Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouk: No to je právě otázka, to nevím ani já :D Přemýšlím, jak to zjistit sakryš....

 

Asi také přijedu dříve, resp. určitě.

Já nevím, třeba tam napiš, ať ti to potvrdí den dva předem. Není tam náhodu napsáno, že se ti mají ozvat přes forum? Jako je to pěkný, pokud tam přijede víc lidí, ale začíná se z toho vytrácet ta "komornější" atmosféra - takto ty nováčky ani nepoznáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale podle mě je FB chyba, kdo má rád Octavie a trochu se o ně zajímá, tak je tady na foru... Toť můj názor (možná to je i tím, že FB a všechny sociální sítě nesnáším,..jsou to podle mě místa, kam se uchylují lidé, co nedokáží navázat ústní kontakt s někým dalším a řeší to tímhle "anonymním" způsobem na sociálních sítích (všeobecně)...

 

Můj názor...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však taky Klint neumí diskutovat, pak z očí do očí se tě bojí i pozdravit, vždycky zaleze do kouta a nejvíc diskutuje Pawouk(protože nemá bezva věc službu Facebook) :D Za to takovej Radius se tě nebojí zeptat jako typický Čech, kolik to stálo, kolik pomalu vyděláš, kolik daníš a nevím co dál(on má facebook) :D

 

Stringo tak každý může být na jakémkoliv fóru, třeba na Briskodě je s Anglánama sranda, ale je tam taky pár noumu co nechtějí za žádnou cenu poradit(asi bych jim pak ukradl nápad a konkuroval v Česku :D :D)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však taky Klint neumí diskutovat, pak z očí do očí se tě bojí i pozdravit, vždycky zaleze do kouta a nejvíc diskutuje Pawouk(protože nemá bezva věc službu Facebook) :D Za to takovej Radius se tě nebojí zeptat jako typický Čech, kolik to stálo, kolik pomalu vyděláš, kolik daníš a nevím co dál(on má facebook) :D

Stringo tak každý může být na jakémkoliv fóru, třeba na Briskodě je s Anglánama sranda, ale je tam taky pár noumu co nechtějí za žádnou cenu poradit(asi bych jim pak ukradl nápad a konkuroval v Česku :D :D)

Kokto tys ocas :D

FB a kdybys me mel v pratelich, tak bys vedel ze jich tam nemam 10tis ale jen ty, se kteryma se bavim a znam a ne jen ty, ktery jsem v zivote jednou videl/slysel. Za dalsi tam mam asi 2 prispevky rocne a kdyz se podivas na fotky, tak tam mam akorat rychlost internetu a parodie. Cili jsem typicky uzivatel a dnes plati, kdo nema FB - je divnej.

A kdyz jsem prodaval ja auto, to bys koukal kolik lidi z fora se me ptalo na to same. Jestli s tim mas problem, tak si zajdi k doktorovy, treba ti da prasky a budes se i vic soustredit a nebudes nicit sw aut.

K zivnostnikum, nemam proste rad, kdyz porad brecej, pritom nemaj proc. Kazde ma sve pro a proti. Ale zasadne vsichni si na danou vec musime vydelat! Jen nekdo si ji da a nekdo nemuze dat do dani. A kdyby to nebylo vyhodne tak se to preci nedela. Ja bych do dani daval i toaletak. Dal nema smysl to rozvadet, jiz to tu bylo recene.

Na plat jsem se nikoho neptal (a zasadne neptam, pac bych pak mohl byt nasranej), Motosman priznal barvu na nejakym srazu a z Pancha to vylitlo, kdyz slysel kolik berou mechanici ve Skodovce.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nyslis tu methanolovici? Tuhle ji Clint dotahl na jedno setkani u Motouse a jeden frtan stacil aby me bolela hlava celej vecer az do rana a ne jen me :D

...nu co, Rapiďák :kol-47: ...budem muset uspořádat slivovicový srázek a rozšířit povědomí o tom jak se pije a jak má chutnat...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FB je už bezmála 25 přislíbených účastí. Ti z nich, co potvrdí písemně účast budou s námi ve skleníku u společného stolu. Vejde se tam cca 30-35 lidí. Ostatní co přijedou holt budou vedle v místnosti (v hlavní restauraci), s tím že si zajistí místa k sezení sami. Nemůžu rezervovat 40-45 míst ke stolu,

aby pak ve finále přijelo třeba jen 25-30 lidí....

 

a dále:

 

Mluvil jsem s Krušovicema, tak skleňák 30-35, spodek restaurace cca případně dalších 30. Kapacity mají. Jídlo stíhají.

 

Co se týče parkingu, zadní řadu bych mohl asi ráno v 8.00 uzavřít, z práce bych mohl vzít značku a nějaké kužele...jestli se mi to vejde do auta a jestli mi to restaurace schválí ;) Mohli bychom tu zadní řadu udělat dvojnásobnou, auta by stály za sebou a výjezdy z první řady by byly po domluvě mezi námi, nebo do potoka :D

 

Holt bych tam jel dvakrát, není to daleko....

 

No a Kokta plánuje ty závody do krušovického kopce, chce si měřit síly s každým RS-em, tak to mu pak uzavřeme na chvíli provoz :D :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...