Přejít na obsah

Rapid Monte Carlo


MBDusan

Doporučené příspěvky

  • o 6 let později...

Zdravím dokáže mi někdo vysvětlit údaj u mého Rapidu? Je to monte carlo 2015 dovoz Belgie ale když jsem ho pojišťoval přes vin tak mi pojišťovna podle vinka podstatě sdělila že se jedná o výbavu ambition a aplikace MySkoda po registraci přes vin také tak tomu moc nerozumím 😀 díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím že třeba muže být v autě něco jiného co by se do českého auta nedostalo ale Monte Carlo je přeci nejvyšší výbava jestli se nemýlím tak proč by to někdo degradoval na ambition viděl jsem i perpodmínky podle kterých se auto skládá a tam je výbava Monte Carlo tak tomu vážně nerozumím je to chyba ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, OndřejČer11 napsal:

Ambition výbava má například horší odhlučnění interiéru horší podvozek a další drobné rozdíly co právě děla ze stylu o level lepší auto mám se u svého Rapidu smířit s tím že základ auta je ten horší příklad komfortu ?

Měl bys užívat léky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OndřejČer11 Klid. Uvědom si, že Rapid je jen Rapid... Sám jej mám a střídám s Octavií 3, Scalou, ale i naopak s Fabií 1. Každé auto má své a každé můžeš svým zpusobem mít rád, ale musíš stát nohama na zemi a nežít v bludech. MC výbava je vizuální paket pro střední výbavu. Vypadá hezky, ale nic víc prostě nepřináší 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OndřejČer11 Čemu nerozumíš? Jasně ti řekl, že nemáš pravdu. A myslíš si, že tady bude veřejně reportovat, kde přesně získal znalosti o výbavě a výrobě? Tvé znalosti jsou evidentně chabé - kdes na to vůbec přišel, že je tam lepší odhlučnění a že Monte Carlo je o level lepší než Ambition? Už jen tím jsi projevil zásadní neznalosti výbav škodovek. Co jsi pro ostaní a forum udělal, že se tady chováš tímto stylem a utrhuješ se na lidi, kteří tady pro ostaní už něco udělali? Tak se uklidníme a začneme normálně diskutovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, tom01 napsal:

@OndřejČer11 Klid. Uvědom si, že Rapid je jen Rapid... Sám jej mám a střídám s Octavií 3, Scalou, ale i naopak s Fabií 1. Každé auto má své a každé můžeš svým zpusobem mít rád, ale musíš stát nohama na zemi a nežít v bludech. MC výbava je vizuální paket pro střední výbavu. Vypadá hezky, ale nic víc prostě nepřináší 😉

Děkuji za vysvětlení myslel jsem že monte carlo vychází z nejvyšší výbavy  když je zde panorama a prosklené 5. dveře ale zřejmě je to volitelná výbava i u ambitionu?

Editováno: , autor: OndřejČer11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Pawouk napsal:

@OndřejČer11 Čemu nerozumíš? Jasně ti řekl, že nemáš pravdu. A myslíš si, že tady bude veřejně reportovat, kde přesně získal znalosti o výbavě a výrobě? Tvé znalosti jsou evidentně chabé - kdes na to vůbec přišel, že je tam lepší odhlučnění a že Monte Carlo je o level lepší než Ambition? Už jen tím jsi projevil zásadní neznalosti výbav škodovek. Co jsi pro ostaní a forum udělal, že se tady chováš tímto stylem a utrhuješ se na lidi, kteří tady pro ostaní už něco udělali? Tak se uklidníme a začneme normálně diskutovat.

On mi řekl ať beru léky on mi neřekl že se pletu a proč, nepřišel jsem se tu hádat ale zjistit jak to je ale asi jsem tady pro nikoho nic neuděl takže zasloužím za uši co ? 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože to je problém dnešní doby. O problému nic nevíš - OK, může být, ale na internetu je k tomu mraky informací, vše se už řešilo a vyřešilo, jen ty (a spousta dalších) jsi líný hledat a v podstatě chceš, aby tu lidé opakovali pořád dokola pro každého nového, to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, MIgráček napsal:

Protože to je problém dnešní doby. O problému nic nevíš - OK, může být, ale na internetu je k tomu mraky informací, vše se už řešilo a vyřešilo, jen ty (a spousta dalších) jsi líný hledat a v podstatě chceš, aby tu lidé opakovali pořád dokola pro každého nového, to samé.

Zde je milión témat ano jsem línej to tady hledat pokud to téma tady je admin mě mohl upozornit téma uzavřít a odkázat mě na odkaz a hlavně nenutím tady nikoho odpovídat pokud je to někomu otravné tak se omlouvám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...