Přejít na obsah

Zástěrky


chleidy

Doporučené příspěvky

Hravec: Nejdřív tady píšeš jak zástěrky NIKDY a podobné žvásty, ale když je teď máš, tak je to super. Pořád někomu jen vnucuješ svoje názory a pravdy. Ale co, tady to skončí tak, že v OIII budeš psát jen ty a pár jedinců, kterým lezeš až do krku.

PS: Moc dobře si pamatuju co si tu vyplodil s předchozím nickem a tam si zmiňoval, že už sem nenapíšeš a hle 1238 příspěvků. Slovo moc držet neumíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt s téma sutrama.... kam by ti asi litaly? Pod auto? To jako že když dopadnou o par desítek centimetru dal pod auto, tak už to je OK?

Nejvíc poškození od kamínků je vždy na přední části auta a na kapotě a to vlastní zasterky v žádném případě nepomuzou... nikdy jsem na žádném autenikdy zasterky neměl ani na Felicii a taky jsem nikdy neměl nikde na autě od kamínků krom předků a kapoty žádná poškození neměl....

viem že sa tu bavíte o oktávach ale... ja mám f1 zásterky na vš.4 vždy na jar ich dám dole vyčistím a nahodím späť žiadne poškodenie laku tam nie je pod nimi, mesiac dozadu som kúpil firemnú f2 bez zásterok prahy sú dosť otlčené na moj vkus aj lem blatníka a to má len 108000(možem dať foto oboch áut) a moja fabka má 140000 takže to hovorí dosť v prospech zásterok za mna určite ano už ich mám aj na f2 :kol-47:

inak debata dosť o h..... myslím že by sme tu mali preberať výhody a nevýhody určitého riešenia a nie osobné osočovanie a pubertálne výlevy nie? opravte ma ak sa mýlim :kol-32:

Editováno: , autor: tuttinko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že každému soudnému člověku je to jasné, kdo a co tady vždy začíná. A k zástěrkám - viděl jsem i OII hodně omlácenou - byla z Liberce, maník s ní jezdil hodně v zimě na horách, kde se sype inertním materiálem. Ať si na auto namontuje každý co chce, myslím, že zrovna v takovémto vlákně to úplně stačí napsat jednou - proč ano, nebo ne a tečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec: Nejdřív tady píšeš jak zástěrky NIKDY a podobné žvásty, ale když je teď máš, tak je to super. Pořád někomu jen vnucuješ svoje názory a pravdy. Ale co, tady to skončí tak, že v OIII budeš psát jen ty a pár jedinců, kterým lezeš až do krku.

PS: Moc dobře si pamatuju co si tu vyplodil s předchozím nickem a tam si zmiňoval, že už sem nenapíšeš a hle 1238 příspěvků. Slovo moc držet neumíš.

 

ty jsi nikdy v životě nezměnil názor? pokud ne, jsi tedy klasa.... fakt nechápu, že to ty cajzly tak baví se navážet....

 

původně jsem se na ty svoje sra*ky chtěl nechtěl vůbec reagoval, nicméně....abych uvedl věci na pravou míru, o zástěrkách se tu psalo než jsem zjistil, jak se zasírají kliky zevnitř..... posléze jsem se přesvědčil na srazu, že se zástěrkama se nešpiní a auto nevypadá tak strašně, jak jsem si myslel.... změnil jsem názor, což jistě není zakázané a není to třeba odsuzovat.... - nebo je? a z jakého důvodu? mimo to jsem nikde nenapsal NIKDY - pokud ano, kde? můžeš mi to vycitovat?

 

mimo to netvrdím, že je to super, ještě nebyl takový marast, abych si to ověřil na svém autě,  ale viděl jsem kačerovo špinavé auto s předníma zástěrkama....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice všechno strašně krásné :D na změnu názoru má každý právo :) ale nemusíš tady tak po té změně vehementně lobovat za ty zástěrky :D stejně jako jsi před ní loboval za variantu bez zástěrek :) to velké písmo "NE - pro Boha" a "zástěrky FUJ!" hovoří myslím jasně a ani tam nemusí být slovo NIKDY :D

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde za ně pro Boha lobuju? byl jsem tu požádán o fotku až je nasadím, napsal jsem že je dobré podlepit a čím, pokud se někdo bojí.... 

 

můžeš mi ukázat kde lobuji? hoši bežte už do pr**le a najděte si jiný objekt zájmu, díky!

 

znovu se všem omlouvám že jsem změnil názor a že čisté kliky jsou mi milejší než vhled! to že se kliky špiní niko v létě nepopisoval!

 

mimo to tu jde úplně o něco jiného, že se tu jistíi bojí, že se jim od zástěrek poškrabe lak, né že bude auto vypadat blbě! chce to číst a nejen to co napíšu já a mít při tom klapky na očích!

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i anglání dávají běžně na RS zástěrky a nemají s tím problém, jen u nás se toho  někteří jedinci bojí...

Tak třeba tady, to mi nepřijde jako obyčejné konstatování, ale rýpání do těch, co zástěrky nemají :D navíc od jejich původně zapřisáhlého odpůrce :D

Neber to ve zlém, já to beru jako srandu, nechci se hádat nebo tak :) sranda musí být no neee -_-

 

Ty všechny svoje příspěvky píšeš s takovou vervou, že to tak někomu může připadat :D

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sám jsi sranda... přečti si předchozí příspěvky, nejde o to kdo je nemá nebo nechce mít protože vypadají blbě, či neblbě, ale o ty co se bojí podření laku....čti, co píšu, když už čteš jen moje příspěvky! na konci je slovo bojí protože se bojí toho poškrabání.. nikoli že se bojí toho jak auto bude vypadat. tečka, končím....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš to, člověk to zlehčí a ty se do něj stejně zas navezeš :D to je fakt marné :kol-32:  a nejsem z Prahy, jsem taky Moravák :kol-29:

Já chápu o co tu jde, to taky nechápu, proč by měly originál zástěrky odřít lak, ale budiž, se tu třeba pobijte, mně je to fuk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zástěrky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...