Přejít na obsah

Ukradeno, Škoda Superb 7B9 4232


speed8

Doporučené příspěvky

Byla mi odcizena Škoda Superb 1.9 TDI ve stříbrné barvě. Stalo se to dnes mezi 23:00 - 8:00 v Poděbradech přímo před bytem na Husově ulici 70m od Alberta. 

VIN: TMBCU23U629011465 - http://aplikace.policie.cz/patrani-vozidla/Detail.aspx?id=389892

 

Rámeček SPZtky nese jméno Marcel Puš - Privat servis Dvůr Králové.

 

Auto má na pravých předních dveří ve spodní části odraný lak včetně prahu - červená barva, odřenina je velmi malá. Je postavené na originálech Škoda se zimními pneu Michelin. 

 

Výbava: navigace, počítač, multifunkce, tempomat, handsfree Parrot, neoriginální parkovací senzory - mírně vystouplé cca 3mm (takového SUPa jsem ještě neviděl). 

 

Kdyby mi dal někdo ECHO, kde co a jak, byl bych velmi rád. Kdyby někdo viděl díly na SUPa, dejte mi taky vědět. 

 

Zabezpečení z výroby, žádný defend lock a podobné. V kufru jsem měl červenou mikinu Duff, autonabíječku také červenou, výbavu a nějakou kosmetiku. 

 

Zde je odkaz na inzerát: http://auto.bazos.cz/inzerat/29241200/Skoda-Superb-19-TDi-96kw.php

 

Prosím sledujte Superby ve středočeském kraji. Děkuji moc. IMG_9667.jpgIMG_9668.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám krádež po vložení inzerátu na net ... něco mi to silně připomíná... u mě to nebyl bazos ale annonce... no holt drzim palce že se najde ,ale moc nedoufej.Už je rozebraný na díly.Pokoukni bazary v okolí KH,KO,NY ... Pohledej ohledně navigace a parrotu aukro bazos .. atd ... vic asi dělat nemůžes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že to bylo vytipované. Stál jsem na jednom místě 3. den a teď do čmajzli. 

Bazary mě nenapadly no, zkusím. Jinak sleduju aukro, bazos. Avšak. Možná, že spíš bude někde v bazaru v celku, protože jsem v autě nechal papíry. 

 

Ještě teď jsem volal známému policajtovi, co operuje na dálnicích, ať dá klukům na hraničních přechodech echo. Pořád lepší jak sedět doma na prdeli a brečet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

pro: speed8 - tak jak uvedl Doktorone. Adresu znám a těch 230 km - co to je? Je mi Tě líto. Já vlastním Fabii 1.9 TDI. Jěště když jsem ji neměl, měl jsem již připravený po domácku udělaný zámek na volant s tím, že kryje i airbag, bytelné dílo. Auto jsem kupoval v autobazaru a dostal jsem k němu jeden klíček. Ve vozidle mám pět vychytávek proti stížení odcizení, plus pager GSM a pořád se mi to zdá málo. Chtělo by to ještě ochočenou kobru. Na zimu bych jí uháčkoval dlouhou a teplou ponožku, aby jí bylo v autě dobře. Měl jsem v autě už třikrát návštěvu. Moc šikovní lidé - nic nedoničili. Pěkně vyloupnutá záslepka, jen taková ploška na klice a pokoušeli překonat ten forichtung co mám na volantě, zatím marně.

Kdo nemá vozidlo pojištěno, nebo nemá jinak zabezpečeno je hodně naivní. Nezlob se. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...