Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky


@ronskispeed hej, a to este mozno o mesiac opat Praha, ak sa mi bud chciet a nebudu komplikacie

 

@los pakos Skus si doplnit este:

 

Citovat

(12)-Access control 2-Freigabenachlauf FH bei Kl 15 aus zmeniť na active
(13)-Access control 2-Freigabenachlauf FH bei Tueroeffnen zmeniť na not active

 

Bohuzial, u seba to nemam ako overit, mam len predok v elektrike. Inac by som urcite dal aj svoje video ako funguje...

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky zkoušel dokódovat stahování okna klíčem a vypadá to špatně, povede se to až na 5-6 pokus a to někdy i ne. Do ví, kde je problém. Bylo by dobré, kdyby to wirer u něho zkusil a mrknul na to co by to mohlo dělat.:D 

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak přemýšlím, tak jsem na tom posledním Access control 2-Profilfunktion für Anklappung der Außenspiegel (Menuesteurung Komfortbedienung einstellbar) zmeniť na adjustable nastavil místo toho adjustable, které jsem tam neměl, tak jsem dal active. Když na to koukám, tak to je na zatohování zrcátek že? to nemám, tak můžu mít not active.

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úspěšně se mi podařilo zapojit LED osvětlení SPZ, změna opravdu parádní, práce na 5 minut. Problém mám ovšem s kodováním, nemůžu najít řádek "(1)-Leuchte25KZL HA60-Type_Of_Load_25, 43 - allgemeine LED". Defaultně nastaveno 2*5W s hodnotou 100. Může někdo poradit co mám nastavit?

 

co se stane když nastavím allgemeine LED mit open load diagnose?

box.png

Editováno: , autor: los pakos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, los pakos napsal:

@kvetosm Návod jsem našel na jednom zahraničním foru VW Polo, tam sice nepsali změnit hodnotu na 127 jenom nastavit , ale já ji změnil, při jízdě do práce mi to prasklou žárovku nehlásilo.

ja prave kdyz jsem si to dokodovaval , tak jsem taky zadaval to allgemeine LED mit open load diagnose , ale  kdyz jsem zmenil pak na hodnotu 127 , tak mi to neslo, psalo to nejaky error (uz nevim co presne) , tak pak jsem tam dal zpet hodnotu 100 a pak uz to bylo OK. LEDky sviti a nic to nehlasi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je nutne menit to na 127. To cislo 127 by nalo iba vyjadrovat maximalnu hodnotu jasu v dvojkovej sustave (teda nuly a jednicky), tusim 2 na 5, plus 1. Rozdiel som nepostrehol ani pri zamene inych ziaroviek za LED. Staci to zmenit iba na "allgemaine LED mit open load diagnose"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mi konečně dorazil kabel a začal jsem kódovat nějaké ty funkce a narazil jsem na dva problémy.

Ten první je, že při snaze o nakódování zeslabení osvětlení SPZ po otevření kufru (Leuchte25KZL HA60-Light Function E25) nemám ve výběru vůbec možnost Heckdeckel offen, jakou jinou možnost můžu zvolit?

Druhý problém mám u Asistenta rozjezdu do kopce. Mám Fabii III 2016 STYLE a pod Byte 22 se nenabízí žádná možnost pro zaškrtnutí z 0 na 1. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Nebo u této verze nejde tato funkce nakódovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...