Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak jo, co vyvádim já??? Zabývám se přestavbou vozidel na alternativní pohon LPG. Jsem autorizovaný dealer firmy HL Propan. Montuju český výrobek - všechno si vyrábí HL Propan - MAGIC 2. Je to sekvenční stříkačka s vlastní řídící jednotkou, takže to neháže žádné chyby do ECU, jako to bylo u starších systémů a snažím se být nejlevnější. Více ifo vám poskytnu přes mail nebo na telefonu. Jo jen pro příklad, FABIA 1,2 HTP - vyjde kompletní přestavba s toroidní nádrží místo rezervy 50L, 19900,- nedavno jsem to tam montoval bratrovi, teď jezdí za 5,5l LPG/100km - není to krásný??

Tak telefon na mne: 731372127 nebo mail: a.w.prochazka@gmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Tak se představím aj já :D

dělám ve Student Agency, jako pruvodce, nějaky ty slevy občas jsou, předevšéím když cestujete semnou :p:D

Jinak dělám do fotek a grafiky, od pořízení, přes upravy až po vyslednou prezentaci, at na webu, veřejknosti, novinách, stačí říct...

Dále pak taky v reklamní agentuře, od prospisek až po veliky bannery, též se dá dělat cokoliv, samolepky atd... ceny jsou lidové, hodně na domluvě atd, i tady se dá udělat dobra cena... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Tak budu aktualizovat informace. Otevřel jsem si vlastní servis na Vysočině. Přímo v Havlíčkově Brodě.

Hlavní náplň výměna a opravy autoskel, montáž autofólií. Výměna olejů, brzd a mnoho dalšího.

Odtahová služba

Více info v SZ nebo na info@autosklopospisil.cz nebo na 608 101 343

www.autosklopospisil.cz

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Už cca 5 let zákaznické služby největší energetické společnosti ČR, asi netřeba jmenovat :kol-43::kol-27::kol-43: kdyby někdo potřeboval pomoci ohledně připojení, stávající přípojky, žádostí, přepisy ele nyní už i plyn...atd...není problém...

Editováno: , autor: Kmotak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak se představím aj já biggrin.gif

dělám ve Student Agency, jako pruvodce, nějaky ty slevy občas jsou, předevšéím když cestujete semnou :pbiggrin.gif

Jinak dělám do fotek a grafiky, od pořízení, přes upravy až po vyslednou prezentaci, at na webu, veřejknosti, novinách, stačí říct...

Dále pak taky v reklamní agentuře, od prospisek až po veliky bannery, též se dá dělat cokoliv, samolepky atd... ceny jsou lidové, hodně na domluvě atd, i tady se dá udělat dobra cena... smile.gif

fakt jo??se může hodit :D někdy s vaší společností jezdívám :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...