Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Natvrdlej jsi akorát ty a tvůj způsob vyjadřování !! Nechápu, že u novýho auta si měníš věci sám, navíc tam dáváš díl z Fabie - jsi normální? Asi ne ... ale jediná rada co ti každý může dát je ta, že tam máš vrátit původní originální díl a jet do jiného servisu. Nic víc, nic míň. Buď rád, že máš Škodu, která je na každém rohu, připadá mi, že si sedíš na vedení sám, když nejsi schopen jet do jiného servisu bez toho, aby ti to někdo napsal! Pokud nejsi schopen pochopit ani tohle, pak nemá smysl ti tu něco psát :kol-44:

 

PS: jestli ti vadí "blbý kecy", nemusíš tu být ... nikdo tě tu nedrží :kol-46:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo ................................... co pak jsem asi psal ?

tady si někdo sedí na vedení, a ja to nejsme

 

napsal jsem Yčko jsem tam dávál v době kdy nic jiného nebylo !!! a pokud tohle nejste schopni pochopit tak raději nepište

 

problem je ten že Yčko tam není dobre :) resp je tvrdé !  ale jak jsem psal není problem tam dát spět Dčko !!!

 

problem je hlavně u servisu v tom že tvrdí že Dčko je v pořádku a že nic se mněnit nebude , prostě že o ničem nevědí že by ša řekla v připadě klepaní Dčka vymněnit ! bud lžou ! nebo to jsou kre.... , tak nevím , prostě nemám jak dokázat že mám pravdu a nneí to jen jeden servis i druhy tvrdí to same defakto

 

tak jsem se ptal na kde vám to mněnily ? nebo připadně jak jim  dokazat že mám pravdu ! a místo odpovědi jen blbý kecy !!!

 

to : pawouk nebud litíat po celé čr a schánět servis který mi to milostivě vymnění !

Blbý kecy máš jedině ty! Jestli ti tady to forum nevyhovuje, laskavě sem nepřispívej! Na tvoje výstupy tu nikdo není zvědavý! Rady jsi dostal, tak co chceš? Ve vlákně je všechno jasně popsáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo místo odpovědi debiln í kecy !!!!!!! to se dalo čekat

 

za prvé, neptal jsem na to jestli tam patří Yčko nebo nepatří !

za druhé, už jsem psal 4 x že Yčko jsem tam dával v době kdy nic jineho nebylo !

za třetí, v servise jsem byl ! u helera tvrdí že nic jim škoda nehlasila že by mněly mněnit silemy převodovky !

za čtvrte, byl jsem i v jinem servisu škoda , tam pro zmnenu tvrdily , jejich milovanou pisničku o tom že to dělaji i nová auta :)

 

 

za páté , dekuji připadně kde vám silentblok mněnily v jaké servisu ?

za šesté , otázka zněla jak dokázat servisu že mám pravdu ? na nic jiného jsem se neptal !

 

za osmé, ja vas nenutim číst moje přispěvky ! takže když neumíte opovědět na danou otazku tak prosím nepište !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo naposled, cos nazval odpovědi na tvoje nemístné příspěvky jako "debiln í kecy" - příště budeš mít utrum. Tak se urychleně začni adekvátně tomu chovat. A moc dobře víš, že to splním, už se ti to jednou stalo a byl tady úžasný klid.


Všechno už je tady probráno horem dolem. Jak to dokážeš? Jednoduše - nalož technika a projeď to s ním. Buď to bude klepat, nebo nebude.

PS: a kde máš "za sedmé"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si H-čko objednat na moji F2 ve škodovce a už ho zase nemají. Prý bude za cca měsíc...

Asi velká spotřeba pro Rapidy. Tobě to klepe i na FII? Mě tam totiž taky v levé přední části něco klepe, ale v servisu se jim to "neprojevilo."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej do klubu Pawouku, klepáníčko, to je to pravé ořechové, i když tebe to nemusí trápit. No když nechají F2 v teple tak to pak neklepe, jen při teplotách kolem 2,3 st.C a méně. Tedy alespoň se to tak projevuje u Rapidů. 

 

TICHO, TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi velká spotřeba pro Rapidy. Tobě to klepe i na FII? Mě tam totiž taky v levé přední části něco klepe, ale v servisu se jim to "neprojevilo."

 

Ano klepe a klepal mi tento silentblok i na F1. Viz http://forum.skodahome.cz/topic/126219-klepání-ťukání-v-levé-přední-části-vozu-podvozku/?p=1890030

 

Edit: Jo a na této F2 mi to klepe i třeba při 15°C.

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO: pavouk

jaké nemístné příspěvky máš na mysli ? jestli tvoje nebo moje , moje byly k danému tématu ! ve vaších příspěvcich jsem se odpovědi nedočkal !

 

A otazka byla zcela jednoduchá ! : V jakém servisu vám mněnily silent blok převodovky za Hčko , idealní by byl papír od opravy ! bez osobních udaju !

 

a na tuhle otazku jsem čekal odpověd ! a nedočkal se !

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A otazka byla zcela jednoduchá ! : V jakém servisu vám mněnily silent blok převodovky za Hčko , idealní by byl papír od opravy ! bez osobních udaju !

Jednoduchá odpověď: žádný papír asi nezískáš, protože je to záruční oprava a např. já žádnou fakturu nebo dodák nemám. Ani od první, ani od druhé výměny. V servisní knížce taky žádný záznam.

Můj sevis je pro tebe stejně hóóódně daleko - Autoservis Boura Činěves.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je uz dost, vsem kteri takhle hyzdi nas krasny cesky jazyk bych dal ban, sorry ale psat MNENILY je mimo me chapani. Jak rad pouzivas, tak zaprve ti to asi nedelaly ZENY, coz pri poctu zen pracujicich v servisech je sci-fi, za druhe to menili, tudiz jestli jsi chtel napsat mne menili, tak to priste nespojuj do jednoho slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím stop flame :)

 

K věci - já byl objednaný docela dlouho dopředu do servisu. Auto si přebrali, servisák mi říkal, že teď byla nějaká konference Škodovky a hodně se to tam řešilo, tudíž s výměnou silentbloku neni problém. Ještě ten den mi ale volali, že bohužel je po tom teď asi velká sháňka a datum dodání jim systém ukazuje na 88. týden roku 2014 :-D Takže mám auto zpět, pořád klepe a čekám kdy dorazí silentblok :)

 

Jinak ráno jezdím za studena po hodně rozbité silnici a klepání se stupňuje, je to už docela brutální rachot :(

Editováno: , autor: ADAMzPRAHY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...