Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Ten výlet vůbec nemusí spadat pod Clintův sraz, jde jen o akci pro členy s rodinou, pro mě bylo jednodužší říct to na srazu, kde se mi zdálo že jsou super lidi s podobným zájmem jako mám já a zároveň by bylo fajn vyjet ve více lidech než jet sám... Klidně můžeme založit jiné vlákno, ale jedná se o lidi ze srazu, tak proč to měnit že...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, hlasy ostatních mě přesvědčily, že III. Clintův sraz bude zase v zajetém stylu, čili kdo chce vzít rodinu, vezme jí, ostatním to nevadí. Pokud uděláme nějaký výlet s rodinama, asi bych organizaci nechal na Stringovi a on založí nějaké speciální vlákno. (Něco jako Stringův víkend apod.)

 

Zde toto vlákno necháme tak jak je a současně na Clintovu srazu nebudeme nic měnit. Jen vymyslíme další termín :) Poslední sraz se vyloženě povedl i co do účasti a tak bych na to navázal a se Stanmarem to nějak pochystáme :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, samozřejmě že já, když to organizuji :D  Lány znám a samozřejmě i hotel Classic, který je na sraz přímo dělanej, včetně privátního parkingu o dostatečné kapacitě, salónku a dobrého žrádla s čepovanou kofolou? Je snad ještě lepšího místa? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lokalita suprová, jídlo vynikající a slušná obsluha  :kol-47:

 

a to, že si Clint (jakožto hlavní organizátor) nechce špinit auto dlouhým přejezdem a hlavně v době, kdy se ostatní scházejí na Benzinách kdesi v Praze, teprve vstávat se dá všechno pochopit - taky bych to tak dělal  :kol-28:

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...