Přejít na obsah

Smartlink / Android Auto / Apple Carplay


VojtěchPraha

Doporučené příspěvky

neplezt si ML a SL! ML se delalo automaticky s bolerem! SL je az za priplatek od 22KT (tedy MR2016). Jinak auto je v servise. Dneska odpoledne bych si snad pro nej mel jit. Jsem zvedav jak to dopadne. Pripravoval mne i na moznost vymeny celeho infoteinmentu

 

tak ze. Vypada to, ze mi prehrali FW, auto ale jeste nemam, protoze se zjistil jeste jeden problem a to vymena nahradni pneumatiky. Narizeni od vyrobce (Skoda Auto), ze pry neco zvorali u ventilku a muze se stat, ze ventilek se porusi (zlomi) a rezerva moc jako rezerva fungovat nebude... Tak ze prevzeti auta az zitra dopoledne. Bohuzel ale ani oni nevedi, zda to bude fungovat (nemaji tel. k vyzkouseni). Moudrejsi budu zitra. Kazdopadne dam vedet jak to dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SmartLink je ficura typu jak z lidi zbytecne vydolovat prachy.  Skoda ze to neumi MiraCast tj opravdu ciste zrcadleni obrazovky telefonu jako to umi moje Televize.

 

Jak už se psalo nademnou, ML a SL jsou dvě rozdílný věci:  

 

Mirrorlink: 

 

Smartlink: Android Auto

                 Apple Carplay

Editováno: , autor: VojtěchPraha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ze. Vypada to, ze mi prehrali FW, auto ale jeste nemam, protoze se zjistil jeste jeden problem a to vymena nahradni pneumatiky. Narizeni od vyrobce (Skoda Auto), ze pry neco zvorali u ventilku a muze se stat, ze ventilek se porusi (zlomi) a rezerva moc jako rezerva fungovat nebude... Tak ze prevzeti auta az zitra dopoledne. Bohuzel ale ani oni nevedi, zda to bude fungovat (nemaji tel. k vyzkouseni). Moudrejsi budu zitra. Kazdopadne dam vedet jak to dopadlo

som velmi zvedavy, lebo ja idem teraz kupovat tento tyzden octaviu z 10/2014 a predajca mi povedal zatial len po telefone ze smartlink nie je mozne dorobit. (radio je tam asi zakladne bolero)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som este trocha prechadzal nemecké fóra a vyzerá to tak že na Boleru 2015 naozaj smartlink nerozbehaju.

A dokonca ani nepomôže výmenit samotné Bolero za najnovší model lebo je potrebné vymeniť ďalšie veci. Celková odhadovaná suma sa blížila 900euram a ďalej som už nečítal :( Za toľko mi CarPlay rozhodne nestojí.

Editováno: , autor: rembaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak testy všech tří možností u mě dopadly docela uspokojivě! Manželky jabko (české 5s) vytvořilo spojení s Bolerem automaticky. Vše fungovalo jak mělo. Tady jen zkontrolovat jestli máte zapnutou SIRI. Nic víc sem neudělal. U mé xperie Z2 sem zkoušel jak ML tak android auto. Android auto je stabilnější a funkční. Podmínkou je ale býti online! U ML když už se vám to podaří spojit se vše zda super až do té doby než se rozjedete. V té chvíli jakákoliv nepodporovana app spadne. Nezkoušel jsem sygic car ten by měl podporu mít ale nejdřív si ho někde půjčím na vyzkoušení než ho případně pořídím. Sem pripraven na otázky popřípadě požadavky na testy. Omlouvám se za chyby píšu z mobilu . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartlink a HTC M8 funguje celkem dobře. Zrcadlím obrazovku, dokonce i YouTube přehrává. Tak jsem si nahodil Google Mapy, nastavil cíl, rozjel se a na obrazovce se objevilo, že za jízdy tahle aplikace nejde používat, že nebyla certifikovaná.

 

A proto se ptám: Existuje nějaká možnost, jak v jedoucím autě použít Google Mapy na obrazovce auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartlink a HTC M8 funguje celkem dobře. Zrcadlím obrazovku, dokonce i YouTube přehrává. Tak jsem si nahodil Google Mapy, nastavil cíl, rozjel se a na obrazovce se objevilo, že za jízdy tahle aplikace nejde používat, že nebyla certifikovaná.

A proto se ptám: Existuje nějaká možnost, jak v jedoucím autě použít Google Mapy na obrazovce auta?

Kdekoliv na netu stáhni android auto a nainstaluj do telefonu. Pokud teda máš MR2016. Tam funguje Google maps v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, měl bych dotaz, na Fabii III modelový rok 2016 dám synchronozivat kontakty s telefon Samsun Galaxy 6 a vše proběhne koretně, s iPhonem 6 také. Ale když je spárován iPhone a prohledávám telefonní seznam, nevidím u kontaktů fotky jako u Samsungu. Může mi někdo potvrdit, že když má spárovaný iPhone s Bolerem tak vidí u kontaktů fotky. Stejné je si přidat rychlou volbu, která je také bez fotografie ( u Samsungu jsou fotografie vidět).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...