Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

...závist a upřimná lítost, že jsem se nezůčastnil...i když ta narážka na vetřelce Olll ? :kol-47: ...ale musím říct, že vymazlená Oll vypadá opravdu líp než její následovník...

Toho vetřelce OIII prosím brát z nadhledem, vzhledem k tomu, že tam jsou jen OII. :kol-28:

PS: příště samozřejmě uvítáme i případné OIII :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super fotečky a znovu pochválím krásné mazlíky pod jmenovkou RS ať už před FL nebo Fl... Jinak co jsem tak postřehl, měl jsem asi nejstarší MR z nás co tam byli osobně :kol-35:  ale co, hlavně že slouží MÁŇA JEDNA :kol-48:  tím chci říci, aby příště dorazil někdo s OI abych si připadal důležitě :kol-98:

 

Jinak škoda, že jsem musel s malou jet brzo dom, OIII jsem si chtěl prolést, na předvedení v Plzni jsem ji viděl a oběhnul jen letmo, tak snad příště a ten nápad uspořádat nějaký dětský sraz by byl asi super a spojit to s nějakým opékáním buřtů a stanováním, případně na nějakém letišti si dát nějaký sprint, zablbnout, třeba stanovat, udělat víkend společně s nějakou jízdou... Je to sice hodně času na přípravu, ale asi by to bylo super (samozřejmě sraz by měl být ročně, tohle by byl takový mezisraz s výletem...)

 

Pawouku díky za odkaz na fotky :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super srazík Clinte, výběr místa neměl chybu :kol-47: popřemýšlej nad organizací nějakého toho dne (víkendu) s dětma, předvedl ses jako velice schopný organizátor...

 

mno, ten pozdní příjezd nebudeme komentovat že :kol-98:  

...tak by sis to mohl dát za další stěžejní domácí úkol :kol-28: pokud by byl zájem tedy něco takového uspořádat, záleží na tom, kdo všechno má prcky doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No něco bychom pouze pro nás, co máme děti, uspořádat mohli, nějakej vejletík, ale tak přidat by se mohli i další, co děti nemají, když jim nebude vadit, že tam budou skotačit :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...