Přejít na obsah

Zimní clona chladiče


chleidy

Doporučené příspěvky

Vždyť jsem to tady už psal, jednoznačně dochází k dřívějšímu ohřátí motoru na provozní teplotu, ten co jezdí kratší vzdálenosti v zimě to jistě ocení, že nepřijede do práce a na budíku nebude mít 70st. Tohle mám vyzkoušené a může si to zkusit každý jedno ráno v zimě se clonou a poté bez clony - výsledky uvidít sám. A ano když se podívá po zimě na motor, není ušpiněn, ale já v tom vidím převážně + že se motor jednoznačně dříve ohřeje, nejede se studeným motorem v -20 st. 10 km a ručička teploměru se ani nepohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vasku, plusy jsou pokud jezdis v zime tyto: do motoroveho prostoru jde min bordelu, kaminky, ktere muzou poskodit chladic pri pruletu maskou (a v zime jich je z posypu hodne) se vetsinou zastavi uz o clonu, a ohrivani je taky trochu rychlejsi a motor si dele drzi teplotu

 

pěkná blbost, už jsem to psal výš, až 70 % vzduchu k motoru jde nárazníkem, tedy mřížkou v něm.... maskou, která je ze 2/3 plná bez průduchů tedy jen malé množství a hlavní bordel ze silnice jde zas a jenom nárazníkem, tedy oprav vynikající argumenty... znovu: blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opakuji že název tématu zněl "zimní clona chladiče" na který jsem také reagoval.

 

kdyby to k něčemu bylo, věř že by to výrobce řešil, jak jsem psal u O III kde je dvouokruhové chlazení to nemá smysl za mám... mimo to mám doma garáž, v práci garáže podzemní a navíc nezávislé topení....

 

Tady přece nejde o garáž, jestli mám nezávislé topení (subjektivní) -  to souvisí opět s názvem tématu. Zastánci v tomto příspěvku tvrdí, že se clonou chladiče ( neviděl jsem tady, že by tím někdo myslel pouze clonu horní části masky ) se zahřívá vozidlo rychleji na provozní teplotu. O to tady přece jde, neřeší se tady přece estetika, ale čistě to, zda se vozidlo zahřeje rychleji nebo ne a já tvrdím, že pokud zakryji přes zimu část chladiče, tak ANO a může to být Octavia i šésté generace, když to řeknu s nadsázkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opakuji že název tématu zněl "zimní clona chladiče" na který jsem také reagoval.

 

 

Tady přece nejde o garáž, jestli mám nezávislé topení (subjektivní) -  to souvisí opět s názvem tématu. Zastánci v tomto příspěvku tvrdí, že se clonou chladiče ( neviděl jsem tady, že by tím někdo myslel pouze clonu horní části masky ) se zahřívá vozidlo rychleji na provozní teplotu. O to tady přece jde, neřeší se tady přece estetika, ale čistě to, zda se vozidlo zahřeje rychleji nebo ne a já tvrdím, že pokud zakryji přes zimu část chladiče, tak ANO a může to být Octavia i šésté generace, když to řeknu s nadsázkou.

 

trochu to pleteš všechno dohromady...

 

1) je zde sekce O III

2) psalo se tu k O III o cloně masky ta existuje, že by existoval ta na nárazník pro O III nikdo nepsal 

3) pro O III to opravdu nemá smysl díky dvouokruhovému chlazení motoru

4) zakrytí mřížky chladiče u O III může znamenat horší přívod vzduchu k brzdám a ostatním částem v přední části vozidla, nejen k chladiči!

5) určitě zahřatí znamená rychlejší zahřátí, jde o to, zda nehrozí i negativní vlivy, protože jinak by to určitě výrobce řešil minimálně orig. příslušenstvím a to nejen u Škodovek....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím ale dokud není motor zahřátý tak to stejně drží termostat a do chladiče chladicí kapalina nejde tak je zbytečné ho zakrývat, tím zakrytím se to může ohřát dříve ale spíše tím že se tolik neochlazuje motor jako celek, nikoliv chladič který je do zahřátí a otevření termostau stejně studený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám fábii a nad zakrytím mřížky jsem dlouho uvažoval, nakonec jsem to nepořídil z obavy přehřátí motoru, neboť jezdím více delší trasy. Kdybych ale jezdil vzdálenosti, kdy voda stěží dosáhne 90 C, tak bych si to namontoval z důvodů jak je uvedeno výše: motor se nechladí proudem ledového vzduchu a zároveň se tolik nebude špinit a v případě plastu by se mohla i zlepšit aerodynamika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý má svůj důvod proč ji dát či ne, já na estetičnu nebazíruju, za 4 zimy jsem nic nepřehřál, jezdím za prací 300 km po D1 auto bývá jedna koule soli a sraček, mám za sebou i jízdy při -25 kdy O1 topila bez clony dost mizerně. I můj šmudla při servisce čuměl jak je motor furt čistý. A včíl do mě šijte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baba....

 

pokud vím na O III je jen na masku, mřížku, ale jak jsem psal výše (alespoň 2x),  až 70 % vzduchu k motoru jde nárazníkem, tedy mřížkou v něm.... maskou, která je ze 2/3 plná bez průduchů tedy jen malé množství a hlavní bordel ze silnice jde zas a jenom nárazníkem... tedy význam rovnající se nule... možná v létě proti vletu much, vos  a jiné havěti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec, to je zbytečný, stačí pohled zepředu na OIII a každý vidí jak pod nárazníkem doslova svítí za těma mega otvorama vetší část chladiče, tak ať si kdo chce, dá ten kus plastu na masku a bude spokojenej.....možná by někdo mohl přijít s tím natáhnout na celý předek nějakou deku a vyříznout díry na světla, to by alespoň mělo význam, ten plast z OB je jen takový nepěkný bezvýznamný doplněk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par postrehov. Včera som išiel cez čertovicu smerom dole. Vonku - 5 st .Zaradená 5-ka a asi po cca 5-8 km bez plynu sa teplota vody z 90 st dostala niekde ku 60 st. Olej zo 78 st na 62 st. Nevidím nieaký velký rozdiel ani pri rannom dochádzani do roboty. Ale aspon sa nezasiera až tak motor- to vidím ako jedine pozitivum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...