Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

 

Vážení přátelé, takže dohodnuto ;) Již legendární, oficiální, vyjímečný a úžasný...

 

 

 

VII. Clintův sraz Octavia

 

 

 

 

 

se bude konat v sobotu 16. května 2015 od 12:00 hodin

v "Hotel Restaurant CLASSIC" v LÁNECH

 

Vítáni jsou všichni, i noví majitelé O1,O2 či O3 ;)

 

Na setkání s Vámi se těší pořadatelé Clint, Stanmar a další...

 

 

attachicon.gifoct2.jpg

 

 

 

 

 

 

Co náš čeká? 

 

 

1/ Opět skvělá parta

2/ Opětovné setkání s přáteli

3/ Příjemná debata a posezení

4/ Dobré jídlo a pití

5/ Okouknutí našich mazlů ;), kódování našimi experty

6/ Nové srazové samolepky

7/ Doufám, že i solidní počasí :)

 

 

 

Účastníci:  (bude pravidelně zde aktualizováno)

 

 

Šéforganizátoři

 

Clint

Stanmar

 

 

 

Přijedou

 

Pawouk

Ozi Toretto

Kokta

Motosman

Pancho

Tomiikk

Petrrr (čestný host)

XJohnyX

Hurikan

standa2003

MichalRr?

Emmel

DuK

PatrikJ

Pany

Koty

Miloš0785

 

 

 

Kdo se ještě nepřihlásil, nechť tak učiní. Sraz je už za dva týdny. Tak šup - neváhejte a pište.  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nema Octavii, ten se na seznam nedostane. Kdo neni na seznamu, nema místo a nepocita se s nim. Tim je jasne dano, kdo smi a nesmi prijet. Cili staci napsat, kdo nema Octavii, necht nejezdi. Proto nechapu ty cestne hosty. Staci skodovka na cestneho hosta? Bych mel feldu v zaloze :D a kdyz nebude parit, tak se v ni jet i da.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to? Já jsem třeba čestný host s mini Octávií. Myslím si, že když jde o sraz Octávií chápu, že prim hrajou Octávie, tedy mě to nějak neuráží (i když jsem teda nenapsal, že dorazím, to zatím nevím) a jako čestný host si myslím může být kdokoliv i s jinou značkou vozu - pokud to ovšem není jen moje domněka, nejsem organizátor a pravidla srazu klubu nikde nevisí.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíšmarjá, Radiusi to je zase keců... Máš Octavii? Nemáš, tudíž nebudeš v seznamu Octavií. Měl jsi Octavii? Měl, tak přijeď, stejně tak, jako Petr, nebo možná i vorlajz přislíbil účast - a oba jsou bývalý majitelé, či provozovatelé Octavií. Nechceš přijet? Tak nejezdi, tvůj problém, ale v tom případě si odpusť ty tvoje litanie. Je to zbytečné.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nema Octavii, ten se na seznam nedostane. Kdo neni na seznamu, nema místo a nepocita se s nim. Tim je jasne dano, kdo smi a nesmi prijet. Cili staci napsat, kdo nema Octavii, necht nejezdi. Proto nechapu ty cestne hosty. Staci skodovka na cestneho hosta? Bych mel feldu v zaloze :D a kdyz nebude parit, tak se v ni jet i da.

 

Tyto starosti laskavě přenech organizátorům srazu !

Kdo na srazu bude či nebude je moje a Clintova věc.

Prosím žádná zbytečná OT , na to je hospoda.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...