... na skodaplus jich je plno a většina nemá ani digitální klimu a základní věci co bych tam chtěl.

Mě to je jasné, ale podle mého budeš muset z něčeho slevit, aby jsi dosáhl dobrého kousku (výbava vs znalost historie vozu atd..). Je to o kompromisech, nebo čekání a vybírání. Vybrání dobrého vozu je v dnešní době běh na dlouhou trať. :kol-29::kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mé zkušenosti jsem hledal auto asi 5 mesíců než jsem si našel tu pravou co mám ted :palec2: Myslím že nejhorší co může člověk udělat tak je to že sáhne rychle po autu a pak doněj jen cpe ;) Jinak máš v celku přehled co tam chceš, tak oto to bude teší přesně tu konkrétní sehnat :palec2: hold musíš hledat.. PS: výbavu mám přesně tu co scháníš lol přeji ti ať najdeš tu pravou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, ne všechny auta v AAA jso špatná. Kolega prodával zánovní auto VW a také v AAA, auto bylo jak nové. Já teď koncem roku prodával své také v AAA a nic mu nebylo, dokonce jsem objevil pak i týpka, co ho koupil :), takže jsem si mohl ověřit, co na tom autě provedli. Kiláky nestočili, jenom sebrali autolékárnu + lakovací tužku + litr značkového oleje a sadu žárovek. :feve: Pak vyměnili rámečky SPZ. Litá zimní kola, které jsem dával jako bonus k autu do kufru tam nechali, ale asi proto,že gumy už nebyly k použití a nechtělo se jim to přezouvat.

Jinak doporučuji před koupí, prověřit VIN a kouknout do servisky, kde bylo auto servisováno. zavolat do toho servisu a o autě vše zjistit, zejména kdo s tím autem tam jezdil a co se na autě vše dělalo. Mě to jednou zachránilo, když mi řekli, že auto bylo z půjčovny a byla tam oprava za 90tis na předku ;) , přitom v techničáku o půjčovně ani zmínka, maskovali to jiným jménem.

Dost ti napoví i roky výroby na jednotlivých sklách oken, poznáš zda bylo měněno či nikoliv. Omrknout slícování dílů, sváry pod těsnící gumou u dveří atd, to je na delší povídání...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se o auto budete zajímat, tak vám napíšou, že auto mají momentálně u sebe v Anglii, kde jsou delší dobu pracovně a že když jim pošlete peníze na účet, tak vám auto pošlou kontajnerem do ČR. Prostě podvod,, nikdo nebude prodávat auto o sto tisíc levněji, než by za nějj mohl dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo si koupí auto které neviděl? Znám takové lidi, zrovna jeden bývalý kolega si objednal auto z Německa, Mazdu 3. Jen mu řekli jak vypadá a že je dobrá, on zaplatil a uato mu přivezli. Pak ho měl teprve možnost vidět. Tyhle lidi já také nepochopím.

Napadlo mě, co zkusit na jeden z těch inzerátů odepsat a dělat vážného zájemce? A pak sem hodit celou korespondenci? ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...