Přejít na obsah

Fotky Rapidů z ulic


Host amissus

Doporučené příspěvky

hele, já byl před 14dny v Peci pod Sněžkou a na parkovišti stálá krásná nová F3, v modré barvě. Přijdu blíž a ten bezmozek dal do ní modrý potahy s nápisem tuning, ten gumovej návlek na volant také v modré barvě, nějakej modrej ohon na zrcátko a jestě něco modrýho bylo na výdechách ventilace. Škoda že jsem musel jet s kolegy pryč, protože jsem si chtěl počkat na majitele co to je zač a možná mu dát facku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No ten clovek co to ma tohle udelal hned po koupi auta a to uz v roce 2013 vzdy jsem ho jen zahledl za jizdy a nikdy se mi to nepovedlo vyfotit kdyz stal. No a kdyz jsem fotil toto tak jsem chtel udelat snimek i ze zadu ale kdyz jsem to fotil tak uz prichazel nejaky borec a divne se po me dival :D tak jsem udelal tyto snimky a sel dal , ale nenapadlo me se ohlidnout jestli do toho auta nastupuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...