Přejít na obsah

Amundsen+, Mapy na SD, výzkum


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

tenhle příspěvek bude znít jako inzerát, ale snad patří sem.

 

Nemáte někdo k dispozici SD kartu s updatem map? Sháním někoho, kdo by měl optimálně ještě nepodepsanou (nepoužitou v rádie), ale ani podepsaná nevadí. Chci se pustit do výzkumu, jak to funguje, udělali by jsme z ní dump do image a já se pustím do výzkumu jak by to bylo kopírovatelné..

Může to býti i stará neaktuální mapa. 

 

* zajímá mě karta do Amundsen+ (nikoliv + infotaiment, nebo Amundsen bez plusu, to je snad jasné)

* nepište mi tu, že karta je nečitelná nebo nekopírovatelná... blabla (všechno jde okopírovat i "nečitelné")

 

Dejte vědět kdo má + chuť pomoci nám všem.

 

Díky,

 

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Pokud změníš něco v tom švábu co ovládá tu paměť na SD kartě tak ani RAW nevítězí. Už jsem viděl klasickou kartu co zřejmě pochází z vývoje a nikde ji nepřečteš a přitom ten samý typ karty můžeš koupit kde tě napadne, ale tahle s nahranými mapami je nečitelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....no, pokud je to tak jednoduchý, tak nezbývá než tu kartu koupit, okopírovat a prodávat duplikáty za 500,- myslim, že by se ti to brzo vrátilo. Já takový vybavení nemam, takže mi nezbývá než zkonstatovat, že zabezpečené SecureDigital má asi nějaký smysl, pro který byl navržen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazimir80 : ty ses asi zblaznil, hackoval jsem uz leccos, vcetne toho, ze jsem kdysi delal i na POIkach pro Columbuse, ruznejch camech pro satelity atp.,  ale v zivote jsem nesiril natoz prodaval jakekoliv kopie cehokoliv ani zadarmo ani za prachy max. how-to. To co navrhujes je prima cesta vis kam... :kol-29:

Vlastne me to ani nezajima proto, ze by me to trapilo, stejne pouzivam WAZE a ten ma mapy online.

Me fakt jde jen o to neco rozlousknout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no ani ne, jen teda nevim, co řešíme viz tvůj první post. Prostě scháníš někoho, kdo ti dá kartu za pár tisíc, abys vyzkoušel jak by se to dalo kopírovat, a pak co? Budeš to kopírovat ostatním zadarmo? To zas nakrkneš toho, kdo ti tu kartu dá, protože zmaříš jeho investici a ilegal to bude tak jako tak...

 

PS: koukam, poslední věta taky nevhodná, tedy postneš návod, aby si lidi koupili extra čtečku, možná i soft a link na image? Tohle téma řeší borci z gpsunderground už podstatně dlouho a zatím nikdo s ničím nepřišel.

 

Poradim Ti zadarmo: Bejt tebou, tak si ji koupim, udělam image a vrátim v lhůtě 14 dní bez udání důvodu co umožnuje naše legislativa.

Editováno: , autor: Kazimir80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...