Přejít na obsah

Dětské zrcátko


k0j0t

Doporučené příspěvky

Hmmm... Tak jsem to nakonec po delší době objevil u Octavií... Ještě musím to hledání poladit... Prvně mi to jejich vlákno vůbec nevyskočilo

 

@Pawouk nebo někdo z adminů: můžu poprosit o smazání vlákna? Na to jsem vůbec nepřišel...

 

SORRY.... :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... Tak jsem to nakonec po delší době objevil u Octavií... Ještě musím to hledání poladit... Prvně mi to jejich vlákno vůbec nevyskočilo

 

@Pawouk nebo někdo z adminů: můžu poprosit o smazání vlákna? Na to jsem vůbec nepřišel...

 

SORRY.... :kol-44:

Já myslím, že to tady může zůstat. On by to časem třeba zase někdo založil a týká se to FIII. Takže za mě je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti velkou radost neudelam. Koupil jsem si ho a uz bych za ty prachy nikdy nekoupil. Zrcatko neni ze zrcadla, ale je tam nalepena jen nejaka odrazova folie. Kdyz se divam na deti, tak nejdou poradne videt. Vubec treba nevidim, jestli maji zavrene oci - kdyz natocim klasicke zrcatko, tak to jde videt nadherne (jen porovnani).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že tam bude fólie jsem z podstaty věci tušil. No, kostky jsou vrženy, zrcátko je už asi i v autě nalepene. Naštěstí to stojí "jen" asi 450 Kč, takze v té ceně auta se to docela ztratí.

Jinak tady na to víceméně nejsou negativní ohlasy.

http://forum.skodahome.cz/topic/127814-vniřní-dětské-zrcátko/?hl=%2Bdětské+%2Bzrcátko

Kdysi jsme měli takový "aušus" z hypermarketů a kromě toho že pořad padalo, tak vidět bylo obstojně.

Uvidíme, sundat a zahodit se to dá vždycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim vsetkych

Na skoda e-shope je pri danom zrkadle taketo upozornenie :

 

Obmedzenie: Nie je možné použiť pre vozidlá vybavené vnútorným spätným zrkadlom s asistenčnými systémami.

 

To znamena, ze ked budem mat dazdovy a svetelny senzor, tak sa dane detske zrkadlo neda pouzit?

 

Dakujem za info
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...