Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

myslel jsem toho inzerenta, že by příp. mohl být přímo z té firmy bp-bike (zjistily, že jsou hodně pod cenou a přitlačily na ceně)

anebo jich ten "tvůj normální klient" pár koupil a teď ještě s dostatečným ziskem prodává (ale to už je moc velká sci-fi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad takhle nedavno koupil OII RS TDi dovezenou ze Svycarska s najetymi asi 2000 km jako predvadecka nebo neco takovyho, jinak ale krome navigace plna vybava a vysla ho na 619 tisic. Koupil ji pres autorizovanyho prodejce Skoda Auto tady v UL. Nemyslim si, ze by to bylo nerealne.

mluvil, ale o NOVÉM VOZE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mluvil, ale o NOVÉM VOZE!

Díval jsem se na ofic. ceník v Dánsku a OII Combi RS 2.0TDI CR (DPF) by měla být do 590t. (při 3,30 CZK/DKK), možná i lepší výbava jak zde, ale to bych se zas musel prokousat tou příšernou dánštinou kol114 , u Ambiente to např. dělá cca + 70 t. pro Dánsko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad takhle nedavno koupil OII RS TDi dovezenou ze Svycarska s najetymi asi 2000 km jako predvadecka nebo neco takovyho, jinak ale krome navigace plna vybava a vysla ho na 619 tisic. Koupil ji pres autorizovanyho prodejce Skoda Auto tady v UL. Nemyslim si, ze by to bylo nerealne.

Jen tak pro info jsem dneska koukal do bazaru ( Svycarsko) a Octavie combi ve vybave Elegance

se pohybujou tak v rozmezi 32 - 36 000 CHF. Kilometry vetsinou nelezou pres 30 000 a na auta je

garance minimalne 12 mesicu. Svycarsko se v tomhle smeru docela vyplati, protoze generelne jsou

ceny skodovek o 25 % nizsi a vetsinou mivaji i lepsi vybavu. Nemluvim ani o servisu, ktery je tu vzdy

excelentni. Otazka je jen, jak je to z dovozovymy cly do CR, ale to me zatim netrapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pozor, je to mr 2006, a km je 72tisic !!!

Za 600 papírů jo. Tak to je docela předražená hračka. Je to pořizovaný v Česku? (ano - kilometry minimálně 172.000,-:); (ne - bouračka přitažená z ciziny:-)

A rok 2006 v naftě slibuje výrazné problémy s motorem:( Takže nic moc za tu cenu. Kámo, dneska už se z dvojkovou oktávkou nemachruje - dneska už je úplně jiná doba. Za dob OI se s nima ještě fest machrovalo, protože v tý době jí měl málokdo. Mě když jí v 18cti letech táta přivez, tak sem myslel, že snad jezdim v Bugatti :laugh.gif:smich:lol:smich:

Pěkná metalíza - černá magická perleťová je nejhezčí ze všech co maj na výběr :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad takhle nedavno koupil OII RS TDi dovezenou ze Svycarska s najetymi asi 2000 km jako predvadecka nebo neco takovyho, jinak ale krome navigace plna vybava a vysla ho na 619 tisic. Koupil ji pres autorizovanyho prodejce Skoda Auto tady v UL. Nemyslim si, ze by to bylo nerealne.

Máš pravdu předsedo :) .Není to nereálné.Bavil jsem se s kamarádem z autosalónu škoda,kolik mají objednávek na new superb a říkal že jednu.Důvod-v cizině se dá pořídit u dealera o dooost levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli se to za tu cenu dá? Mně osobně se líbí. Ale když srovnávám, zdá se mi poněkud dražší než ostatní.

koupeno v CZ, první majitel, nehavarované, servisní knížka

Cena nového vozu 881 200,-Kč

Výbava aut. klimatizace, 6 x airbag, xenonové světlomety, stabilizace podvozku (ESP), protiprokluzový systém kol (ASR), ABS, potahy kůže, CD přehrávač, originál autorádio, imobilizér, alarm, el. okna, posilovač řízení, palubní počítač, litá kola, indikátor parkování, nastavitelný volant, výškově nastavitelná sedadla, vyhřívaná sedadla, sportovní sedadla, centrál dálkový, sportovní podvozek, tónovaná skla, otáčkoměr, vyhřívaná zrcátka, el. zrcátka, venkovní teploměr, tempomat, ostřikovače světlometů, spoiler, křídlo, dělená zadní sedadla, příprava pro telefon, zadní stěrač, senzor stěračů, mlhovky, klimatizovaná přihrádka, senzor tlaku v pneumatikách

Vyrobeno 2007

35000km

benzín

bílá candy

cena 599000,-

Můžu popř. znát vaše ceny ojetých tfsíček?

http://www.tipcars.com/own/nown/applicatio...;ver=1219246809

Díky moc!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to koukal, no v tom popisu je spis jen zakladni vybava, nic extra tam nevidim krom tempomatu. Najeto uz to ma 35tis km, coz bych rekl ze by mela cena byt nekde kolem 550tis Kc. Myslim ze je to drahe. Ale jinak vypada hezky! :palec2:

Koukni spis do nemecka, pokud to pro Tebe neni problem, vybiral bych tam! :palec2:

Napr. Octavia RS (TFSI) zluta

Najeto: 5420km

Cena s kurzem 24,50Kc je 587975Kc

Vybava: Navigacni system Columbus, vyhrivane sedacky, SunSafe okna, soundsystem, CD menic, stresni okno, Comming home/leaving home, 18" Zenith,parkovaci cidla,....

