Jump to content

Dynamic Chassis Control (DCC)

Recommended Posts

To ti neplava? Ja si davam DCC Comfort len na dialnici. Akonahle ale pridu zakruty napr. od Hronskeho Benadiku po Zvolen, prepinam na individual, kde mam DCC na SPORT.
V zakrutach to proste musi sediet pevne, pri tych rychlositach. A v meste je mi prirodzeniejsie tiez tvrdsie pruzenie.

před 8 hodinami, maxalera napsal:

To ti neplava? Ja si davam DCC Comfort len na dialnici. Akonahle ale pridu zakruty napr. od Hronskeho Benadiku po Zvolen, prepinam na individual, kde mam DCC na SPORT.
V zakrutach to proste musi sediet pevne, pri tych rychlositach. A v meste je mi prirodzeniejsie tiez tvrdsie pruzenie.

Radsej nam prezrad,ako to mas v rezime sport v zobrazeni ty.

• 4 months later...

Super dotaz k tématu. Mám S3 s adaptivním podvozkem ale nemám 40k na vymenu, když kixnou... ano velmi vtipné, já vím. Zkoušel už někdo, nebo je to vůbec možné, tam dát pak klasické tlumiče místo elektronických? Chápu, že auto pak asi nebude mít stavitelný podvozek...

Ahojte, je po výmene tlmičov na DCC robiť nejaku adaptaciu pripadne zakladne nastavenie cez diagnostiku? Menili sa original MONROE ako prvovýroba za uplne rovnake, a po výmene je rozdiel fakt len minimálny. Niekto podobnu skusenosť? Som s toho neštastny lebo som čakal zlepšenie a to sa nedostavilo auto vydáva po prejazde nerovností škaredé zvuky, davali sa aj nové dorazy prachovky a všetko čo sa toho týka + nejake ramena (všetko lemmforder)+ silentbloky v ktorých bola vôla. Faktura čo všetko sa menilo ,stále je to tvrdé a rozklepané nechapem tomu..... 

Photo_17-10-2020,_14_04_26.jpg

Edited by Zapekanka
fotka