Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Tak ja uz na Rapida necekam. Uz je doma:-D Az bude cas tak zalozim svoje vlakno. Jen chci rict tohle. Na aute mam 17" Ray a musim rict ze to je uplne v pohode. Po precteni nekolika recenzi a i prispevku tady na foru kde se psalo jaka to bude katastrofa na 17" kolech, ze jde od tech kol hluk do auta atd... mel sem docela strach. Ale ted musim rict ze sem UPLNE spokojenej a rad ze ty sedumnactky mam. Jasne ze je auto asi trochu tvrdsi ale neni to vubec zadnej problem a nejakeho velkeho hluku sem si taky nevsiml. POHODA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak 17" 215/40. A je to tak ze RAYe se kupujou jako prislusenstvi a jsou teda bez obuti. Me dal prodejce vybrat gumy jaky chci a ja chtel Barumky. Jaky gumy sou origo na 15" nevim protoze sem je zatim nevidel. Prevlekaj mi je na zimaky...

Editováno: , autor: vlakras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlakras: Přeji hodně spokojených kilometrů. Kupoval jsi Rapida v Teplicích u Jelínka?

Rogerer: To čekání je strašně dlouhé.. Mě prodejce volal 31.5. že ho má na salóně a já jsem byl původně domluvený s prodejcem, že si auto vyzvednu až 17.6. ale nevydržel jsem tak dlouho čekat a nakonec jsem si pro něj šel už 7.6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...