Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Komukoli jsem zatím ten volant ukázal naživo, tak každej je z toho nadšenej. A to i třeba kámoš, kterýmu stojí v garáží R8, jak jinak než se sploštělým volantem. :)

 

Mimochodem zpracování je naprosto špičkový. Nevím kdo ten volant pro ŠA vyrábí, ale povedl se. Včetně kvality usně, nebo švů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim tiez priznat, ze mam taktiez vo svojej O III RS splosteny volant a kvalitou sa mi naozaj paci. urobeny velmi precizne, velmi dobre sa drzi. 

akurat stale rozmyslam nad tym, naco je to splostenie dobree. vyzera to "sportovo" ale prakticky vyznam to podla mna nema ziadny. Mozno len to, ze si ho clovek vie dat trochu nizsie ako bezny "gulaty" volant lebo menej zavadzia noham pri nastupovani. 

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netvrdim, ze je iny ako v MR2014. 

len tvrdim, ze je naozaj celkom kvalitny, a tiez to, ze ten splosteny tvar mi nedava zmysel. Po "okruhlom" volante sa mi ruckuje podstatne lepsie. a nemyslim, ze je to len vec zvyku, aj napriek tomu, ze splosteny volant pouzivam zatial len cca tyzden

Editováno: , autor: Pawouk
Odtraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netvrdim, ze je iny ako v MR2014. 

len tvrdim, ze je naozaj celkom kvalitny, a tiez to, ze ten splosteny tvar mi nedava zmysel. Po "okruhlom" volante sa mi ruckuje podstatne lepsie. a nemyslim, ze je to len vec zvyku, aj napriek tomu, ze splosteny volant pouzivam zatial len cca tyzden

 

jasně to chápu, ale už se tu kolem toho napsalo zde až až .... ale máš pravdu ve všem co píšeš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by někdo nový chytrý a chytřejší? tak sleduj dál, dokaž že dovedeš přinést alespoň tolik pozitivních a pro druhé prospěšných informací jako Hravec a pak kritizuj, zatím jsi nic neukázal, tak se zdrž a čti ... kritikou se nic nového nedozvíš ani ty ani nikdo další....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boys, pravidla jsou jasně daná a jejich dodržování vyžaduji. Všichni jste pravidla odsouhlasili svojí registrací. Toto pravidlo je běžné na většině internetových diskusních for a je tam dost často tvrdě vyžadováno jeho dodržování. Citace přímo předcházejícího příspěvku je nesmysl - je snad jasné, na co se odpovídá a navíc to znepřehledňuje a zapleveluje dané téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by někdo nový chytrý a chytřejší? tak sleduj dál, dokaž že dovedeš přinést alespoň tolik pozitivních a pro druhé prospěšných informací jako Hravec a pak kritizuj, zatím jsi nic neukázal, tak se zdrž a čti ... kritikou se nic nového nedozvíš ani ty ani nikdo další....

Nepotřebuji nic dokazovat, jen jsem vyjádřil svůj názor, který byl tak trochu i myšlený s nadsázkou.. no nevadí, jak říkáš, budu dál už jen tiše sledovat, nechci se s tebou pouštět do žádných ostrých debat, ve kterých bys měl stejně vždy navrch.. Ale rozhodně netvrdím, že nejsi pro toto fórum přínosem, sám jsem si od tebe přečetl již několik zajimavých informací a postřehů, za které je určitě i spoustu dalších lidí rádo, ale jsi prostě svůj a tím bych to uzavřel. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...