Přejít na obsah

Dodací lhůta


Zagoraz

Doporučené příspěvky

Na co zase restrikce? Jak jsem psal kluci. Já objednával 26.1 a zítra mám předání. 81kw motor s DSG. Spíš je to jak kterej prodejce má naplánovaný již do výroby auta, které přizpůsobí požadavkům. A to ještě skoro 14 dní stojí už u prodejce

Editováno: , autor: Jookyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já budu teď 1.dubna objednávat jako zaměstnanec do pronájmu a udávají dodání 2-3 měsíce s tím, že ten třetí měsíc je spíš taková rezerva kdyby se něco posralo. Tak snad to bude za ty 2 :D Uvidíme

 

Mimochodem : Ještě před Vánoci byla dodací lhůta 3-4 měsíce a teď je 2-3 , takže už je to lepší. Ale to je pro zaměstnance, pro obyč lidi se to může dost lišit.

Editováno: , autor: virten
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 12. dubna to budou přesně 2 měsíce, co jsem objednával. Termín dodání mám stále stejný - konec května... 3 měsíce a něco. Vzhledem k tomu, že u někoho to trvá třeba 6 týdnů od objednání do vyzvednutí, tak to asi dost záleží na konfiguraci... A nebo se teď všichni zaměstnanci rozhodli pořídit nový auto a obyčejný smrtelníci se posouvají na čekací listině... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stal sa zazrak a u dealera nam nasli auto presne podla nasich poziadaviek,ale na chlp a prave dnes bolo vyrobene.Takze do 2-3 tyzdnov ho maju rodicia doma.Stastie ako svina a este aj pekna zlava v podobe autosalonoveho bonusu,takze finalna cena 8879 eur,velka spokojnost:-)

Celkom sú po skladoch aj Active+ , ale problem nastáva keď chceš nejakú zriedkavú  konfiguráciu.napríklad ako ja 

napr.: mpi , kombi , modrá , active+ , vyhrievané sedačky , a nejaké  drobnosti k tomu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes informace od prodejce. Termín dodání se v systému posunul dále na 23. týden - tj. druhý v červnu. Původní odhad na objednávce byl do konce května. Takže čekačka 17 týdnů... zatím... Chjo :-(

 

Tím pádem účast na srazu padá. Tak snad příště!

 

Doufám, že si aspoň dají při výrobě záležet, když už se to čekání tak vleče... :-)

Editováno: , autor: Jara-i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrik1971: zakladna motorizacia + prevodovka ? Ako je na tom uz prevodovkova skrina MQ100 - uz to vylepsili resp. vyriesili..........................

1,0 44kw,manual ,biela candy, balik aktiv +,svetelny asistent,,plnohodnotna rezerva,servis na 4 roky gratis,povinna vybava a rohoze gratis, cena 9562 eur,po zlavach 8879eur.Vcera sa vyrobilo,predpokladam prevzatie do 3 tyzdnov.

 

 

fabia 10mpi

praveze na sklade nemali nic,vsetko iba tsicka a vysoke vybavy za 12000 eur a to bolo mimo rozpoctu a zaujmu nasich rodicov.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praveze na sklade nemali nic,vsetko iba tsicka a vysoke vybavy za 12000 eur a to bolo mimo rozpoctu a zaujmu nasich rodicov.

http://www.noveauto.sk/

...aj keď taraz je tam iba jedno mpi , nepozerám to každý deň ,

ale už som tam videl celkom výber  , tieto autá "idú" takže sa to dosť hýbe .

Editováno: , autor: fabia10mpi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes informace od prodejce. Termín dodání se v systému posunul dále na 23. týden - tj. druhý v červnu. Původní odhad na objednávce byl do konce května. Takže čekačka 17 týdnů... zatím... Chjo :-(

 

Tím pádem účast na srazu padá. Tak snad příště!

 

Doufám, že si aspoň dají při výrobě záležet, když už se to čekání tak vleče... :-)

No to bude už verze 2017. Sem zvědavý na novinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...