Přejít na obsah

Kontrolka ABS a ESP


Pachlik30

Doporučené příspěvky

Dobry den pozrel som cele toto forum ale nikde som to nenasiel.Mam taky problem mam fabku 1,9 tdi a predcasom sa mi rozsietila kontolka ABS a ESP tak som to napichnul na diagnostiku a bol chybny lavy predny snimac otacok na kolese tak som ho vymenil vymazal chybu ale ta ista chyba sa objavila znova a mam aj rozpleteny ten kablovy zvezok pod filtrom.Ked ju vymazem tak chyba zmyzne ale jakmyle sa pohnem tak sa znova objavy a to nezmacknem ani brzovy podal.Vopred dakujem za rady.Poistka je tiez dobra. aj bateria je nova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Zdravím,

rožla se mi kontrolka ABS a zároveň i ESP tak sem zajel do servisu a tam to napojili na PC a řekli že je špatná řídící jednotka a že je potřeba nová.

Stalo se to někomu taky? jezdit můžu jen nefunguje ABS. Říkali že díl z vrakoviště vyjde na cca 10tis. a novej prý 20tis. Jak jste to řešili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se podíval na ty pojistky a radši i vyměnil a pořád to svítí.

Zajel jsem ještě do servisu Škoda a tam to napojili na VAG a napsalo to: 00301  zpětné čerpadlo ABS - V39.

Takže asi něco s čerpadlem. V servisu říkali že bych to tam musel nechat a že by museli projít celou trasu zapojení, že to může být třeba jen nějakej uvolněnej drát nebo něco podobného. Máte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se stalo totez ( světla+klima+prudky kopec+ plně obsazene auto = praskla pojistka - mikrotrhlinka ) , vymenil jsem tu pojistku nad baterkou a porad svitilo ,na VAGu jsem vymazal chybu 00301, po nastartovani se ale zase rozsvitily ABS+ASR(ESP) , ujel jsem 50metru a zhasly a mam klid uz 2500km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Tak i mě se rozsvítily kontrolky ABS a ESP.

Po přečtení rad jsem šel najisto.

Po ujištění, že jsou to pojistky jsem zajel do autorizáku Škoda s tím, že takovou prkotinu budou mít skladem - chyba.

Byly na objednávku a do druhého dne.

Další překvapení byla cena (69Kč za ks)

Když jsem se díval na cc-autodíly nebo autodílyhh (cena cca 10Kč za kus), tak vím, kde příště nakoupit.

 

post-11212-0-43303200-1437761258_thumb.j

post-11212-0-84835700-1437761267_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...