Přejít na obsah

Škrabka na led ve víčku palivové nádrže


Host amissus

Doporučené příspěvky

U spacebacku to dodali, tak se jen divím, že to s dalším modelovým rokem nedostal i liftback.

A u řidiče nebylo stahování zadních oken, spolujezdec ano.

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid je low cost vozitko, nemuzes cekat, ze bude mit uzamykatelnou nadrz..sveho casu nemel ani stahovani okna spolujezdce u ridice, tak central v nadrzi by byl sakra nadstandart

 

Rapid cenově moc low cost vozidlo není, tudíž už z principu takový běžný funkce má mít už od prvotní výroby. Popravdě, ikdyž s rapidem jezdím rád, tak tyhle takzvaně "prkotiny" na kterých se šetřilo, ovšem silně snižující uživatelský komfort mě u něj vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi klíček nevadí, jsem na to zvyklý ze své současné Fabie, jen se pozastavuji nad tím, jak v ČR mohou vymyslet takovou simply clever featuru a přitom to nedat za 5 zámků : ))) zvláště když to pak do spacebacku zavednou. Pravda, je to škrabka za padesátku, ale v principu je ten simply clever nápad pak v důsledku dost nedořešený podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis, ze v tuto dobu cca pul roku po masovem rozsireni Rapida na ceskych silnicich nekoho jeste zajima tvoje skrabka ve vicku nadrze? :D

krom toho, kolik znas lidi, kterym se ta skrabka ztratila a kolika z nich opakovane?

 

nevim no, kazdej at se samozrejme zaridi dle sveho svedomi, ale resit skrabku za pul sta, to by mne asi nenapadlo.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, tohle uvažování nezastávám, kor prostě ve měste, kde mi už jednou ukradli auto. Nevěřím ani sousedům. Stejně před škrábáním nejdřív jdu do auta nastartovat, tak je to jedno....  Na druhou stranu kolik těhlech tmavejch čórek napadne, že to víčko není zamčený :)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, navíc proutek už se nedělá, ale takovej ten klacek což je hezčí, ale pořád to je v autorizáku za 550. Na netu se dá sehnat levněji, ale když člověk připočte poštovný je na tom skoro stejně.

 

http://forum.skodahome.cz/topic/123630-moje-denim-střela/?p=1793265

 

ale to odbočujeme od tématu.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...