Přejít na obsah

predelani palubky na facelift


pam

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...

Ahoj hledal jsem a nasel par informaci ale presto zakladam nove tema.Urcite je vas dost kdo jste menili vrchni dil palubovky z predface na faceliftovy.Jestli nekdo delal v posledni dobe a ma v pameti,prosim o radu. :help:

1.Kde vsude je predface palubka prisroubovana pripadne nacvakana,jsou nejake zaludnosti pri demontazi?(kdyby bylo foto bylo by to super)

2.Nejaky postup nasazeni noveho vrchniho face dilu?Kde zacit,nackakavat?prisroubovat?

Kdyby byl nekdo tak hodny a dal postup cele vymeny urcite by udelal radost nejen me ale i spouste dalsich lidi , kteri se k vymene chystaji ale boji se zaludnosti jako ja.Troufnu si na vselicos ale vetsinou u tech nacvakavanych dilu vzdycky nekde nejaka ta packa rupne a v tomhle pripade bych byl nerad.Predem moc diky za kazdou radu.

P.S.To nejdulezitejsi jsem zapomel.Je potreba menit konektor vystraznych blinkru?Pokud ano nemel by nekdo cislo podle etky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahojte, tak jsem včera měnil spodní díly palubní desky jako kastlíky a středový tunel. Zarazila mě jedna věc: levá strana sedí perfektně u ovládání světel, pravý kastlík taky jen se mě zdá trochu vytočený, někdo psal že se někde má vložit nějaká podložka pod něj? Ale co se týká toho středního dílu tak mě nepasují stejné díry pro šroubky jako u předface. Drží to asi na polovině je to v pořádku? Jedná se o octavii 97 vrch palubky šedý předface a spodek teď černý face. Druhou věcí je že mám teď díru dle foto mezi palubkou a středovým dílem to je také v pořádku?

post-4283-1270619831,67_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super to řešit nebudu stejně z další výplaty dám i face vrch. Jen nechápu to uchycení toho středu jestli to má palubka face trošku jinak že mě nepasují všechny dírky? A teď ještě s tím rádiem , musím někde sehnat nějaký ten rámeček pod něj nebo to jde i bez něj? Popř. kde se kupuje přímo vě škoda auto?

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK díky kluci , mám to v autě na pár šroubků a celkem to sedí jak seženu vrch palubky zase to předělám,každopádně už teď z toho mám radost místo té šedé.

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak jsem včera měnil spodní díly palubní desky jako kastlíky a středový tunel. Zarazila mě jedna věc: levá strana sedí perfektně u ovládání světel, pravý kastlík taky jen se mě zdá trochu vytočený, někdo psal že se někde má vložit nějaká podložka pod něj? Ale co se týká toho středního dílu tak mě nepasují stejné díry pro šroubky jako u předface. Drží to asi na polovině je to v pořádku? Jedná se o octavii 97 vrch palubky šedý předface a spodek teď černý face. Druhou věcí je že mám teď díru dle foto mezi palubkou a středovým dílem to je také v pořádku?

Zdravim te ten spodni dil přistrojovky jsi namontoval na starej typ pristrojovky? Uvazuju taky o tom ale byl sem si jistej zdali to tam pasuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím mám dotaz chtěl bych přehodit palubku za face ale mám šedej starej spodek a vrch je taky starej, chtěl bych vyměnit pouze vrch palubky za face palubku šlo by to? má to někdo tak? nechce se mi přehazovat celá protože bych mudsel vyměnit aby to ladilo cely tapecy dveři atd. Jenom by stačila vyměnit velká kaplička na budíky za tu maličkou. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som takto. Stred ako tak pasuje,pokial ti nebude vadit ta medzera nad radiom. A dvere pozri si na fotke. Ten radius na tapacire je trochu iny ako na face,novy vrch ma iny tvar ,kusok to nesedi...

a pod tym nove tapecy,novy stred nemam foto...

post-18780-1270993686,2231_thumb.jpg

post-18780-1270993741,3518_thumb.jpg

tak som spravil aj stred panel.

post-18780-1271010359,5157_thumb.jpg

Editováno: , autor: mysko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte tak si pomalu skládám nový interier z face ua můj šedivej. Chybí mě pár věcí a zajímá mě jestli se to vůbec vyrábělo popř. to někdo nemáte doma. Jedná se mě o středový rámeček kolem rádia ale pro vůz bez klimatizace a bez climatronicu. Nikde jej nemůžu sehnat. A potom ještě dvě věci , jak jsou krytky kolem zrcátek tak nemám elektrické ale ještě klasické manuální dělalo se to i po face? A poslední věc co mě chyní je pravá záslepka na střední díle paluvky jak jsou vypínače. Bývá tam tlačítko na otevírání nádrže ale já potřebuji záslepku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...