Přejít na obsah

Voda ve dveřích


o3viki

Doporučené příspěvky

Takze na Slovensku sa tvaria,ze uvedeny problem im nieje znamy.Su ale ochotny to spisat/niekde si chcu auto nechat na 2-3 dni na prezistenie/ ako reklamaciu zakaznika a nasledne po schvaleni riesit.Este som ponukol,ze to natocim na video,suhlasili,ze to by mohlo zabrat.Kus toho tesnenia stoji 20 eur.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze na Slovensku sa tvaria,ze uvedeny problem im nieje znamy.Su ale ochotny to spisat/niekde si chcu auto nechat na 2-3 dni na prezistenie/ ako reklamaciu zakaznika a nasledne po schvaleni riesit.Este som ponukol,ze to natocim na video,suhlasili,ze to by mohlo zabrat.Kus toho tesnenia stoji 20 eur.

keby si študovali čo majú,tak by vedeli ...kde si bol? ...keď tak napíš do SS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús ísť do Galanty do Autoprofit ...... ja mám tiež problém s drnčaním z výduchu v TT či už comodex alebo skukálek alebo RM jet to bolo jedno na mňa pozerali a nič, bez záujmu to riešiť. V Autoprofite som to len spomenul a hneď vedel  technik o čo ide a ako to odstrániť.... prístup sa z TT nedá porovnať ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave potom,preco sa garancny technik tvaril,ze o tomto problemy nic nevie :kol-44:

Tu je emailova odúpoved na moj dotaz...

 

Dobrý deň v prvom rade upresňujem že sa  nejedná o žiadnu servisnú akciu

Pokiaľ vozidlo má nejakú chybu  v zmysle záruky čo sa týka tohto javu  tak je to možné riešiť štandardným spôsobom

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý mesiac som to v Autocomodexe riešil a nebol problém. Ale zobrali si to na umyvárku popolievať, aby bol dodržaný reklamačný postup :-)

A vymenili tesnenie?Lebo mne povedali,ze do povodneho spravia nejaky otvor,takze ziadna vymena.

V Autoprofite chcu natocit video a poslat naskenovany technicak na zalozenie zakazky,vsade robia okolo toho dusno,kazdy da inu informaciu.Ja snad tie tesnenia objednam sam a doma vymenim :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymenili.

 

Technik má pravdu v tom, že to čo tu chodí na fóre, nieje žiadna servisná akcia, ale postup vybavenia reklamácie daného problému. Teda na výmenu len tak nieje dôvod.

 

Treba reklamovať to, že po otvorení dverí vodiča a spolujazdca po daždi/umývaní vyšplechne voda. Zoberú na umyvárku, popolievajú, otvoria dvere, vyšplechne voda a dohodnú termín výmeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zajímavé téma. Mám stejný problém, ale zaujala mě jedna věc. V předních blatnících je tlumící materiál, pěna. Vidět lze při otevření dveří. Tato hmota vždy vypije vodu z prahu a vydrží dlouhou dobu nasáknutá, občas to ručně ždímám. Z hlediska potenciální koroze to asi nebude nejlepší stav. Můžete někdo mrknou, jestli to máte stejné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám to stejné, a taky jsem o tom už uvažoval že to není zrovna to nejlepší. Voda se nasáknutá v té pěně cca 2-3 cm odspodu prahu dokáže držet hodně dlouho než to vyschne. Ale problém že by mi tam zůstávala voda která vyteče po otevření dveří nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Mohu potvrdit, obě přední těsnění vyměněna, jen bylo třeba servis na začátku "přesvědčit", nemění je automaticky.

Tak to mě se je přesvědčit, jak ty říkáš, nepodařilo. Řekli že je to normální a že pokud voda ze dveří začne vytékat po jejich otevření, myslím tím až po jejich otevření - ne před tím, tak je to sklonem auta. Asi tedy mám u baráku auto nějak do kopce, aniž bych to někdy, za ty roky co tu bydlím,  věděl. No a pokud voda vychrstne po otevření auta, asi tak jako když na tebe někdo vyleje kýbl vody, tak OK, proříznou prej do těsnění nějaké zkurvené díry.....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...