Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Jestli myslíš Chleidy boys, tak ti se houfně odhlásili...

 

Když pojedeš Kokto první, tak tě poznám, tvoje obrovská hlava je díky trvalé nepřehlédnutelná a je vidět už ze dvou kilometrů :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde bych měl jako jet? za radiusem 70? 

 

:D :D a dáme si talíř řízků? :D :D abychom si udělali pamatáku na koziho? pošli mě na tebe číslo Klinte, zavolám ti :)

 

no nevim kdo minule jel za mnou se stazenym ocasem a jeste se tu chlubil, ze jsem ti delal vakuum ve vetru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení, co jste přihlášeni na sraz, nezapomeňte, koná se již v sobotu - tuto sobotu (pro Radiuse) :D

 

hele Clinte zase pozde, ja chtel jet uz minuly tyden, vsem jsem to nahlasil a uz jsem videl, v sobotu Krusovice, v nedeli motokary a za tyden volno a nohy na hore - spis stetka, barva a upoceny celo - lakuju turku na oranzovou :D

 

no a tak se chci jen podivat v patek vecer v kolik a kde a vidim ze to je az za tyden (ted), takze nemam zabitej jen jeden vikend, ale hned dva, proc?!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius nikdy nezklame. :D  Jen přijeď tou "prodanou" Octavií, abys tam totiž tou Feldou dojel. ;)

 

dalnicka zakoupena :D, nahodou pri spanile jizde by se to ani neprehralo a nemusel bych mit spunty v usich, takze Felice klidne prijet muze :D - ale nesmi prset, maximalni rychlost steracu ty nejvetsi slejvaky moc nebere, kor kdyz to drandim 120 po dalnici ::D, to pak staci i hovno od ptaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, sice nic neslibuji na 100%, ale jelikož to nemám zas tak daleko, přijel bych se na vás pokud se nestane něco mimořádného také podívat. Jen to reálně u mě vidím tak na 14. hodinu. Dříve to asi vážně nemám šanci stíhat. Takže bych holt  přišel o část vybraného programu. :kol-32:  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze si lestil auto vcera za deste tak se nediv. Ja to stihl jeste dopo kdy neprselo. :D Jinak naposled kdyz si neco chtil jsem to pak chytil i ja a byl 14 dni chciplej. Tedy jestli me nakazis zase vyfoukbu ti vsechny 4 kola. Vem si na hubu filtr pevnych castic. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...