Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

houmr: Nic proti tobě, ale poslední dobou co čtu tvé příspěvky mi přijde, že si musíš za každou cenu rejpnout do Škodovky, jen proto, že sis koupil Seata.

 

Jinak zde v OL zatím taky nepozoruji nadměrný výskyt Fábií, i když pár jich tu už jezdí. Ono to bude opravdu tím že dodání chvíli (delší chvíli) trvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ARMYK - mozno to bude tym..........

 

HAPPYMASTER23: Len pre tvoju info Trencin je na zapadnom Slovensku, je to 9 najvacsie mesto (tusim) na Slovensku. Je dokonca krajskym mesto s poctom obyvatelov  do 60 000.

 

MAROUSEK: nie nemam tendenciu kopat do Skody, po dnesku co sa mi dostali informacie (dufam, ze ma to nepostihne) nie som rad, ze mam cokolvek v ramci koncernu, nevadi uvidime casom, hadam bude vsetko OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nehulí...

Tak proč se neustále oddalují termíny "do výroby"? :kol-44:  :kol-44: :kol-44:  :kol-44:  A nebo se flákáte, tak hulte!! Počkejte, až tatíček z Vlkohradu přidá na tempu linky, tak ty Fabie z těch pásů budou padat na hromadu. Trénovali to už u Spartaku, jak to hrnout jako housky z pekárny.

 

 v cca 14:30

 

https://www.youtube.com/watch?v=aT47OreTwKs

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ARMYK - mozno to bude tym..........

 

HAPPYMASTER23: Len pre tvoju info Trencin je na zapadnom Slovensku, je to 9 najvacsie mesto (tusim) na Slovensku. Je dokonca krajskym mesto s poctom obyvatelov  do 60 000.

 

MAROUSEK: nie nemam tendenciu kopat do Skody, po dnesku co sa mi dostali informacie (dufam, ze ma to nepostihne) nie som rad, ze mam cokolvek v ramci koncernu, nevadi uvidime casom, hadam bude vsetko OK.

Ve které putice jsi to o VW slyšel. Snad ne té sponzorované velkým bratrem z Izmiru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Faktom toho auta ostava posobenie, dospeleho auta, F3 hatchback sa teda nechyta, to musim uznat korejcom.

 

Pokud chcu auto na příměstkou a městskou jízdu, koupím si malé auto. Pokud chci dospělé auto, koupím si Golfa. Škoda sice v minulosti měla strategii "kus auta navíc" a dost na tom staví i teď třeba u Rapidu, kde mezi malá auta a nižší střední narvala Córdobu dnešních dnů.

 

Zrovna v malých autech klasického formátu se to ale skoro napříč značkama zvrhlo a dělat z malého auta rádoby nižší střední je mimo. Pořádně to umí asi jenom Polo, které si na vyšší třídu nehraje šířkou, ale materiálama, technologiema a propracovaností.

 

No a když půjdeme do důsledku, tak co jsem četl různá moudra, tak Izmir sultán solimán je sice velký zvenku, projevuje se větší hmotnost, ale vevnitř není výrazně větší a obratností taky nevyniká. To jen tak zamyšlení, že malé pivo je někdy dobré proto, že je malé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajz:

Pekna recenzia. Presne ako si napisal, tak som to uz davnejsie hodnotil. i20 je dospelejsia a hlavne uz v zaklade ma krajsie svetla ako F3 a to robi to auto autom a dava pocit vyssej triedy oproti zakladu F3, tam bohuzial Fabia straca.

 

KubinoPv:

 

V ktorej putice, priamo vo vasich radoch. Nebudem to tu rozoberat, ja aspon viem a dufam, ze ma to nepostretne.

 

 

Dalsia vec napr. ohladom interierov - brat sa venuje analyze interierov a sedaciek..........