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tu žlutou jsem tam viděl. Šikovná :) jsem nějak rozhodnutej, že když z německa tak cena tak cca do 550.000,-. Můžeš mi třeba napsat jako to chodí v D? A kolik ještě tak můžu přičíst ještě k autu. Mám kámošama a ten mi něco říkal, ale rád bych si to poslech i z druhé strany. Btw. kolik je dobré, aby mělo rs najeto? Zatím díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S koupi v D nemam vubec zadne osobni zkusenosti! S prodejcem zajdete na vystaveni prevoznich znacek (musis mit pas). Hodne zalezi taky odkud auto je, jestli je hned nekde za hranicema nebo treba az v hamburku, to se pak cesta prodrazi.

No myslim ze idealni je tak do 30tis km. Ale i do 50tis km by to melo byt ok. :) V nemecku to vyjde fakt levnejc, tak zkus jeste zapatrat. :)

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S koupi v D nemam vubec zadne osobni zkusenosti! S prodejcem zajdete na vystaveni prevoznich znacek (musis mit pas). Hodne zalezi taky odkud auto je, jestli je hned nekde za hranicema nebo treba az v hamburku, to se pak cesta prodrazi.

No myslim ze idealni je tak do 30tis km. Ale i do 50tis km by to melo byt ok. :) V nemecku to vyjde fakt levnejc, tak zkus jeste zapatrat. :)

jj díky ti zatím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,odit hned na značky

já kupoval RS z roku 2007 ale v TDI v Německu a no problem.

Domluvíš se s prodejcem, sepíšeš smlouvu, zaplatíš. Pak se zajede na místní úřad, tam auto na Tebe odhlásí, zajde hned vedle a nechá Ti tam vyrobit převozní značky. Ty jsou buď na 8 dní nebo myslím měsíční, jsou to značky se řluým pruhem a je na ni napsáno datum platnosti. Ke značce se zaplatí zelená karta s pojištěním, aby si to mohl vést po cestě. Daň jsem neřešil, koupil jsem to s německou dph a tady jsem to neřešil. Jinak tady s tím dojedeš, zajdeš na technickou, necháš udělat dovozovou technickou a emise, cena kolem 2000 kč, pak s německým techničákem a doklady z technické na magistrát, tak ti udělají registraci pro ČR ( správní řížení do 30 dnů - u nás hotovo za 3 dny ). Cena 1500,- Kč, pokud to chceš hodit hned na značky, tak uzavřít povinné ručení, zaplatíš na magistrátu 800,- a jedeš domů i s RZ.

Stačí takhle ? Není to nic složitého, nic jsem nikdy nevezl a zvládl jsem to sám s trochou znalosti němčiny, popř. angličtiny a trochou gramotnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,odit hned na značky

já kupoval RS z roku 2007 ale v TDI v Německu a no problem.

Domluvíš se s prodejcem, sepíšeš smlouvu, zaplatíš. Pak se zajede na místní úřad, tam auto na Tebe odhlásí, zajde hned vedle a nechá Ti tam vyrobit převozní značky. Ty jsou buď na 8 dní nebo myslím měsíční, jsou to značky se řluým pruhem a je na ni napsáno datum platnosti. Ke značce se zaplatí zelená karta s pojištěním, aby si to mohl vést po cestě. Daň jsem neřešil, koupil jsem to s německou dph a tady jsem to neřešil. Jinak tady s tím dojedeš, zajdeš na technickou, necháš udělat dovozovou technickou a emise, cena kolem 2000 kč, pak s německým techničákem a doklady z technické na magistrát, tak ti udělají registraci pro ČR ( správní řížení do 30 dnů - u nás hotovo za 3 dny ). Cena 1500,- Kč, pokud to chceš hodit hned na značky, tak uzavřít povinné ručení, zaplatíš na magistrátu 800,- a jedeš domů i s RZ.

Stačí takhle ? Není to nic složitého, nic jsem nikdy nevezl a zvládl jsem to sám s trochou znalosti němčiny, popř. angličtiny a trochou gramotnosti.

Tak díky moc. Ale časem mě určitě napadnou otázky, na který se tě budu chtít zeptat ;) No a když auto z D, tak jedině ze salónu nebo jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...