Přejít na obsah

Alu clony/folie na zimu - Vaše zkušenosti


Under

Doporučené příspěvky

Mám jednu alu folii, ale je to totálně nepoužitelné - zafouká vítr a kus té folie se "odlepí" a nechce to držet. Máte zkušenosti s nějakou konkrétní folií? Horká voda, škrabání či karton krabice, pvc apod. nechci. Chci nějakou robusnější folii, která udělá svoji práci a snadno se nasazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tuhle - =2271865&path[]=2271867&path[]=2271877&path[]=2271948&path[]=2272094"]http://www.automedik.cz/autodily.html?product=180412&path[]=2271865&path[]=2271867&path[]=2271877&path[]=2271948&path[]=2272094 myslím že rozměr 60 x 160 nebo tak nějak. Drží dokonale, z těch dveří se to nedá dostat bez otevření. A na okně je taky pěkně připláclá. Koupil jsem jí asi před rokem v Globusu za 50,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou folii co sem dal KaJe používám už 2 roky a nedám na ni dopustit. Koupil jsem ji tenkrát v Lidlu za pár kaček a když ji dám na sklo a kraje přivřu do dveří a spodek chytnu pod stěrače, tak není šance aby se odfoukla. Po sundání je sklo krásně čistý :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Je to dobrá věc, taky mám jednu, jen ji nepoužívám, mám před domem autobusovou zastávku a ty děcka co jezdí do školy jsou fakt nenechavé, myslím že by ani jeden den nevydržela, ale tak vyzkouším to a uvidím, stejně jen tak leží ve skříni. Namrzlé okno se mě pokaždé škrábat nechce, takhle by to bylo určitě rychlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...