Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

 

mám v plánu nákup ojeté nákup OII RS 2.0 TFSI u MAMA CAR v Praze a chtěl jsem se zeptat zda někdo přímo zde má zkušenosti s tímto bazarem? Našel jsem nějaké recenze, ale to takové 50/50. Informací o 2.0 TFSI je zde na fóru hodně takže asi není na co se víc ptát, snad jen jestli se někdo nezajímal přímo o inzerovaný kus?

 

http://www.mamacar.cz/karta-vozu/skoda-octavia-ii-rs-2-0tfsi-cr-servis-kn-14002619880016624

 

díky všem

Dominik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych si to auto pořádně proklepl třeba CEBIA nebo zajel do Škoda servisu a tam ti zjistěj podle vin historii vozu.

Ale podle fotek třeba to foto s klíčema u řadící paky(ty klíče se mi zdají hodně ošoupané a špinavé tak se může stát třeba že to auto má víc km než je psáno,nebo s tím jezdilo nějaký prase. Za CEBII jsem dal asi 500,- a v škoda servisu mi tu historii pouze řekli nesmějí ji vytisknout a bylo to zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělej to...vím že jetý kusy od soukromníku se schánějí špatně...ale radši si počkej a zežeň od soukromníka...MAMA CAR NIKDY....scháněl jsem před 3 ma měsícema ojetou octavii cca 2009-2010...v mamacar jsem byl 2 octy obě bourané a stočené....a lžou do očí že určitě nebourané....až když jsem vytáhnul měřák laku tak přiznali že bylo asi lakované-bourané..měřák ti můžu i prodat mám ho doma už ho nepotřebuji:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se tam byl podívat. Interiér naleštěný, ale v reálu všechno hodně použité. osahaný volant, oloupaná řadička, různě poníčené čalounění. Na střeše koroze (hezky zakrytá nějakým GPS přijímačem, ale ten nebyl dostatečně velký na celou zkorodovanou část). Auto z obou stran přestříkané a to ne dost šikovně, nejspíš někde v garáži u strejdy. km odhaduju tak na 200 000 možná víc. Poslední zásnam na CEBIA je z roku 2010 a to mělo auto 103 000 km...teď 123 000??? po nastartování bylo jasné, že ne. Auto mělo zvuk jak diesel. Pravděpodobně je asi utopie, že seženu OII RS za cenu kolem 200k kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se pokoušel sehnat RS v této cenové relaci a vždycky tam byl nějaký zásadní problém, který mě odradil (podezřelý stav km, podezřelé opravy těsně před prodejem) a leštěnka to nikdy nebude, nakonec jsem snahu o RS vzdal a radši jsem koupil eleganci ve verzi 2UC a spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja se koukal taky na ně a moc bych tomu nevěřil, radši jsem připlatil a koupil funglovku ( i proto, že starší RS se mě nelibí :D

Tak ten příplatek byl ale solidní :-D kolega si také koupil novou RS a samozřejmě to je nádherný auto, ale na můj rozpočet zatím ještě moc a tak dlouho asi nevydržím šetřit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně scháním nějakou pěknou eRSku asi 5 měsíců. Všechny jsou zhuntované, vnitřek vozu zníčený. Tak pořád koukám a čekám jestli se neobjeví nějaký pěkný kousek.. Koukal jsem že inzerované vozy pomalu nakupují AAA a potom je prodávají za větší cenu. Mrkněte na sauto a uvidíte kolik jich prodávají áčka nebo esa :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně scháním nějakou pěknou eRSku asi 5 měsíců. Všechny jsou zhuntované, vnitřek vozu zníčený. Tak pořád koukám a čekám jestli se neobjeví nějaký pěkný kousek.. Koukal jsem že inzerované vozy pomalu nakupují AAA a potom je prodávají za větší cenu. Mrkněte na sauto a uvidíte kolik jich prodávají áčka nebo esa :-D

koukal jsi na bazos.cz? jsou tak teď asi 4 ucházející kousky...teda podle fotek, realita může být úplně jiná. Jinak mobile.de, vzít "marky" a vyrazit za čáru. jinak to nevidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bazos jsem koukal, na fotkách by se pár vozítek našlo ale realita je vždy horší. Je to asi dva měsíce co jsem byl v jednom nejmenovaném autobazaru v MB mrknout na modrý rso v kombíku za 199, uvnitř vše potrhané ulámané no hrůza. Dal jsem otočku a sledoval dál, po pár dnech auto zmizelo a asi po měsíci jsem se šel podívat do prahy nupaky když jsem našel modrý rso v kombíku ale za cenu 249. Na fotkách vypadalo hezky a tak říkám je to přes škodovku bude to v lepším stavu. Po domluvě s prodejcem se měla uskutečnit zkušební jízda a když sundal tabulku škoda co byla na registrační značce tak jsem se nestačil divit. Toto auto bylo totiž ono na které jsem se byl podívat v MB :-D Poznal jsem to hned podle registrační značky nebot jsem si to auto v mb fotil. :-D

Editováno: , autor: Fonci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, kolegove motoristi. Už nějakej ten pátek vysedávám na internetu a vyhlížím tu "tu svoji" secondhand Octávu do cca 180 tis. Nejsem velikej odborník, ocením Váš názor na tuhle http://www.autosoft.cz/soubory_autosoft/detail.php?id=AUTOHOPE%2FA65_14%2F22.4.2014&zBazaru=true

TDI 2.0 (praskající hlavy?), DSG převodovka? (na tu jsem slyšel chválu, osobně mě automat u Škody velmi láká), je to dovoz, ale na prodejce se zdají být taky dobré reference. Díky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavy ani tak nepraskají,jako že se tam objevovala jistá poréznost,tenhle ročník už by měl být v pořádku,s dsg osobní zkušenost nemám,ale je v ní nutno měnit olej a spolehlivost také valná není. Všeobecně bych k autům z dovozu přistupoval s nejvišší opatrností,nutno prověřit vin ve škodovce,při sebemenší pochybnosti nekupovat.

Myslím,že je lepší kupovat auta z operativních leasingů a ještě stejně ověřovat vin.Ty auta musí být servisována v autorizáku a mají kompletní serv.historii.

Doporučím ti car leasing plus v Kunžaku,pán obchoduje v malém a je velmi opatrný na stav a původ auta.Neplést s car leasing v Boskovicích,to jsou podvodníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Děkuji moc, každá rada dobrá! Sice trochu z ruky (jsem z Kolína), ale lepší si zajet pro auto, které je v pořádku, než si 500m od baráku koupit vrak. Do dovozového auta se mi osobně také moc nechce, pokud bych měl být upřímný.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...