Přejít na obsah

1.9 TDI PD 77 kW nebo 2.0 TDI PD 103 kW


xstorm

Doporučené příspěvky

aaaa hele, mladší bráška, nazdááár

píšu, že tomu nerozumim, tak nevim.

a s přidrzlým chováním jste sem naběhli vy dva bráškové, takže co čekáte ode mě bratři v triku?

Komárek: tyhle smajlíky jsem nikdy nějak moc nechápal, takže význam taky nepobírám

Bratři v triku :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: sem se málem poch..l :palec2:

Luke:S.r na ně,vydíš sám že to nemá význam,takových kamarádů,známých mám taky dost co si koupily i přes rady 2.0TDi,když jsem něco k němu po zkušenostech se 3x 2.0TDi řekl,tak jsem byl hned kreten a já nevim co všechno a k dnešnímu dni jeden s těchto chytráků má 2.0TDi v servisu po opravě (výměně vstřiků) už 2.týdny a nemá na zaplacení a už mu účtujou i parkovný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom samozrejme chapu, ze jsi dal chip pryc. To by asi udelal kazdy. I kdyz jsou moznosti ....jina spojka...ale to uz jsme v tuningu a ne rozdilu mezi 1.9TDi a 2.0TDi

Muj nazor je, ze jede 2.0TDi o dost lepe nez 1.9

Ovsem spotreba je vyssi i povinne (pokud je to podle kW) a pojistka taky. Urcite i cena nahr. dilu bude vyssi. Ale jak rikas pokud chce clovek auto silny ma moznosti jako 1.9TDi+chip nebo 2.0TDi a pocitat s tim,ze se MOZNA neco podela. Ale zase znam kluky co na tom maj 180t km a jsou bez poruchy....

tuning spojku jsem nechtěl, to že 2.0 jede líp je jasný a nikde jsem to nezpochybňoval, pojistka pokud vím u nás ještě podle kW není. s tim, že se něco podělá jsem samozřejmě taky počítal. jo a dej facku bráchovi, plete tady pátý přes devátý a nedocházej mu souvislosti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bratři v triku :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: sem se málem poch..l :palec2:

Luke:S.r na ně,vydíš sám že to nemá význam,takových kamarádů,známých mám taky dost co si koupily i přes rady 2.0TDi,když jsem něco k němu po zkušenostech se 3x 2.0TDi řekl,tak jsem byl hned kreten a já nevim co všechno a k dnešnímu dni jeden s těchto chytráků má 2.0TDi v servisu po opravě (výměně vstřiků) už 2.týdny a nemá na zaplacení a už mu účtujou i parkovný.

njn, někomu to holt nevysvětlíš, ale za debily jsme tu my

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuning spojku jsem nechtěl, to že 2.0 jede líp je jasný a nikde jsem to nezpochybňoval, pojistka pokud vím u nás ještě podle kW není. s tim, že se něco podělá jsem samozřejmě taky počítal. jo a dej facku bráchovi, plete tady pátý přes devátý a nedocházej mu souvislosti....

Ne fakt podle kW to ma Wustenrot nebo jak se to pise a jestli u nich nejsi hned tam let s tou 77kW tam mas super cenu(maji sazbu do 80kW). Tata tam mel na 1.9 neco pod 3000:D Urcite koukni sem a nech si to spocitat

http://www.povinne-ruceni.com/

Editováno: , autor: palmexman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam prcka (Twingo) taky u Kooperativy ale je fakt, ze jiz davno nejsou nejlevnejsi pojistovnou...:(

Pojistka na 2.0TDi se vsema bonusama (alarm+vin+const.)...tam vyjde 11 000Kc a povinny uz u nich nemame.

Jenze kdyby proste nekoho potkalo tohle=> http://galerie.autorevue.cz/showphoto.php?...mp;limit=recent

a nemel pojistku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam prcka (Twingo) taky u Kooperativy ale je fakt, ze jiz davno nejsou nejlevnejsi pojistovnou...:(

Pojistka na 2.0TDi se vsema bonusama (alarm+vin+const.)...tam vyjde 11 000Kc a povinny uz u nich nemame.

Jenze kdyby proste nekoho potkalo tohle=> http://galerie.autorevue.cz/showphoto.php?...mp;limit=recent

a nemel pojistku...

jasný, mě se havarijka taky už vyplatila

post-240-1196794789_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozrejme chapu. Tohle forum jsem procital cele.Jen me prijde ze sem chodi malo lidi....nebo malo casto, coz je myslim skoda.

