Přejít na obsah

Fabia Classic - doplnkové nastavenia


melonsvk

Doporučené příspěvky

Cauko. Vie mi niekto poradit aky kod mam mat zapisany v centrální řídící jednotka – BSG   (adresa 09) kódování   (funkce 07)? Ten kod som kedysi prepisal a povodny som si nezapisal. Problem je v tom, ze pri otvoreni zadnych dveri sa mi nerozsvieti stropne sveto a neodomkne mi ani kufor, dalej pri zapnutych stieracoch ked zaradim spiatocku sa mi zadny stierac sam uz nezapina. Problem som mal aj ten, ze sa mi po vytiahnuti kluca zo zapalovania nerozsvietilo stropne svetlo, ale to som uz vyriesil, rovnako ako aj odomykanie kufra po otvoreni prednych dveri. Momentalne tam mam kod 00010, co je sucet 00002 (zabudované elektrické odjišťování zámku víka zavazadlového prostoru) a 00008 ( řízení vnitřního osvětlení, po vytažení klíče ze                     zapalování  se rozsvítí vnitřní osvětlení). Takze este raz. Moj problem je: nerozsvieti sa mi stropne svetlo po otvoreni zadnych dveri a ani neodomkne kufor a pri zapnutych prednych stieracoch sa mi pri zaradeni spiatocky nespusti automaticky zadny stierac. Mikrospinace v zamkoch by mali fungovat. Chyby nastali az po prepisani toho kodu

 

Mam Fabia 1.4 16V 74kW COMFORT hatchback, mam klimu ale ASR nie. 

 

Skusal som kod prepisat z kamosovej elegance fabii combi ale nevzalo ho. Tiez som skusal clasic fabiu sedan a tiez nic :/

 

Vopred dik za kazde info

Editováno: , autor: MiSiaak007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze skusal som oba kody 09226 (od LiborTDI) aj 09358 (od KillersMPL). Obe kody mi pomohli vyriesit  zotieranie zadnym stieracom pri zapnutych prednych steracoch. Zadne dvere stale nemam vyriesene, takze sa mi nerozsvieti stropne svetloa zrejme ani neodomkne kufor, skusal som len to svetl opri otvorenych zadnych dverach. Kufor som skual tiez ale mal som otvorene aj spolujazdcove dvere, takze odomkli kufor asi tie. ALE pri kode 09358 bola zmena, pri vypinami stropneho svetla po uplynuti casu tam nebol ten fade efekt, ale svetlo vyplo hned, cize bez spomaleneho postupneho zhasinania. Zatial co pri kode 09226 to pomale zhasinanie fungovalo. Obom vam dakujem. Este sa chcem opytat ale mate fabie ? Hatchback, combi, alebo sedan ? 

 

Ma este niekto nejaky napad ? :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu tabulku mam aj ja a uz som skusal ... este to skusim raz. myslel som ze bude lepsie ked najdem niekoho takeho, co ma presne tu vybavu ako ja .. pretoze v tej tabulke nie so. si isty nejakymi vecami

napriklad to zotretie stieracom zadnym, to je to komfortne zotretie?

Editováno: , autor: MiSiaak007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není za co :) Jsem sice v práci, ale stejně mi to otevření kufru nejde do hlavy :D vím že nejde otevřít pokud jedeš, a zastavíš někdě a někdo si chce dát něco do kufru, a neotevřou se dveře řidiče tak nejde otevřít kufr. Pokud otevřeš dveře u řidiče, kufr se "odemkne" ale jinak nevim

 

"odjisteni" 5-tých dveri je u verze predFACE mozne jakymikoliv dvermi ( nejen od šofera )  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"odjisteni" 5-tých dveri je u verze predFACE mozne jakymikoliv dvermi ( nejen od šofera )  :-)

 

 

Aa tak to je moje chyba, mám Face a tím pádem jsem myslel že předtím to bylo stejné

 

myslis "Centrální zamykání s elektrickým stahováním 2 oken" ? ked mam rv 2000 mam CAN-BUS alebo LIN-BUS? Ak sa nemylim tak can-bus, nie ? Mylsim ze mam 00067. Pojdem to overit. Ale so zamykanim problem nemam.

 

Ano předFace má can bus, Face má Lin-bus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...