Přejít na obsah

Přední ostřikovače světel


Hurikan88

Doporučené příspěvky

Protože je nás víc, tak tu založím téma pro ty co se jim nezasouvají přední ostřiky pro BiXeny!

 

Někdo to řešil snad WDéčkemale to se mi moc nechce, každopádně si jdu v pondělí teprve pro techničák tak se zeptám co a jak.

 

Ostříknul jsem poprvé a hned to tak zůstalo....co Vám? až ponějaké době nebo taky hned ze začátku?

 

 

post-40937-0-10241400-1387018785_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to tu psal hned na začátku, co si stěžoval kačer a nějací chytrolíni mě za to napadali....je to problém RS, nevím o tom, že by si u standardní O III někdo stěžoval...., RS má jinak konstruovaný nárazník a v tom je ten problém.....

 

co vím, řeší tento problém kačer, xstorm... oba RS

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

řešení od Kačera: ctrl+c - ctrl+v :kol-47:

 

Tak se mi podařilo vyřeši problém s ostřiky světel. Po informaci od Hravce, že servisy na pokyn ŠA něco přibrušují jsem dnes rozebral ostřiky respektive sundal ty nalakované krytky jdou lehce sundat z ostřikovače. Krytku lehce podloubnout a ostřik rukou vytáhnou. V otvoru co je v nárazníku jsou rozích (na uhlopříčku) těchto otvorů dvě čtyřhraný dýry do kterých zajíždí a tím se centrují krytky ostřiků. Na krytkách jsou dva vodící trny. Tyto trny při zajetí ostřiků drhnou v těch otvorech (okách) v nárazníku. Tak jsem jehlovým pilníkem lehce připiloval tyto čvercový díry stačí lehce szrazit hranu. A problém s visícimy ostřiky je vyřešen!!! Ostřiky zaklapnou jako po másle!!! Několikrát jsem je vysunul a pokaždé zaklapli na své místo!!! :kol-47: Servis by se stím sral půl dne a já to měl hotový za půl hodiny!!! :kol-31:

 

Snad se nebude zlobit, píšu to jako řešení do tohoto vlákna!!!

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUPER, tak eReShoši do toho, nebo to poraďte servisům.... ale nevím zda přichlebovačům Hnujdaje a jiným kazisvětům, nebude toto vodou na mýn a nebudou se o RS otírat jakože DODO ale chtěl bych (resp, raději nechtěl) znát jaké mouchy cece má Hnůjdej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Samo je to nalakovaný ale pilníkem strouhneš jen hranku v tom otvoru takže to není skoro poznat a stějně to zakryje krytka!!! Pokud to takto vyřeší i v servisu tak je to jedno. Jinak můžeš lakovou tužkou zatřít!!!

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den pane XXX,

Prostřednictvím naší INFO LINE jsme obdrželi Váš dotaz k funkci ostřikovačů světel u Vašeho vozu ŠKODA Octavia III RS.

Poptali jsme tuto problematiku u našich techniků a doporučujeme návštěvu zn. servisu ŠKODA, neboť krytka ostřikovače má zajet
zpět do nárazníku. Pro zajištění správné funkce systému bude tedy potřeba drobný servisní zásah.

Je nám líto, že Vám uvedená záležitost narušila spokojenost s užíváním nového vozu ŠKODA a věříme, že s jeho dalším užíváním
bude již jen spokojen.

S pozdravem,

Pavlína Knéblová
Servisní služby
Péče o zákazníka

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...