 

Ja sa ta spytam, nebudem tu pisat moc je to na dlho (bralo by sa to ako kopanie a ohovaranie). Vysvetli mi jednu vec (ako ing. zo strojarstva) preco ma napr. Rapid nastavovanie sklonu operadla na prednych sedadlach pomocou pakoveho mechanizmu a nie pomocou otocneho kolecka. Len nie prosim hlaskou marketingoveho oddelenia - vyhodnejsie pre uzivatela, uzivatelskejsie................

 

Neber to prosim ako utocenie, mam mozno triezvejsi podla na vec........................................

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Houmr: design je čistě subjektivní záležitost. Mně osobně rozteklá i20 připadá dospělá asi jako šlapací autíčko. Některé prvky vyloženě k sobě neladí - např. černý C sloupek vůbec nenavazuje na prosklení, výkus v nárazníku na otvírání kufru je vyloženě nehezký a interiér prostě otřesný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Houmr: Já měl za to, že Slovensko je východní soused České republiky, tudíž jakékoliv slovenské město je z pohledu ČR na východě, ale to jedno ;). Spíš mě víc štve tady ten přístup "Já jsem něco zaslechl, něco vím, je to obrovské zjištění, ale neřeknu vám to kreténi, protože neříct to mi dělá strašně dobře a vlastně kdybych to řekl, tak by to taková bomba nebyla". To stejné Boleslavák, jeho příspěvky o průměrné délce dvou slov nemají chybu. Nebylo by lepší se rozpovídat? Rozpadají se auta ve Škodovce přímo na pásu? Přidává koncern kravskou mrvu do oleje, aby ušetřil? A nebo když nemám co říct, tak radši mlčet? Když potkám takového frajera osobně, musím se hodně přemáhat, abych mu nemusel dát za takové chování pěstí... Ostatně, jsme zas dost OT, promazání by neuškodilo.

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Happymaster.. ono skôr ide o to, že si pouzil slovo ves. Tak ked neviem, som radšej ticho. Na pomery CZ-SK proste TN ves nie je. Neviem koľko máš rokov, ale aj z pohľadu Československa bol Trenčín kedysi významným mestom. Potom nečakaj, že sa ti niekto rozpise.

A k veci.. ber to tak, že o koncerne ľudia vedia najviac, pretože sa "tu" vyrába. Možno ak by houmr bol tak dobre informovaný o všetkých značkách, nechcel by mať auto od žiadnej značky. Nebude skôr problém v tomto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

happymaster23 - uklidni se, OT příspěvky a diskuse tady vedeš vesmě ty. Na foru se pohybují i lidi, co pracují přímo ve škodovce (či v koncernu VW), nebo mají přístup k informacím například v autorizovaných servisech, či u koncernových dodavatelů. A z pochopitelných důvodů zde nemohou napsat všechno. Tak buď rád, alespoň za to. Pokud s tím máš problém, nech si ho pro sebe (ostatně, kdo tě nutí to tady číst?), ostatní to příliš nezajímá a jsou rádi i za to málo. Ono se to dá vysledovat, kdo skutečně ty informace má, a kdo jen čeří vodu.

Takže zpět k tématu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče v porovnání s konkurencí Fabia vs Rapid ( ať je to k tématu :)

Pákové nastavení sedačky je pouze za účelem šetření, ale osobně si myslím, že pokud vyloženě někomu vadí tento systém, tak je hnidopich a drtivé většině lidí to nevadí a ani při nastavení to nevadí. Výhodu to zase má, že pokud chce někdo sedačku dát do vodorovné polohy, je to hned, ale to také drtivá většina lidí neocení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se vyskytuju u aut i jiných výrobců a problémy jsou všude. Pořád dokola koroze, slícovanost, vadný díly od dodavatele. Ale celkově 95% majitelů o těchto vadách neví a většinou ani nedozví. Nic tragického. Prostě člověk musí počítat s výdrží max 10 let. Na víc ta auta už asi tvořena nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...