Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Jinak audi má osmistupnový automat a točí ve 180 docela málo, ten šestistupen dsg už z podstaty méně převodů musí točit (žrát) víc..

 

Já se nechci úplně hádat, ale spotřeba přeci není (především) o otáčkách, ale o výkonu.

Točit víc může (a bude), ale spotřeba být vyšší vůbec nemusí.

(Mělo by stačit, aby motor točil v oblasti s nejvyšším točivým momentem - pro udržení rychlosti při nejnižší spotřebě.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak už jezdím, zatím jsem nestihl ani fotky, včera jsem to byl projet, Praha, Brandýs, tam po dálnici zpátky po okresce a průměr 11,2 km.

Je pravda že jsem dálnici lehtal tak  do 150 a motor moc nevytáčel mám 100 km.

 

Jedná se o LK, full výbava, 206 kw

rychlé postřehy

- nevím jak snížit v noci intenzitu palubních budíků, Columbus jde nastavit v menu, nevíte?

- příplatkový zvuk je super, stejně jako kvalita přenosu zvuku přes handsfree

- 19kola na podvozek comfort je fakt houpavá záležitost - takže díky za nastavitelnost podvozku, zatím se mi jeví ideál podvozek Normál a po zajetí motor v Race:-)

- kufr je boží, akorát při originál vaně do kufru plně neotevřeš boční kapsy, tam někdo moc nepřemýšlel

 

Více infa včetně fotek až po víkendu, chystáme se do Orlických hor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...