Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

já jsem zvědavý jak vymyslí superba s tím sportovním paketem, co mají udělat. Ten žlutý co byl na výstavě se mi líbil :)

 

 

Taky jsem zvedavy jak to s tim sportovnim paketem dopadne. Zatim o nem nepadla ani zminka. Jediny naznak byl v Zeneve ten zluty, ale mel pouze dvoubarevne sedadla se zlutym prositim a 20" kola. Tak snad to nebude jen o tech kolech

 

O sport paketu jsem take nikde nic neslysel. Co se tyka toho kanarka z Zenevy tak se bojim ze je to jen takova ukazka co vsechno by slo udelat, kdyby...

 

Jinak dle rozhovoru na auto.cz to do serie asi nepujde (zatim?):

---

Se žlutozelenou barvou na showcaru počítáte do budoucna?

 

Do sériové výroby ji neplánujeme, šlo spíše o takové symbolické propojení s konceptem Vision C, který jsme tady v Ženevě představili přesně před rokem. Chtěli jsme lidem ukázat, že Superb má v genech něco právě z této studie.

---

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V reali vyzera pekne. No zas nie neodolatelne. Drobny detail, ktory sa mi velmi nepozdáv, je hrana na prednom blatniku nad kolesom. Z rôznych uhlov vdaka nej vyzerala medzera medzi blatnikom a prednými dverami nie uplne dokonale licujuca. Mozno to je Len moje zdanie a mozno Len fakt, ze sa zatial jedna o predprodukcny kus...

SK cennik je na prvy pohlad dost vysoko.

Nastava dilema, ci za cenu Superbu v Style radsej nevolit RSu... No to uz si musi každý vybrat sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...