co ale nechápu já je, že když jsi to celý četl, že pak napíšeš něco, co je úplně mimo mísu. Divný, ne ? A pokud ti říjde, že sem chodí málo lidí, tak se koukni dole na statistiky. Já si naopak myslím, že sem chodí lidí víc, než dost. Znám jiný, škodovácký forum, kde sotva někdo za den vůbec něco napíše. Je ale pravda, že tady bývalo ještě mnohem živěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že se tady dobře bavíš s vtipy o favoritech, jenom aby ti ten úsměv trochu nezklapl na silnici jak bych tě s tím 2.0 TDi předjel (nemyslím tu tvoji RSu, to bych fakt nezvládl), ale myslím že bych tě stejně nepředjel a zklapl by úsměv mě, protože by mi odešlo turbo, nebo rovnou vybuchnul celý motor, abych byl přesnější a už bych si neškrtul. Pak bych byl nucen si koupit dražší 1.9 s výkonem o 26kW nižším, aby se me to auto nerozpadlo, jak bych se tě pokušel předjet podruhý a to bych už předjel i tu tvoji RS, protože ta 1.9 určitě klame parametry, on se ten výkon musí vynásobit dvěma abychom dostali přesné číslo a to rovných 154kW !!!! To je pravý důvod škodovky, proč jsou 2.0 TDi levnější než supermotory 1.9 TDi.

Vaše reakce na můj příspěvek : nyní mám Škodu 100, jsem naprostej debil protože znám člověka, který ujel bez problému 180 tisíc s 2.0TDi za tři roky, ale to já jsem si nepřečetl celý forum a vůbec nevím o čem se tu mluví a kdo je nejvíc důvěryhodnej člověk, protože jsou tu ti důvěryhodní a ti amatéři s favority( nebo spíš čekaj až jim příjdou peníze, co jsi pujčili a mohli by si ten favorit koupit).

Doufám, že jsem Vám trochu ušetřil vypisování, ale mohli by jste vymyslet ještě něco, abych se opět zasmál, protože když čtu tohle forum, tak směji vždy celou dobu, něco takového jsem totiž ještě nezažil, v TV by měli udělat pořad kde by tohle forum četli, nový druh humoru!

Víš že už jsem si skoro myslel, že prožíváš nějaký trauma. Teď jsi mě ale uklidnil, když vím, že to tak není, že se vlstně hrozně bavíš. To je vždycky příjemný zjištění, že lidi berou život s humorem. Víc takových, jako jsi ty. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bylo natolik evidentní, že jsem se ani na to IP nemusel dívat. lol Někdo prostě má tyhle dětinský úlety.

A krom toho, už ten superman začíná docela unavovat.

Ahoj, my jsme se tu o tom uz bavili, pokud jsi za jednim routerem jsi automaticky pod 1IP ADRESOU....takze se tomu neni co divit. Router ti pouze "prideli" vlastni ip ve vytvorene siti na netu ale vystupujes pod tou pridelenou providerem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, chci bejt objektivní, tak ať sem taky píšou ty spokojený. Ale ať píšou ty, co mají najeto tak 80 a více tisíc. Mě se to taky začalo jebat až někdy v 60 - 70 t. A rozhodně mi teď nedělá dobře kritizovat vlastní auto, ale co mám hergot dělat, když to tak je. Rád se nechám přesvědčít, že to je jen blbá náhoda, ale zatím vše, co jsem se dověděl, svědčí o opaku. A to rozhodně nečerpám informace jen odtud. Tak moc nechápu ty ublíženecký pózy pánů, který na tohle forum vlezli nedávno asi v představě, že tu budou s ostatními pět oslavný ódy na OII a ono je to najednou trochu jinak. No to se blbě čte, to chápu. Ale my všichni jezdíme ve stejných autech a není to boj mezi příznivci různých značek. Jenže pokud jsme se nedovolali nápravy jinde, nic jinýho, než podobná revolta nám nezbývá. Tak se tomu vy trumberové nedivte. A jestli to neumíte zkousnout, tak znám jiný škodovácký forum, kde je sice asi tak desetinová návštěvnost, zato se tam všichni plácaj vzájemně po zádech a úžasně si notujou a lebeděj, jak dobrý auto koupili. Myslím, že to pro vás bude ta správná parketa. Nazdar.

:palec2::palec2::palec2:

KARLOS3: Ty se těch problémů s 2.0 asi nikdy nezbavíš člověče..., to je vážně k nasrání co se tobě děje.., nezávidim.. ;)

Tak auto už je v MB,prý až udělaj na tom motoru nějaké zkoušky a analýzi tak mi opět budou volat co bude dál..............to jsem zvědav co na mě vybalej,ale po tom co jsem jim tam pěkně s ostra řekl už snad můžou tušit že se nenechám odbýt jako posledně.

Tak dnes mi volali ze servisu ohledně toho mého nemazajícího 2.0TDi,nejprve prý měli zprávu z MB že budou měnit olej.čerpadlo,rozstřik.olej.trysky a ojnice,ale dnes prý jim tam ze servisu volali jak to vypadá s tou opravou,tak nakonec se rozhodnuli k výměně celého motoru a během příšt.týdne to bude hotové a k mému překvapení se ani necukaj a vše hradí MB :palec2: ,tak aspoň že tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...